Treść opublikowana przez vikkk
-
Logi AVJ B6Q Prosba o komentarz
ok, wiec podmienie wklad na oryginal oraz przeplywke z innego auta i zobaczymy. Dzieki za wypowiedzi
-
Logi AVJ B6Q Prosba o komentarz
Dzieki za podpowiedzi. Tak bledy kasowalem, zadnego trybu awaryjnego nie bylo. Jedyne co to problem z EVAP od czasu do czasu, podmienilem solenoide ale to nie to, moze to usterka wiazki bonstarybzawor byl sprawny. Moze w przyszlym tygodniu uda mi sie podmienic przeplywke i zrobic logi. Czy jak przeplywka bedzie za malo mierzyc to ECU obetnie boosta do powiedzmy bezpiecznego poziomu? Widzialem ze dmucha praktycznie tyle co zadane ale wczesniej bylo lekko ponad bar..
-
Logi AVJ B6Q Prosba o komentarz
no tak sie domyslalem ze za malo mierzy. Co ciekawe pompa paliwa nowa tzn. wklad (zamiennik polecany kiedys na forum). Filtr paliwa oczywiscie tez wymieniony..
-
Logi AVJ B6Q Prosba o komentarz
hej, Auto po programie, dmuchalo wczesniej jakos 1 -1.1bar ale jakis czas temu oslablo. Znalazlem mala nieszczelnosc w dolocie przy kolektorze ssacym, wymienilem dzis waz 06B 133 783 BC (byl pekniety) i znow zlogowalem grata. Nie chce nadmuchac wiecej niz 0.87 - maks 0,9 w peaku. Jakies sugestie co jeszcze sprawdzic? Czy przeplywka nie mierzy troche za malo? Mam sprawny n75 z AWT do podmiany jak cos. Bedzie wdzieczny za kazda sugestie. Pozdr http://vaglogi.pl/log-002_033_hO1o6B.html http://vaglogi.pl/log-115_118_5wWzXpK.html tutaj kilka podejsc robilem ale cos tam widac
-
Poduszka skrzyni biegów i drgania lewarka A4 B6 1.9 TDI
hej, Czy ktos z was spotkal sie z taka poduszka jak na zdjeciu? Zamowilem LMI31105 ale zupelnie nie pasowala ( nizsza i bez gwintu jak ta ktora mam)
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Pomyslalem ze napisze opinie na temat DTS Line bo w na polskich stronach jest ich jak na lekarstwo. Jakby ktos sie zastanawial nad DTS Line to szczerze polecam jak narazie. Przejechalem dopiero jakies 3tys km , gwint sie ulozyl. Jest sztywny ale i komfortowy, charakterystyka do zludzenia przypomina AP. Nie przechyla sie na zakretach i fajnie bybiera dziury nie kolysze ani nie podskakuje jak taczka TA na przyklad. Mialem wczesniej b B5 nowe bil B8 + H&R i nie czuje wiekszej rozniczy miedzy gwintem DTS. Na poczatku czerwca jade poupalac na Track Day wiez zobaczymy jak sobie poradzi w bardziej ekstremelnych warunkach. Zobaczymy jak z trwaloscia za jakis czas. To na tyle... Pozdr.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ok dzieki za podpowiedz
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Poszlo Gdzie kupujecie oplot? U Sida?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie macie moze jakis zalegajacy w garazu zestaw pod 288 tyl (quattro)? Oslony mam ale zaciskow dorwac nie moge jakos
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Chyba skrzynke masz zapchana a twoj zestaw duzo ma nalatane? Bede w pl akurat pod koniec kwietnia na male mody to akurat by mi podpasowalo
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
rozumiem ze taki zamach bedzie ok? http://allegro.pl/audi-a4-b5-1-6b-96r-kolo-zamachowe-adp-i6028379754.html czas w koncu cos ruszyc temat
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ok dzieki za podpowiedzi, jak do 300 obrobi to spoko, celuje w jakies 280/370nm
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wiecie moze jaka wydajniejsza pompa paliwa podchodzi p&p do zbiornika b5 quattro?
-
1.8tq wydajniejsza pompa w zbiornik
Czy ma ktos jakies doswiadczenia z wydajniejsza pompa w zbiornik do quattro 1.8t? Zeby podeszlo p&p badz bez wiekszej rzezby? Mial ktos do czynienia z DW200 na przyklad? Sorry za brak pl znakow ale nie mam ich na klawiaturze
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
ok super
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Czy jest tu ktos kto moze ogarnac taki zestaw sprzegla 240mm? jest to dla mnie klopotliwe ze wzgledu ze nie ma mnie w PL