Treść opublikowana przez PJ3
- Siemianowy Golfik Gti
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
A ktoś ma z nim kontakt? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
- Siemianowy Golfik Gti
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj! 1. Każdy silnik w CR jest ok. 2. Manualna jest najpewniejsza. 3. Napęd pompy olejowej ( do 10.2009 ). Tutaj może się pojawić problem przy większym przebiegu. Ja go przerobiłem profilaktycznie w swojej b7, ale w b8 nie miałem z nim problemu ( ale w dwóch moich b8 miałem małe przebiegi i może dlatego nic się nie wysypało ). Poza tym b8 jest bardzo przyzwoitym autem i nie ma z nimi większych problemów. Pozdro.
-
[A4 BPW] 2.0 TDI Avant 2007r.
Wow, biały BPW, super! RNS-E koniecznie!
-
Wymiana kierownicy na nowy wzór S-line
Ja mam taką w swojej B7. Weszła bez problemu, wszystko działa ( oczywiście oprócz przycisku navi ). Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Wymiana kierownicy na nowy wzór S-line
Nie.
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
- Nowicjusz - wątek powitalny
Pozdrowionka i witaj.- Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Moduły są bardzo dobre, warto je zamontować[emoji106] Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk- Siemianowy Golfik Gti
Mi się one podobają... Oldskulowe ale fajne[emoji3] Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk- Siemianowy Golfik Gti
[emoji106][emoji106][emoji106] Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk- 18" felga rs jaka guma aby wygodnie jeździć
Conti SP 5. Dobra guma[emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- 18" felga rs jaka guma aby wygodnie jeździć
Eeee, rozmiar 18 cali musi być...[emoji6] Też się bałem, ale teraz nie żałuję! Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk- B7 Crew
- 18" felga rs jaka guma aby wygodnie jeździć
To już będzie trochę naciągnięte.... Nie polecam.- [ALL B6] Kodowanie wycieraczek
Dangra, dzięki:-) Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk- moje maleństwo ;-)
Parę stówek trzeba dać......- Czarna bestia ukończończona :)
[emoji106][emoji106][emoji106] Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk- Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Dzwoniłem, jest już sześciu chętnych, ja jestem siódmy, a Ty ósmy. Wpisz się na listę oczekujacych..[emoji6] Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk- Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Tu jest niezła oferta...:-) Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Gratuluję autka! Szczególnie w tak nietypowej konfiguracji... Super!- Czarna bestia ukończończona :)
Lakier wygląda super! Widać fachową rękę.... Planujesz jeszcze jakieś mody??- B7 Crew
- Siemianowy Golfik Gti
Jechałeś 270 km/h z pięcioma osobami na pokładzie??? Z BB do KRK?? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk - Nowicjusz - wątek powitalny