Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PJ3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PJ3

  1. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Ładnie!
  2. A ktoś ma z nim kontakt? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  3. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Wow....
  4. Witaj! 1. Każdy silnik w CR jest ok. 2. Manualna jest najpewniejsza. 3. Napęd pompy olejowej ( do 10.2009 ). Tutaj może się pojawić problem przy większym przebiegu. Ja go przerobiłem profilaktycznie w swojej b7, ale w b8 nie miałem z nim problemu ( ale w dwóch moich b8 miałem małe przebiegi i może dlatego nic się nie wysypało ). Poza tym b8 jest bardzo przyzwoitym autem i nie ma z nimi większych problemów. Pozdro.
  5. Wow, biały BPW, super! RNS-E koniecznie!
  6. Ja mam taką w swojej B7. Weszła bez problemu, wszystko działa ( oczywiście oprócz przycisku navi ). Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  7. Pozdrowionka i witaj.
  8. Moduły są bardzo dobre, warto je zamontować[emoji106] Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  9. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Mi się one podobają... Oldskulowe ale fajne[emoji3] Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  10. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    [emoji106][emoji106][emoji106] Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  11. Conti SP 5. Dobra guma[emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Eeee, rozmiar 18 cali musi być...[emoji6] Też się bałem, ale teraz nie żałuję! Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  13. PJ3 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zaleta: 16V + moc. Wady takie same, jak wszystkich 2.0tdi.... Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  14. To już będzie trochę naciągnięte.... Nie polecam.
  15. Dangra, dzięki:-) Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  16. Parę stówek trzeba dać......
  17. [emoji106][emoji106][emoji106] Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  18. Dzwoniłem, jest już sześciu chętnych, ja jestem siódmy, a Ty ósmy. Wpisz się na listę oczekujacych..[emoji6] Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  19. Tu jest niezła oferta...:-) Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  20. Gratuluję autka! Szczególnie w tak nietypowej konfiguracji... Super!
  21. Lakier wygląda super! Widać fachową rękę.... Planujesz jeszcze jakieś mody??
  22. PJ3 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Rozkodowało mi się immo w jednym kluczyku. ASO pomogło:) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Jechałeś 270 km/h z pięcioma osobami na pokładzie??? Z BB do KRK?? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.