Treść opublikowana przez arek252525
-
CAHA znikajace paliwo POMOCY
Na zdjęciu niema kąta synchronizacji.
-
Rezonans, wibracje, czkawka w czasie jazdy [ROZWIAZANY]
tak. to jest podkładka regulacyjna i jest w rożnych rozmiarach
-
Rezonans, wibracje, czkawka w czasie jazdy [ROZWIAZANY]
Tak. Przeważnie daje się od 2 do trzech podkładek, tych najciekszych.
-
Rezonans, wibracje, czkawka w czasie jazdy [ROZWIAZANY]
wymieniając łożyska daje się podkładki kasujące luz bo sama wymiana nic nie da. Jeśli tak zrobisz to niema możliwości zęby luz pozostał.
-
caga przybywa oleju
Dużo masz przy tym przebiegu powinno być około 0.13l
-
Regulator ciśnienia na listwie CR - 2 rodzaje - prośba o pomoc
Są te same. 057130764H to jest numer VAG OEM a drugi to numer Bosch-a. Bierz OEM tak jak fabryka montowała, a tak poza tym to to samo tylko numer inny.
-
Problemy z odpalaniem auta
Raczej mechanicy coś ruszyli lub schrzanili bo wymiana sprzęgła nie ma nic spulnego z odpalaniem samochodu a czujnik hala jest od strony rozrządu. To nie jest cofanie paliwa. A sprawdzałeś kompem czy są jakieś błędy?
-
Rezonans, wibracje, czkawka w czasie jazdy [ROZWIAZANY]
Tak. Zalecam ci jeździć spokojniej bez gwałtownych przyspieszeń i zrywów to nie pogorszysz tych luzów do przyszłego roku.
-
Rezonans, wibracje, czkawka w czasie jazdy [ROZWIAZANY]
ja mam tylko luz na kielichu od strony prawej tam gdzie jest przykręcony przegłub wewnętrzny, będę wymieniał łożysko w skrzyni jak narazie jest mały luz i nie mam rezonansu. tym luzem co kręcisz kołem się nie przejmuj bo to normalne tylko tym luzem wydłuznym na przegłubie bo to luz łożyska stożkowego w skrzyni.
-
Rezonans, wibracje, czkawka w czasie jazdy [ROZWIAZANY]
Mam to samo i wezmę się dopiero za to w przyszłym roku. ja jeszcze nie mam wibracji bo mam mniejszy luz.
-
Rezonans, wibracje, czkawka w czasie jazdy [ROZWIAZANY]
To są objawy luzu na łożyska skrzyni biegów od strony prawej, widać to na twoim pierwszym filmiku.
-
Rezonans, wibracje, czkawka w czasie jazdy [ROZWIAZANY]
A w jakim przedziale szybkości masz te wibracje?
-
Rezonans, wibracje, czkawka w czasie jazdy [ROZWIAZANY]
Podczas ruszania i skręcania nie masz jakiś stukotów i wibracji? złap jedną rękę przegłób wewnętrzny i drugą rekom poruszaj kołem.
-
Rezonans, wibracje, czkawka w czasie jazdy [ROZWIAZANY]
- Rezonans, wibracje, czkawka w czasie jazdy [ROZWIAZANY]
Nie od drugiej strony to łożysko na dyferencjale w skrzyni biegów to już wymontować skrzynie trzeba, ściągacze do łożysk i nowy olej a i nowe łożysko stożkowe.- Rezonans, wibracje, czkawka w czasie jazdy [ROZWIAZANY]
https://czesciaso.pl/pl/p/Luz-na-polosi-Audi-zestaw-naprawczy/844 Tu masz zestaw naprawczy do strony od kierowcy- Rezonans, wibracje, czkawka w czasie jazdy [ROZWIAZANY]
tu masz już poważny luz lewej strony bardzo częsta przypadłość audi a4 b8- Rezonans, wibracje, czkawka w czasie jazdy [ROZWIAZANY]
Łożysko od strony kierowcy to numer 11 a od pasażera to 19 .Podaj mi twój rocznik i kod silnika to podam ci numer części- Rezonans, wibracje, czkawka w czasie jazdy [ROZWIAZANY]
To są wyrobione łożyska na skrzyni biegów. Tam gdzie przęgłuby wewnętrzne.- Rezonans, wibracje, czkawka w czasie jazdy [ROZWIAZANY]
Nie brzmi jak minimalny, raczej będzie wyczuwalny podczas przyspieszania i to luz łożyska wałka pył osi. A jak z drugiej strony?- Rezonans, wibracje, czkawka w czasie jazdy [ROZWIAZANY]
tak- Lapa wspornik silnika przod przy chlodnicy
Tak- pomoc z wtryskami
dpf nie ma wpływu na wtryski. wtryski jak się zacinają lub leją są wysokie wartości, za niska kompresja na danym cylindrze też daje wyższą wartość. żaden sensor nie ma wpływu na wysokie wartości a na pewno nie od DPF-a.- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Po lifcie jest to samo.- Rezonans, wibracje, czkawka w czasie jazdy [ROZWIAZANY]
Podnieś auto i ściągnij prawe przednie koło i sprawdź na przegubie od strony skrzyni czy niema luzu. - Rezonans, wibracje, czkawka w czasie jazdy [ROZWIAZANY]