Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamm58

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. U mnie moduł komfortu się skończył
  2. adamm58 odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    Ale jak to wytłumaczyć że przez 2 - 3 tyś jest ok na nowych świecach ?
  3. adamm58 odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    Dwie skrajne ładny kolorek A środkowe czarne więc coś nie tak
  4. adamm58 odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    Witam od pewnego czasu mam problem z świecami . Auto zaczęło mi szarpać na małych obrotach ale Tylko na gazie ( świece zwykłe) pojechałem do gazownika . Gaziwnik stwierdził że z instalacją ok więc szukać przyczyny z zapłonem ( świece , cewki ) wymieniłem świece tez na zwykłe i był spokuj na 2 - 3 tyś i dalej to samo. Drugi raz wymiana świec ale już kupiłem niby do gazu i po 2- 3 tyś powtórka . Żaden błąd się nie pokazuje że walnienta cewka. A szarpać zaczyna jak silnik się rozgrzeje . Pomocy
  5. Witam potrzebuje zakodowac moduł komfortu a4 b6 możecie podać jakis gotowy kod ? Z góry dziękuję
  6. Jeśli chodzi o kolor oleju to dopiero po 2 tyś robi się czarny
  7. adamm58 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam jak w temacie bagażnik otworzę pilotem i kluczykiem, nie ma reakcji na przycisk I tak samo jak zamykam auto pilotem światła awaryjne nie mrygaja A przy otwieraniu mryga co to może być I gdzie szukać przyczyny
  8. Wariator kolego kupowałem Nowy więc wątpię że po 60 tyś rozlecial się A rozrząd tez wymieniłem miesiąc temu razem z tym napinacze I łańcuchem
  9. Mam to samo, wariator u mnie ma przejechane 60 tyś , łańcuch z napinaczem wymieniłem miesiąc temu I wszystkie szklanki I dalej taki jest dźwięk rano olej mam zalany 10w40 motul
  10. Witam dopadł mnie problem z klapą z pilota otwiera I z kluczyka na przycisk przy klapie nie reaguje . Mikro styk ? Jak tak to gdzie można kupić I pod jaką nazwa z góry dzięki
  11. adamm58 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Witam co powieciena temat tego oleju ? http://liquimoly.sklep.pl/pl/p/MOLYGEN-5W-50/295
  12. adamm58 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Witam ja już 50 tyś na motul 10w40 A ostatnio dolalem MoS2 z liqui moly po 2 tyś na tym wynalazku zdaje mi się że ciszej chodzi
  13. adamm58 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Obecnie jeżdżę na motul 10w 40 i zastanawiam się na tym LM
  14. adamm58 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    I jak z poborem tego lm ?
  15. Witam , jestem posiadaczem ALT-eka od 2 lat, zrobiłem nim ponad 40 tys olej wymieniam co 10 tys zalany mam mtula 10w40 chciałbym teraz przed wymianą zrobić mu płukankę bo jeszcze nie stosowałem . Pytanie jaką najlepiej zastosować płukankę ? pobór oleju w granicach 500-600 ml na 1000 stan licznika 230 tys. z góry dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.