Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PJ3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PJ3

  1. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Nieźle...ładne kreski:) Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  2. Tylko z Q5:) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Q5. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  4. Wycieraczka tylna z Q7 czy z Q5?
  5. PJ3 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Ok. Jakby coś, to dam znać. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  6. PJ3 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Szczerze współczuję.... Podaj VIN, może wypłynie gdzieś na południu Polski....
  7. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Hmm, w sumie Golfik żony to prawie nówka i wersja Highline, więc nie mam tam wiele do modzenia:) I na razie chodzi jak brzytwa. Ale jakby coś, to się zgłoszę ( myślałem, że coś podejdzie od Ciebie do mnie'do Golfa - tak na zapas...). Co do mnie, to temat podłokietnika do B7 ( soul, materiałowy ) masz zgłoszony Jak coś się pojawi, to pisz na PW:) Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  8. Podobno się da to jakoś sprawdzić metodą ciśnieniową. Ale jakby coś, to widziałem, że posti_a6 ma parę silniczków na sprzedaż Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  9. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Wow, super że Golfik już na chodzie! Ad. osprzęt: podejdzie coś do Golfika mojej żony? ( Golf 6, 1,4 TSI 122 km, 2012 rok, black...:-) ). Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  10. Nieźle....! Już to pisałem, ale autko jest miodzio ( widziałem na żywo w Wwie ). Przy okazji: lampy czarne działają -> dzięki MAT za transakcję Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  11. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Super! Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  12. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    To super. Daj znać, jak będzie na chodzie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Dzisiaj, 10.45, wjazd na obwodnicę od Zakopianki. Czarny sedan b6. Pozdro dla kierownika. Ps. Pisał chyba sms'a, bo jechał 25 km/h[emoji12] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk B6. Namierzona przez Krakusa w Wwie pod Ibisem na al. Solidarności:-) Pozdro dla kierownika! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Przed chwilą, b6 avant czarny, pod Carefour Zakopianka. Szalik Polski z tyłu[emoji1] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    No. To akurat prawda.... Pochwal się, jak już będzie jeździł. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Nic się tutaj nie dzieje.... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Lakier super! Widzę, że dużo rzeczy już masz fabrycznych - to jest duuuuuży plus:) A resztę sobie dorobisz.... Pozdro
  16. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Hmmm, pogoń ich...... Ileż można czekać na swap silnika..... A człowiek chce jeździć i używać!!!! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Golfik już jeździ??? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Prawie 600 zł. Drogo...,ale zobaczymy, czy było warto.... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Ładny Avancik, kolor super! Z mojego doświadczenia taka rada: najpierw zmień hamulce na te z 3.0, a dopiero potem podnoś moc na 200 KM. W odwrotnej kolejności będziesz miał problem z wyhamowaniem auta z predkości autostradowej. Do hamulców warto zmienić felgi na większe ( 17 lub 18/19 ), bo wtedy zaciski przednie wchodzą na styk ( ale wchodzą ). Ja mam 18-tki z RS6 i zacisk przedni jest na styk...( ET 43....). Jak coś wymodzisz, to chwal się od razu w swoim wątku. Pozdro z KRK:)
  20. Dzisiaj się w końcu zmobilizowałem, bo u mnie pióro tylnej wycieraczki nie dochodziło do poziomu po zakończeniu pracy. Wkurzające, bo musiałem ją ręcznie dociągać do poziomu po wyjściu z auta. Pojechałem do ASO i o dziwo mieli silniczek na stanie ( a w komplecie jest oczywiście cały mechanizm zębatkowy ). Kupiłem, podjechałem do mojego mechanika i udało się wymienić bez żadnych problemów ( wszystkie śruby i ramię zeszły bez oporu ). Założyliśmy nowy mechanizm ( literka E na końcu numeru OEM, co zastępuje A,B,C,D ) i wszystko działa idealnie. Zobaczymy, ile czasu wytrzyma ten najnowszy zestaw...
  21. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    +1 :-)
  22. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Ad.PS. No to się doczekałeś ( w poście poniżej ) A na poważnie, to wiem o czym piszę w temacie olejów ( jestem w tej branży 21 lat i pracuję u samego źródła tematu, co można sprawdzić np. na LinkedIn ). Ostatni Castrol z technologią FST i dodatkowo wzmocniony molekułami tytanu ( Titanium series ), to naprawdę mistrzostwo świata. I wszystko ściągamy z rafinerii w Niemczech, w Polsce nic się nie produkuje ani nie rozlewa.... Ad. podróbki: to wciąż jest niestety problem i co ciekawe, nie tylko w Polsce. Nr 1 w podróbkach to Mobil, a Castrol to nr 2 ( ale teraz spadnie z tego miejsca, bo udało się zamknąć dwie fałszywe manufaktury ). Trzeba kupować z oficjalnej sieci dystrybucji - wtedy można dojść do wyjaśnienia problemu, gdyby coś się zdarzyło z silnikiem. Wszystko jest monitorowane i można liczyć na odszkodowanie ( a Castrol zrobi regres do firmy trzeciej ). Jakbyś miał szczegółowe pytania w temacie oleju, to pisz na PW ( bo nie chcę tutaj rozwijać szerzej tematu olejów - może to się długo ciągnąć w postach :-) ).
  23. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    nikomu nie ujmując, bardziej ufam Patrykowi z CompSportu niż Twojemu kuzynowi, i jeśli on powiedzial żeby zalać Castrolem to tak będe robił. Oni naprawde bardzo dużo takich modufikacji robią i wiedzą najlepiej co można lać a czego nie Mialem na początku nalanego millersa z najwyzszej półki którego mi dał Patryk to po dwóch dniach miałem prawie suchą miske, A nigdy wcześniej nie mieli takiej sytuacji.. stąd zmieniliśmy na Castrola, który o dziwo dawał rade. Pompa musiała być wadliwa i tyle... ale zdaje sobie sprawe że rozmowa na temat olejów, jest analogiczna do rozmowy o polityce. Każdy ma swoje zdanie i możemy tutaj dyskutować godzinami na ten temat. Nie mamy laboratorium żeby zlać olej i zbadac, a rozmowa typu "słyszałem że... ; podobno coś tam... ; a ktośtam jezdził na tym i coś tam... babcia krysia ma zalany w wozku inwalidzkim i sobie chwali... a ten mi powiedział... kumpel zna kogoś kto ma taki silnik... a kuzyn szwagra był w stanach i słyszał że... jest poprostu bez sensu. A kto powiedział, że nie mamy do dyspozycji laboratorium do zbadania oleju? http://www.castrol.com/en/b2b/home/about-us/technology-centre.html Byłem ososbiście w Pangbourne pewnie ze 20 razy -> jesteśmy w stanie zbadać każdy olej ( nie tylko Castrol ). Wyniki po badaniu naprawdę dużo mówią -> wysyłam tam c.a. 100 próbek w roku do badań. A jak ma być szybko, to badamy olej w Polsce w niezależnym laboratorium ( ITN Kraków, etc..). Wyniki też są dobre, choć nie tak drobiazgowe jak z Pangbourne.... Ps. Ale w Twoim przypadku olej nie zawinił ( czyli inaczej rzecz biorąc, nie zerwał się film olejowy z powodu ekstremalnego przeciążenia silnika ), tylko raczej nie wytrzymała część mechaniczna ( pompa ) i od tego posypała się reszta ( brak napędu układu smarowania ).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.