Treść opublikowana przez eenemg
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
:thumbup1: :dance2:
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
@trepek Pamietasz moze numer przycisku recznego z chromem? Dzieki z gory
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Tak to dziala, mam zalozone u siebie.
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Nie da sie ukryc, ze sa tacy co maja gorzej http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=165&t=226944 Wczesniej mialam z4 i tez rdzewialo, tym razem przy tylnych blotnikach.. Aktualnie w a4 brak rdzy :kox:
-
Audi A4 B6 Avant 1.8 turbo by Bobersky
Dzieki za foty, przezentuje sie :kox: Zastanawiam sie czy takie monoblocki pasowaly by do a4 cabrio ?
-
Audi A4 B6 Avant 1.8 turbo by Bobersky
Te felgi to 17 czy 18 cali ? Swietne sa. Daj jakies ich foty :kox:
-
Jakie ciśnienie w oponach audi avant a4b8 1.8t 150km
- Sikający na koła pies sasiadki :D
Tak powaznie... kup cos co nazywa sie Dazer 2: http://www.easypet.pl/cat167-id124-ultradzwiekowy-odstraszacz-psow-dazer-ii.aspx Uzywam tego jak biegam rano, i moge potwierdzic, dziala. https://www.youtube.com/watch?v=Iypo5EPCJW4 Wystarczy konsekwetnie uzywac jak sasiadka bedzie sikac psem na koła. W koncu wyrobisz w nim Odruch Pawłowa :banan:- Problemy ze schowkiem dachu w Cabrio
Przy zamknietym dachu mozesz podniesc ta dzwignia schowek i zwiekszyc pojemnosc bagaznika. Czyli bagaznik bedzie wiekszy gdzies o 40%. Absolutnie nie ruszaj dzwigni przy dachu otwartym; aby otwozyc dach schowek musi byc opuszczony.- Dach w Audi A4 B6 Cabrio otwierany z pilota
Jak dziala to chetnie kupie. Daj znac co i jak.- zwrot auta z uszkodzona skrzynia multitronic
Monsz płacił :grin: :grin:- zwrot auta z uszkodzona skrzynia multitronic
Stare auto i wygórowane oczekiwania co do niego... Miał bys racje jak kupował byc auto roczne max 3 letnie ale powyżej 10 lat... cmon... normalne naturalne zużycie... Zreszta wstarczy wpisac w googla multitronic aby zdac sobie sprawe co to za gunwno. Ja po raz drogi absolutnie nie kupila bym auta z ta skrzynia. Pal licho,ze delikatna ale auto jezdzi tak... dretwo i jak tramwaj. Max co Ci sie uda to partycypacja sprzedajacego w kosztach naprawy.- Sikający na koła pies sasiadki :D
Nasikaj jej na drzwi od mieszkania- zwrot auta z uszkodzona skrzynia multitronic
Udowodnij to ... Moja skrzynia padła z dnia na dzien. bez wczesniejszych szarpan czy innych. Poprostu auto nie chcialo jechac zapalilo sie na wyswietlaczu PRNYD czy cos.... Mąż kupil nowa skrzynie i auto smiga do dzis. Oczekiwanie od starego auta ze bedzie dobre to jak szukanie wiernosci u ladnej blondynki XD- Problemy ze schowkiem dachu w Cabrio
EEE?? U mnie stoi jak ch... mojego małża XD Podnoszenie / opuszczanie jest tylko reczne.... przynajmniej tak jest umnie. Brakuje Ci zaslepki:- Nowicjusz - wątek powitalny
.... wszystkim, ładnie witam sie - Sikający na koła pies sasiadki :D