Treść opublikowana przez mwlodar
-
Audi Avant Lava Grey by skotmen 18" 19" 20"
Paulus też mam avanta lava gray, widze, że nawet ten sam silnik co Twój i też w multi Bliźniak
-
Audi Avant Lava Grey by skotmen 18" 19" 20"
coś ubyło tych aukcji... Nie moge znaleźć teraz na wydech tylko po lewej stronie, ale chodzi z grubsza o to :http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k-dyfuzor-tylni-sline-spoiler-s-line-i6589028360.html#thumb/1
-
Audi Avant Lava Grey by skotmen 18" 19" 20"
Panowie, co myślicie o tych dyfuzorach a'la s line na tył do zderzaka bez s-line? Warto się w to bawić czy szkoda pieniędzy? Gdzie kupiłeś końcówki chrom? Aso czy allegro
-
Screen mirroring - smartphone na ekranie ? MMI 3G+ 2012-2015
Wejdz w ten link, kliknij na adres linku i wciśnij enter wtedy zadziała.
-
Screen mirroring - smartphone na ekranie ? MMI 3G+ 2012-2015
Generalnie jest możliwość połączenia smartphone pod mmi i wyświetlania obrazu z telefonu na ekranie Audi. | Wygląda to tak : Potrzebne rzeczy: - kabel ami do rca - Konwerter av hdmi - kabel hdmi - przejściówkę hdmi do telefonu Tutaj jest to szerzej opisane na podstawie audi a3 http://www.audiworld.com/forums/audi-a3-s3-rs-3-mkii-209/how-mirror-your-phone-mmi-screen-2888656/ Czy ktoś z Was spotkał się z czymś takim i ma jakiekolwiek doświaczenia? Mam zwykłego concerta i brak navi. Myśle, ze byłoby to mega dobrą alternatywą, bo zamiast montować mmi za conajmniej 2k można spróbować pobawić się z tym. Wrzucamy na telefonie nawigacje google i mirrorujemy. Dajcie znać co o tym sądzicie i czy jest opcja podpięcia tego pod concerta.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj !
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam !
-
A4 B8 sedan polift
Czarny lift w sedanie- coś pięknego Gratki!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[B8 CDHB] Mwlodarowe A4 Lava Gray 1.8 TFSI
Multi Multi Audi na sprzedaż. Pora przesiąść się na coś innego http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-salon-pl-aso-alcantara-automat-doinwestowany-nie-od-handlarza-ID6ylNsh.html
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
@D4NTE gdzie w KRK przyciemniałeś szyby?
-
Problem z podświetlaniem wyświetlacza Concert Symphony w Audi A4 B8
Panowie, mam problem. Wymieniłem świetlówkę wg powyższego schematu, ale mam wrażenie, że teraz ekran świeci jeszcze słabiej. Jasnośc w menu jest na max, a mimo to ledwo widać. W czym może być problem?
-
[B8 CDHB] Mwlodarowe A4 Lava Gray 1.8 TFSI
Zastanawiało mnie czy tak się da. Sam to wszystko zrobiłeś, czy gdzieś zleciłeś?
-
[B8 CDHB] Mwlodarowe A4 Lava Gray 1.8 TFSI
Myślałem albo o zmianie na S linowy zderzak tył i przód, albo sam dyfuzor zderzaka tylnego ( są takie robione pod zwykłe zderzaki )
-
[B8 CDHB] Mwlodarowe A4 Lava Gray 1.8 TFSI
Bezawaryjnie Oleju nic nie ubywa. Od wymiany do wymiany. Póki co przejechałem koło 20 tys i bezproblemowo [odpukać ]