Treść opublikowana przez PJ3
- B7 Crew
- B7 Crew
-
ON zalany w PB
Correct[emoji16] ale metodologia podobna[emoji1] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
ON zalany w PB
Dokładnie tak. Ja nalałem dawno temu ropy do Poloneza benzynowego, ale przepalił wszystko... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Hmm, dla chcącego nic trudnego... Ale masz rację: DTM jest ciężki do utrafienia..... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Mariusz, Ty robisz z 1,9 tdi model S4? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Wygląda nieźle[emoji2][emoji2] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
18" felga rs jaka guma aby wygodnie jeździć
235/40. Ja na takich oponach jeżdżę i jest OK.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać!
-
Siemianowy Golfik Gti
Zmień sobie w photoshopie tło i zamiast tego fajnego szklanego budynku, daj np. blok lub sklep. Wtedy oceń, czy wzór Ci się dalej podoba.... Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
[ALL B6] Kodowanie wycieraczek
Wiem, że wątek zaczęty bardzo dawno, ale dzisiaj z tym działałem w swojej B7, a szukajka pokazała tylko tutaj ten temat... Ja akurat miałem ustawione to tak, że nie miałem tego dodatkowego/ czwartego ruchu wycieraczki przedniej po użyciu sprysków. I to mnie wkurzało, bo w B8 to mam... Kodowanie jest do wykonania VASem, ja miałem ustawione fabrycznie 114, trzeba dodać 8 aby było 122 i gotowe. Aby to wyłączyć, to pewnie trzeba zakodować na odwrót ( czyli odjąć 8 ). Ciekawostka: na postoju ta opcja nie działa! Jak auto jest w minimalnym ruchu, to działa, czyli są trzy przetarcia wycieraczkami, a potem następuje czwarte przetarcie:) Niektóre moduły tak po prostu mają....
-
Siemianowy Golfik Gti
A już miałem pisać do zielonych, żeby zamknęli ten wątek, bo nic się tutaj nie działo... Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Siemianowy Golfik Gti
Ja bym powiedział, że intrygująco .... Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Siemianowy Golfik Gti
- Siemianowy Golfik Gti
Odważna koncepcja. Ja mam mieszane odczucia.... Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk- ON zalany w PB
Sam tak kiedyś wlałem ON do benzyniaka. Dymił mi jakieś 150-200 km, aż się diesel wypalił z wszystkich zakamarków. Nie ma rady - trzeba to wyjeździć....- buczenie w tylnych światłach
To może odepnij zasilanie kierunków i przetestuj czy dalej buczy... Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk- moje maleństwo ;-)
Warto było:) Na pewno jest teraz lepiej i wygodniej!- buczenie w tylnych światłach
A masz standardowe żarówki, czy coś było przerabiane?- buczenie w tylnych światłach
Sprawdziłem u siebie - nic nie buczy.... Zerknij na: - umocowanie żarówek w tylnych kloszach - subwoofer / mocowanie połączeń i styków ( o ile masz go w tylnej części bagażnika w nadkolu )- Naprawa "dzwoniących" nakładek klamek zewnętrznych w Audi A4 B6
Dokładnie tak:) Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk- Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Sam je ostatnio założyłem i są naprawdę super. Zmiana jest bardzo pozytywna i naprawdę cieszy oko:) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Naprawa "dzwoniących" nakładek klamek zewnętrznych w Audi A4 B6
No właśnie.... Pomaga samo ściągnięcie i założenie lub też można leciutko dogiąć zatrzaski. Nie słyszałem, aby producent zalecał klejenie nakładki .... Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk- Naprawa "dzwoniących" nakładek klamek zewnętrznych w Audi A4 B6
Hmm, trochę mnie zastanawia to klejenie. U mnie w B7 też dzwoniła nakładka od strony kierowcy. Nakładkę zdjąłem ( tak jak pokazuje kolega na zdjęciu - jest tam taka super-cienka spinka ), ale nic nie kleiłem, tylko dogiąłem te zaczepy widoczne pod nakładką. Efekt: przestało dzwonić- Podswietlanie led popielniczki przedniej
Dobra robota! Nareszcie się doczekałem postu w tym temacie, bo każdy przyzna, że ORI oświetlenie popielniczek w naszych Audi jest po prostu słabe.... Przy okazji: to jest wyzwanie dla kolegi TOMnik'a :-)....... - Siemianowy Golfik Gti