Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dżejki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dżejki

  1. Cześć! Ktoś będzie w niedziele pod milenijnym? Chciałbym się pochwalić nowym nabytkiem Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  2. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    PwWysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  3. Ale ja mam taką jak na zdjęciu Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  4. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    Dawaj panie bo ludzie myślą że jednostkę z poloneza zainstalowałem Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  5. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w Audi A4 B6/B7
    Pierwsze 2 małe katy zaraz za kolektorem zostawiłem, wycialem jedynie 2 trójkąty i wstawiłem rurę, bądź mówiąc profesjonalnie "dałnpajpy" [emoji14] Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a Pierwsze 2 małe katy zaraz za kolektorem zostawiłem, wycialem jedynie 2 trójkąty i wstawiłem rurę, bądź mówiąc profesjonalnie "dałnpajpy" [emoji14] Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a Ps. Kąty sprzedałem w Metalkat we Wrocławiu. Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a Taki wychodzi dźwięk z downpipem Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  6. Wydaje mi się, że cokolwiek, byle markowe będzie dobre - Textar/ATE/TRW/Bosch/EBC... jest w czym wybierać Często polecane są tutaj gładkie tarcze Zimmermanna i klocki Ferodo Premier... i choć nie śmiem wątpić w ich jakość, to jakoś mam wrażenie, że zbyt często się w tym wątku przewijają... jeśli wiesz co mam na myśli Musiał ktoś wcześniej grzebać przy Twoich hamulcach, bo w cabrio, ani w innych wersjach nadwoziowych B6 fabrycznie nigdy nie było 320/30mm na przodzie... ETKA też nic nie mówi. Nie licząc hebli od S4 to max. dla B6 to było 312/25mm z przodu i 255/12mm z tyłu. Zestawy 320/30 + 288/12mm pojawiły się dopiero w B7. Dzięki za uświadomienie, jak widać człowiek nie jest nieomylny Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a Sprawdź czy na tyły też masz już zmodowane z 255 na 288mm Sprawdzę jak tylko wyjdę do samochodu Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  7. Musiał ktoś wcześniej grzebać przy Twoich hamulcach, bo w cabrio, ani w innych wersjach nadwoziowych B6 fabrycznie nigdy nie było 320/30mm na przodzie... ETKA też nic nie mówi. Nie licząc hebli od S4 to max. dla B6 to było 312/25mm z przodu i 255/12mm z tyłu. Zestawy 320/30 + 288/12mm pojawiły się dopiero w B7. Dzięki za uświadomienie, jak widać człowiek nie jest nieomylny Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  8. Ja miałem w serii 320tke która była montowana w a4 b6 cabrio z silnikiem 3.0 Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  9. Hej! chłopaki jak wyleczyć chrype po operacji usunięcia katalizatorow? Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a Edit: Czy macie wśród swoich znajomych użytkownika A4 B6 cabrio? Chciałbym porównać proces podnoszenia schowka dachu podczas zamykania. Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  10. Tak, mam 320stki i na zimę kolo 16stke Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  11. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    Naprawione Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  12. Nie wiem jak go wstawić, wiec olalem. Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a Juz naprawilem! Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  13. Nawet ja nie mam do niego dostępu :/Link kopiuj-wklej w przeglądarkę : youtu.be/dpB5QySE9v8 Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  14. Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  15. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    Wrzuć tutaj spoiler jak założysz, będę wdzięczny Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a Nad jakim modelem magnaflow myślałeś? Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a Tak brzmi to u mnie :/ Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  16. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w Audi A4 B6/B7
    Po wycięciu katow różnica jest ogromna, silnik stał się bardziej elastyczny oraz jego moc wzrosła, co lepsze- sondy zostawiłem na kablach przy podwoziu, komputer nie pokazuje żadnych błędów, a same katalizatory sprzedałem 300zl za sztukę( wycialem tylko 2 duże trójkąty). Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  17. dżejki opublikował(a) temat w 3.0
    Hej! Pozbyłem się katalizatorow lecz niestety dźwięk z wydechu przypomina ten który wydawał stary polonez, wiec moje pytanie brzmi - jakie tlumiki końcowe założyć? Magnaflow Street series, czy może coś z miltec? Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  18. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki za informację! Po weekendzie jedziemy ciąć Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a Katy wycięte, lecz dźwięk silnika strasznie się popsuł, potrzebuje rady jakie tlumiki końcowe założyć, miltec? Magnaflow? Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  19. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    Wymienione w końcu czuć te 220km gruszki się otwierają i zamykają, moc wróciła 0-100 w 2 osoby zajmuje 8.5 sekundy, a nie 12 jak było przedtem :/ Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  20. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    Czy mógłbyś wrzucić filmik jak odpalam samochód i co się dzieje z gruszkami zaraz po odpaleniu? Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a Chłopaki temat zamknięty! właśnie wymieniają mi wszystkie przewody, wszystkie w palcach się rozchodzą Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  21. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    Będę na bieżąco informować o postępach Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  22. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    Do gruszek niedochodzi ciśnienie, do zaworu obok gruszek dochodzi, lecz nie wychodzi dalej. Jutro oddam auto do wymiany wszystkich przewodów podciśnienia, mają już swoje lata i wydaje mi się ze w nich tkwi problem. Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  23. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    Tak. Cały czas 9.6Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  24. Siema! Panowie potrzebuje dobrego fachowca co ma łeb na karku i dojdzie czemu podciśnienie przy kolektorze ssacym nie działa :/ Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  25. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    to jest ten elektrozawor? Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a Edit: Ta rurka ssie powietrze, a na włączonymsilniki podlaczenie elektrozaworu pokazuje powyżej 4000 nic się nie zmienia Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.