-
1.8 T BFB nierówna praca na wolnych obrotach logi
Przedstawiam nowe logi zamienione cewki na cylindrach 1 i 2. Co do cewek na 4 jest nowa beru reszta jeszcze nie wymieniane. Auto po wymianie głowicy. Wcześniej tez nie równo pracował tylko ze było to praktycznie nie zauważalne. Teraz to drgania są bardziej odczuwalne. Zaworek wymieniany ok. 20- 30 tys. km temu. LOGI
-
1.8 T BFB nierówna praca na wolnych obrotach logi
Witam serdecznie autem buja na wolnych obrotach raz za razem zrobione logi podczas ok. 10 minutowej jazdy po mieście na kanałach 15, 14. Proszę o analizę i porady. Czy to może być wina cewek? LOGI
-
RNS-D Dostęp do wnętrza nawigacji
Dzięki problem rozwiązany;)
-
RNS-D Dostęp do wnętrza nawigacji
Okej tylko żeby się do niego dostać to trzeba z pewnością coś po odkręcać nie prawda?
-
RNS-D Dostęp do wnętrza nawigacji
Cześć, Czy ktoś z was rozbierał navi rns-d? Jak się za to zabrać? Padł mi przycisk potwierdzania i chciałbym go naprawić a nie chcę nic ułamać itp.
-
Brak oświetlenia przy otwartych drzwiach
Podpinam się pod temat niedziała podświetlenie wszystkich drzwi i klapy na fisie wszystko pokazuje ok oswietlenie gorne tez sie zapala. Błędy w sterowniku: 00956- Key2 01560-Passanger Door oba błędy sporadyczne. Ktoś ma pomysł na rozwiązanie problemu? Pozdrawiam
-
Mieszanka za uboga p1128
logi : 115, 118 002, 031 001, 020 drugi log nie kompletny, jak coś to poprawie na razie wklejam tak, bo już w tym tygodniu nie będę miał czasu. Rzeczywiście jakiś muł z tego auta jest, Robione na PB
-
Mieszanka za uboga p1128
zrobiona mapa gazu od zera jest duzo lepiej na lpg w weekend trasa i zobaczymy czy bedzie blad. Gosc od gazu powiedzial ze i tak cos jest nie tak bo widzial inne 1.8t i ze niby zrywaly sie lepiej nawet na benzynce. Moga byc jeszcze jakies przyczyny slabszej pracy silnika?
-
Mieszanka za uboga p1128
Witam wklejam ponowne logi : PB: 002, 032, 033 001, 115, 118 LPG: 002, 032, 033 001, 115, 033 Logi znów do poprawy przy grupach 1, 115, 118 przepraszam chyba za duży pospiech.W lpg pomyłka zamiast 118 to 33 zaś pb brak obrotów powyzej 4 zjechało w dół zamiast do odcinki. Przepraszam jeszcze raz za błedy, wieczorem poprawie niemam gdzie za bardzo wykonywać tych logów. Panowie przez ten tydzień jeżdziłem po mieście na LPG ok 100 km zrobione zero błedu auto nie straciło mocy. Weekend trasa obroty non-stop powyzej 3tys i po ok 20 minutach jazdy odczuwalny spadek mocy i za chwile znow MIL i p1128. Zauważyłem też do tego dziś podczas wykonywania logów, że na LPG jednak autko ma słabszą dosyć moc. Wstawiam tego posta napodstawie tych logów ktoś mi powie czy lpg do regulacji czy jak, a wieczorem dorzuce logi błedne. Pozdrawiam
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Dzięki wiem, że będzie przy tym sporo zabawy ale chcialbym jednak żeby ten fotel działał, zastanawiałem się tylko czy nie trzeba ich rozpruwać i oddawać do tapicera bo to zwiększa koszt naprawy, który byłby praktycznie zerowy.
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Nic o rozbiórce fotela nie znalazłem tylko podmianki. Panowie mata grzewcza mi się przerwała zrobiła mi dziure w fotelu i kurtce ;/. Jest możliwość rozebrania fotela w celu naprawy tegoż elementu?
-
Mieszanka za uboga p1128
Podpinam sie pod temat często brak mocy i check logi: 2+32+33 1+115+118 LPG: http://vaglog.pl/log_235707.html http://vaglog.pl/log_235700.html Benzyna: http://vaglog.pl/log_235706.html http://vaglog.pl/log_235703.html Proszę o analize i podpowiedz czy to wina gazu swiezo założonego
-
[A4 B6 1.8T BFB]Brak mocy prośba o analizę logów
Panowie odgrzewam bledy takie same jak ostatnio brak mocy raz jest raz jej niema bez reguly do tego nowy blad p0011 po wymianie rozrzadu. Cos ktos podrzuci? Gdzie szukac?
-
[A4 B6 1.8T BFB]Dziura za katem
Cześć, Jak myślicie dziura za katem i drugą sondą ma wpływ na pracę silnika spawać czy nie ruszać?
-
[A4 B6 1.8T BFB]Brak mocy prośba o analizę logów
Witam w aucie brakuję mocy wywala 2 błędy: -17536/P1128/004392 - Fuel Trim; Bank 1 (Mult): System too Lean -17700/P1292/004754 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265): Open Circuit Logi grup: 2,20,115 http://vaglog.pl/log_223588.html 2,115 http://vaglog.pl/log_223589.html Wydaje mi się że przepływka mierzy za mało prosiłbym o pomoc w analizie
toxx
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta