-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
U mnie moduł komfortu się skończył
-
Cewki zapłonowe wymiana
Ale jak to wytłumaczyć że przez 2 - 3 tyś jest ok na nowych świecach ?
-
Cewki zapłonowe wymiana
Dwie skrajne ładny kolorek A środkowe czarne więc coś nie tak
-
Cewki zapłonowe wymiana
Witam od pewnego czasu mam problem z świecami . Auto zaczęło mi szarpać na małych obrotach ale Tylko na gazie ( świece zwykłe) pojechałem do gazownika . Gaziwnik stwierdził że z instalacją ok więc szukać przyczyny z zapłonem ( świece , cewki ) wymieniłem świece tez na zwykłe i był spokuj na 2 - 3 tyś i dalej to samo. Drugi raz wymiana świec ale już kupiłem niby do gazu i po 2- 3 tyś powtórka . Żaden błąd się nie pokazuje że walnienta cewka. A szarpać zaczyna jak silnik się rozgrzeje . Pomocy
-
adamm58 obserwuje zawartość Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Witam potrzebuje zakodowac moduł komfortu a4 b6 możecie podać jakis gotowy kod ? Z góry dziękuję
-
Nierówna praca i dymienie na zimnym
Jeśli chodzi o kolor oleju to dopiero po 2 tyś robi się czarny
-
Bagażnik pomocy
Witam jak w temacie bagażnik otworzę pilotem i kluczykiem, nie ma reakcji na przycisk I tak samo jak zamykam auto pilotem światła awaryjne nie mrygaja A przy otwieraniu mryga co to może być I gdzie szukać przyczyny
-
[A4 B7] Co jest przyczyną? Popychacze hydrauliczne, czy zły olej?
Wariator kolego kupowałem Nowy więc wątpię że po 60 tyś rozlecial się A rozrząd tez wymieniłem miesiąc temu razem z tym napinacze I łańcuchem
-
[A4 B7] Co jest przyczyną? Popychacze hydrauliczne, czy zły olej?
Mam to samo, wariator u mnie ma przejechane 60 tyś , łańcuch z napinaczem wymieniłem miesiąc temu I wszystkie szklanki I dalej taki jest dźwięk rano olej mam zalany 10w40 motul
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
Witam dopadł mnie problem z klapą z pilota otwiera I z kluczyka na przycisk przy klapie nie reaguje . Mikro styk ? Jak tak to gdzie można kupić I pod jaką nazwa z góry dzięki
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Witam co powieciena temat tego oleju ? http://liquimoly.sklep.pl/pl/p/MOLYGEN-5W-50/295
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Witam ja już 50 tyś na motul 10w40 A ostatnio dolalem MoS2 z liqui moly po 2 tyś na tym wynalazku zdaje mi się że ciszej chodzi
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Obecnie jeżdżę na motul 10w 40 i zastanawiam się na tym LM
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
I jak z poborem tego lm ?
-
Uzdrawianie ALT. Nafta, płukanki i inne cuda
Witam , jestem posiadaczem ALT-eka od 2 lat, zrobiłem nim ponad 40 tys olej wymieniam co 10 tys zalany mam mtula 10w40 chciałbym teraz przed wymianą zrobić mu płukankę bo jeszcze nie stosowałem . Pytanie jaką najlepiej zastosować płukankę ? pobór oleju w granicach 500-600 ml na 1000 stan licznika 230 tys. z góry dzięki
adamm58
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta