Treść opublikowana przez Sajnajek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie, czy jest na "sali" ktoś pracujący w serwisie? Miałbym kilka pytań.
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
u mnie zabieg nie dał rady. W ASO od ręki dostałem za 195zł.
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Pozdrawiam Właściciela B5 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no można
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Również dzięki. Kuba, skąd ty taką działkę weźmiesz? jak popijemy to by trzeba się przespać. Chyba, że typowo na ognisko i kiełbaskę, to można by na strzeszynku ogarnąć.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spoko. Ja z Bart_poznan tez będę wcześniej. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wybieram i polecam Lidla. W razie co, bez kombinowania jest wjazd z katowickiej lub od strony osiedla. To jak Panowie, 15:50 przy lidlu? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
masz na myśli ten orlen? https://www.google.pl/maps/place/Orlen/@52.3939665,16.9445028,681a,20y,111.74h,70.02t/data=!3m1!1e3!4m5!1m2!2m1!1smapa!3m1!1s0x0000000000000000:0xdfd8b5b09cc90ef2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak by co, info do spotu na M1 z fb Audi Poznań https://www.facebook.com/events/236549020042411/ co do pomysłu danielo, wjazd klubowy byłby fajny pzdr.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Nic się nie stanie jak z 5w zejdę na 0w? ed: Przeczytałem specke motula i też piszą, że można zamiast 5w30/40 lać Dziekuję za odpowiedź
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Cześć Mam małe zapytanie. Posiadam b6 1.8t+q 150km po modzie od roku i na swieżo po zakupie zalałem castrolem 5w30 edge fst. Ale że castrol upadł na głowę z cenami, zastanawiam się nad nowym olejem, bo wymiana tuż tuż. Mianowicie mam na myśli motula 300v 5w40. Przeglądałem strony wstecz, ale nie znalazłem podobnego pytania. Jest w tym sens czy przesada? Może jakieś inne propozycje?
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
Cześć. Miałem też taki problem z parujaca lampa. Czytałem ten wątek, ale pomysł nic nie dał. Pomogło dopiero wyciągnięcie tego gumowego wezyka przy odpowietrzeniu. Pomogło szybko. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
zamiennik lotki klapy avant
Dzięki kolego lysy za podpowiedź. Właśnie myślałem żeby tak to ogarnąć, żeby stop wyjąć. Ale jak się temu przyglądałem to trzeba by sporo wyciąć i dać jakiemuś plastikarzowi do zaslepienia. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
zamiennik lotki klapy avant
a co do lotki z b7, posiadam takową i trochę się głowie jak to podciąć. Może ktoś zapodać fotkę jak macie to podcięte? całe te ścianki boczne wnęki na stop czy tylko aby się dopasować do niego? będę wdzięczny za fotkę z podpowiedzią.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1. Fazii 2. Qbazulu 3. niestandardowy 4. nieoficjalnie jagus 5. maciej 6001 6. LiveCam 7. Bart_poznan 8. j3drula 9. czechcu 10. Łukasz 11. Maxcudo 12. Sajnajek
-
Czy podejdzie hak do B6 Avant z B7 Sedan
Uszanowanie, drodzy forumowicze, mam pytanie odnośnie haka. starałem się wyszukać temat tym na forum czytając i używając wyszukiwarki, ale się nie udało. Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć czy hak z b7 sedan bedzie pasować do b6 avant? Różnią się rozstawy mocowań belki czy to jest to samo? czy szukać typowo do b6 avanta? Hak jest marki Brink.
-
Zestaw spinek osłony silnika i skrzyni
Tutaj masz co prawda pojedyncze numery, ale może Ci się przyda. Ja osobiście kupiłem w sklepie typu "Polmozbyt" zamienniki chyba z firmy Pol-car czy cuś za 15 ziko i pasowały bardzo ładnie. http://www.partsbase.org/audi/audi-a4-avant-a4-eu-2002-8e-1-000-001-8e-5-400-000-86325-noise-insulation-cover-for-jointed-shaft-cover-for-engine-compartment/
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Nie wiem jak się to ma w skali krajowej, ale w ASO Poznań-Przeźmierowo, adaptery kosztują 5,50/szt. i jest to towar na zmówienie. Czas realizacji 2-3 dni.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich Użytkowników, od dwóch miesięcy jestem użytkownikiem A4 B6 1.8T + Q. Mam nadzieję, że dzięki wam, to auto stanie się dla mnie proste i zrozumiałe jak "Maluch" Pozdrawiam