Treść opublikowana przez krzysiek97
-
Znaczenie ET Felgi
Mam alu 8Jx18H2 ET40 podejdzie taki sam rozmiar felgi tyle, że ET47 do A4 B9, czy będzie problem?
-
Polecane opony zimowe
Jeździ ktoś z was na oponach Yokohama BluEarth Winter V905 lub Hankook Winter i cept evo2 w rozmiarze 245/40 R18? Szukam opinii o tych oponach.
-
Polecane opony letnie
Witam, mam w B8 letnie Dunlopy SP SPORT 01 z końca 2011r chyba się wyząbkowały bo jest straszny szum, wręcz huk podczas jazdy, w dłuższych trasach pomaga tylko głośna muzyka, tragicznie zachowują się na deszczu, auto często wpada w poślizgi, jeżdżę dynamicznie, szukam kompletu nowych opon letnich w rozmiarze 225/55 R16 tak do 2500zł, które będą w miarę ciche, trzymały na mokrym i dobrze trzymały w zakrętach. Myślałem nad Continental ContiPremiumContact 5, ale podobno szybko zdziera się bieżnik a rocznie robię ok 25-30tys km, następne które mnie zainteresowały to Bridgestone Turanza T001 Evo o nich nie wiem kompletnie nic, następne to Goodyear Efficientgrip Performance. które z tych trzech będą najlepszym wyborem? Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R16 Bridgestone Turanza T001 Evo 225/55 R16 Goodyear Efficientgrip Performance 225/55 R16 znalazłem jeszcze Dunlop SP SportMaxx RT Pozdrawiam
-
Radio chorus
Witam, mam A4 B8 z 2008r w podłokietniku mam zaślepkę na AUX, chciałbym podłączyć AUX pod radio chorus 4, nie mam przycisku Media tylko CD, da się połączyć gniazdo z radiem? Takie gniazdo będzie pasowało? http://allegro.pl/audi-a3-8p-gniazdo-aux-i6760027600.html#thumb/1 Nie wiem też jakie okablowanie do tego podejdzie, coś takiego? http://allegro.pl/wejscie-aux-blaupunkt-becker-mini-iso-jack-vw-audi-i6739955722.html
-
Demontaz Podłokietnika , Tunelu Konsoli środkowej , Gałki zmiany biegów
Witam, chciałbym zmienić w swojej B8 tunel środkowy, mam wersje bez podłokietnika i nie wiem, czy każdy tunel od B8 będzie pasował do mojej, w B7 były dwa rodzaje tych tuneli pod navi i bez, w B8 też tak jest? Na zdjęciach tego tunelu nie widać kabelka od ręcznego, będzie pasował ten co mam teraz? Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, aktualnie posiadam Audi A3 Sportback 2012r. i VW Golfa 7 2013r. Przymierzam się do zakupu A4 B6/B7 najlepiej z silnikiem 1.8T, będę miał do was dużo pytań Pozdrawiam