Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PJ3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PJ3

  1. PJ3 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Rozkodował mi się scyzoryk-klucz w B7 2006 rok. Kodowanie musiałem zrobić w ASO..... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. PJ3 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Raczej tylko ASO..... Kod idzie do bazy danych VAG.... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. PJ3 odpowiedział(a) na Esprit512 temat w 1.8T
    Correct[emoji16] ale metodologia podobna[emoji1] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. PJ3 odpowiedział(a) na Esprit512 temat w 1.8T
    Dokładnie tak. Ja nalałem dawno temu ropy do Poloneza benzynowego, ale przepalił wszystko... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Hmm, dla chcącego nic trudnego... Ale masz rację: DTM jest ciężki do utrafienia..... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Mariusz, Ty robisz z 1,9 tdi model S4? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Wygląda nieźle[emoji2][emoji2] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. 235/40. Ja na takich oponach jeżdżę i jest OK.
  9. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Zmień sobie w photoshopie tło i zamiast tego fajnego szklanego budynku, daj np. blok lub sklep. Wtedy oceń, czy wzór Ci się dalej podoba.... Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  10. Wiem, że wątek zaczęty bardzo dawno, ale dzisiaj z tym działałem w swojej B7, a szukajka pokazała tylko tutaj ten temat... Ja akurat miałem ustawione to tak, że nie miałem tego dodatkowego/ czwartego ruchu wycieraczki przedniej po użyciu sprysków. I to mnie wkurzało, bo w B8 to mam... Kodowanie jest do wykonania VASem, ja miałem ustawione fabrycznie 114, trzeba dodać 8 aby było 122 i gotowe. Aby to wyłączyć, to pewnie trzeba zakodować na odwrót ( czyli odjąć 8 ). Ciekawostka: na postoju ta opcja nie działa! Jak auto jest w minimalnym ruchu, to działa, czyli są trzy przetarcia wycieraczkami, a potem następuje czwarte przetarcie:) Niektóre moduły tak po prostu mają....
  11. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    A już miałem pisać do zielonych, żeby zamknęli ten wątek, bo nic się tutaj nie działo... Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  12. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Ja bym powiedział, że intrygująco .... Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  13. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
  14. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Odważna koncepcja. Ja mam mieszane odczucia.... Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  15. PJ3 odpowiedział(a) na Esprit512 temat w 1.8T
    Sam tak kiedyś wlałem ON do benzyniaka. Dymił mi jakieś 150-200 km, aż się diesel wypalił z wszystkich zakamarków. Nie ma rady - trzeba to wyjeździć....
  16. To może odepnij zasilanie kierunków i przetestuj czy dalej buczy... Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  17. Warto było:) Na pewno jest teraz lepiej i wygodniej!
  18. A masz standardowe żarówki, czy coś było przerabiane?
  19. Sprawdziłem u siebie - nic nie buczy.... Zerknij na: - umocowanie żarówek w tylnych kloszach - subwoofer / mocowanie połączeń i styków ( o ile masz go w tylnej części bagażnika w nadkolu )
  20. Dokładnie tak:) Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  21. Sam je ostatnio założyłem i są naprawdę super. Zmiana jest bardzo pozytywna i naprawdę cieszy oko:) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. No właśnie.... Pomaga samo ściągnięcie i założenie lub też można leciutko dogiąć zatrzaski. Nie słyszałem, aby producent zalecał klejenie nakładki .... Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  23. Hmm, trochę mnie zastanawia to klejenie. U mnie w B7 też dzwoniła nakładka od strony kierowcy. Nakładkę zdjąłem ( tak jak pokazuje kolega na zdjęciu - jest tam taka super-cienka spinka ), ale nic nie kleiłem, tylko dogiąłem te zaczepy widoczne pod nakładką. Efekt: przestało dzwonić
  24. Dobra robota! Nareszcie się doczekałem postu w tym temacie, bo każdy przyzna, że ORI oświetlenie popielniczek w naszych Audi jest po prostu słabe.... Przy okazji: to jest wyzwanie dla kolegi TOMnik'a :-).......

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.