Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomgt

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomgt

  1. zrobiłem dziś logi statyczne kanału 032, nic mi to nie mówi STATYCZNE: Grupa 032: http://vaglog.pl/log_262237.html szczelność sprawdzę po weekendzie
  2. Moc mierzona na PB. Świece miesiąc temu NGK pfr6q, + jedna cewka. Filtry wymienione, na gazie jest identycznie. Dolot tzn od turbo poprzez intercooler do kolektora dolotowego tak? np tak ?LINK
  3. kanał 032 to rozumiem logi statyczne tak? przepływke potraktowałem dziś Liqui moly 4066. pojeżdżę i zobaczę ale może ktoś mi jeszcze powie jak jak może być przyczyna tych brakujących 18KM
  4. nieszczelność chyba odpada, teraz odpaliłem auto i wszystko ok. kwestia elektroniki albo przepływomierza
  5. odma czysta na 100%, miesiąc temu dałem nowy zaworek odpowietrzający + trójnik i kolanko odmy reszta wyczyszczona. poszukam tej nieszczelności może faktycznie łapie gdzieś lewe powietrze
  6. A4 B6 AVJ 150KM Od tego roku auto jest po programie na 165KM , na hamowni wyszło 132KM! czyli 18KM gdzieś uciekło. Ze 132 udało się zrobić 165 Kata brak, druga sonda wyłączona programowo. Na chwilę obecną problem jest z obrotami na biegu jałowym tzn. skaczą a czasem auto zgaśnie. Wydaje mi się że to nie jest kwestia szczelności ponieważ problem nie występuje za każdym razem po odpaleniu. wrzucam filmik jak to wygląda i proszę o porady. Błędów brak. filmik https://www.youtube.com/watch?v=ZlYnsYm195c&feature=youtu.be Logi dynamiczne Grupy: 002, 003, 115 http://vaglog.pl/log_261944.html Grupy: 002, 033 http://vaglog.pl/log_261945.html Grupy: 115, 118 http://vaglog.pl/log_261946.html Grupy: 003, 020 http://vaglog.pl/log_261947.html Grupy: 011 http://vaglog.pl/log_261948.html
  7. Może być, wentylator załącza się odrazu po włączeniu klimy? To jest ten mniejszy tak?
  8. syczenie słychać na zewnątrz pod maską z okolic dławika i przypuszczam że to jest ok ale ja słyszę buczenie w środku. wystarczy że wyłącze klime (ECON) i cisza
  9. Panowie nie chcę zakładać nowego tematu, mam kilka pytań o dławik. -stary ma kolor brązowy a nowy zamiennik kolor żółty, można montować żółty będzie ok? -czy jest możliwość że w warsztacie źle (fizycznie odwrotną stroną założyli dławik)? wymieniłem osuszacz, dławik został stary bo mechanik powiedział że stary jest czysty a nowy ma inny kolor i nie chce ryzykować , czynniki uzupełniony ale po włączeniu pojawia się dziwny dźwięk(delikatne buczenie) z okolic właśnie dławika albo po prawej stronie na podszybiu na pewno nie ze sprężarki. Dodam że klima chłodzi. Co to może być?
  10. Witam proszę o wycenę A4 B6 1.8T AVJ 150 1. Olej LIQUI MOLY Synthoil High Tech 5W40 cena za 1L i 5L 2. Olej Motul 8100 X-Clean 5W40 cena za 1L i 5L 3. Filtr Paliwa 4. Osuszacz i dysza (dławik) do klimy
  11. w intercarsie swag-ivis z uszczelką pod napinacz zapłaciłem 180 zł
  12. ori napinacz powyżej 2 tyś, zwykły 500-600 zł zacznij od łańcucha, napinacz zawsze możesz wymienić później.
  13. u mnie było podobnie, wymieniłem tylko łańcuch i jest dobrze. nie pchaj się w koszty wymiany nowego oryginalnego napinacza, już lepiej poczytaj kilka stron wcześniej jak można to obejść stosując ori napinacz bez zmiennych faz.
  14. Też o tym myślałem, pytanie na czym ma polegać w konkretnym przypadku regeneracja. u mnie cieknie z prawej strony, tzn. prawdopodobnie puścił uszczelniacz przy prawym drążku i też zastanawiałem się czy nie ma możliwości wymiany tylko tego i jeździć dalej. Obawiam się że nikt sam się za to nie brał, samo wyjęcie magla to jest masa kombinacji
  15. Regenerowanej się trochę obawiam, wszystko zależy od wykonania. W łodzi robią od ręki za 600 zł w 5-6 godz tylko słyszałem że regeneracja polega na wymianie uszczelniaczy. Ale ile klientów tyle opinii. Jak rozpoznać czy to jest magiel nieużywany albo po regeneracji? Mam ochotę podjechać i zobaczyć, mam tylko 15Km to nie zaszkodzi.
  16. Znalazłem taką na allegro. htqtp://www.allegro.pl/ShowItem2.php? item=6083999280 Cen jak za nową ok ale zastanawiam się czy to oryginał, w tej kwocie mam regenerowaną z montażem. Proszę o info czy to jest oryginał?
  17. tomgt odpowiedział(a) na Ajmax temat w 1.8T
    po tej stronie po której bagnet wchodzi do silnika. dokładnie nad filtrem oleju. tak jest w b6, na schemacie to kolanko nr 2 http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/4c54785fc364ac4a
  18. tomgt odpowiedział(a) na SajanMocy temat w 1.8T
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/4c54785fc364ac4a
  19. tomgt odpowiedział(a) na Ajmax temat w 1.8T
    Zlokalizuj wyjście odmy z silnika i później po nitce do klebka
  20. mam do sprzedania 4 nowe cewki z wymiany serwisowej. jeżeli jest ktoś zainteresowany to cena na priv
  21. Jak już kupować to 6458 Laser Platinum, za 160 zł masz komplet na allegro.
  22. Panowie jak rozpoznać oryginalne cewki, nie wiem jakie mam, mają napis SWAG czy jeszcze inne oznaczenia?
  23. tomgt odpowiedział(a) na VPLD temat w 1.8T
    jaki powinien być moment dokręcenia świec?
  24. Tez wymieniałem rado na oryginał, wcześniej był Kenwood i nie było żadnego problemu. Wystarczyło tylko wyrzucić wiązkę która jest z radiem tak żeby została oryginalna. Spróbuj powinno być ok.
  25. Na liczniku na chwilę obecna jest 244k a w rzeczywistości kto wie łańcuszek słychać i w przyszłym roku chciałbym go zmienić. to grzechotanie przy silniku to może być katalizator, na chwile obecną jeżdżę bo nie mam czasu na grzebanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.