Treść opublikowana przez k232
-
Router tenda ac10
Miałem błąd karty sieciowej na laptopie dlatego nie chciało mi się połączyć jako AP, nie ma tematu ?
-
Router tenda ac10
Ja mam umowę na 100 mb także i tak jest dobrze. Pany ale musicie pomóc, żona jak ścierała kurze to wcisnęła mi WPS na tym dodatkowym routerze i teraz nie mogę go ustawić jako AP bo od razu wyświetla mi że ten router od dostawcy jest rozłączony, co muszę ustawić żeby to znowu działało?
-
Router tenda ac10
-
Router tenda ac10
Siema, zrobiłem ten router jako Access point, działa ale jeszcze pytanko, w routerze tym który mam od operatora to w które gniazdo powinien być wpięty kabel przy ustawieniu Access point na drugim routerze?
-
Czyszczenie układu dolotowego Skoda Fabia
Dzięki za konkret odpowiedź, w takim razie odma sprawdzenia.
-
Czyszczenie układu dolotowego Skoda Fabia
Chodzi mi tu o Skodę fabie 1, czemu bez sensu? Czyscilem przepustnice to tam w dolocie to jeden wielki syf przez zawór EGR.. pasowało by to wyczyścić.
-
Czyszczenie układu dolotowego Skoda Fabia
Siema, ktoś używał takich preparatów w sprayu do czyszczenia dolotu w samochodzie ? Na filmiku preparat do diesla a ja chciałbym wyczyścić dolot w silniku benzynowym, czy warto zrobić taki zabieg? Jak to robić, przed wymianą oleju czy nie ma znaczenia ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
-
EGR skoda fabia
Witam, czy ktoś z Podkarpacia zajmuje się po godzinach zaworami EGR ? Potrzebuje wyprogramować EGR ze skody fabii 1, 2002r 1.4 16v kod silnika BBY.
-
EGR skoda fabia
Witam, czy ktoś z Podkarpacia zajmuje się po godzinach zaworami EGR ? Potrzebuje wyprogramować EGR ze skody fabii 1, 2002r 1.4 16v kod silnika BBY.
-
Router tenda ac10
Czemu dziwne ? Ja nigdzie nie pisałem, że mam wyłączone, to nie miałbym internetu chyba ?
-
Router tenda ac10
Raz robiłem ten ap jak na filmiku i coś nie działało, czekam aż znajomy znajdzie czas i mi ustawi, ja sam raczej nie będę grzebał. Teraz tak jak mam ustawione to prędkość nie jest jakaś bardzo duża ale to wifi stabilnie działa, nie zrywa, nie myśli itp ale jednak ten ap może być lepszy.
-
Router tenda ac10
@H4mm3R będziesz dokładnie wiedział jak ustawić ten Access point ? Bo tam trzeba jakieś adresy IP ustawiać itp a już tak daleko to ja nie bardzo się znam ?
-
Router tenda ac10
Router od dostawcy jest Huawei HG8546M i to jest podłączone kablem później od tego routera wychodzi kabel w dwóch pokojach, w pokojach są zrobione gniazdka z wejściem rj45 i z jednego pokoju połączyłem od tego gniazdka kablem do routera tendy i tenda ma rozprowadzać wifi.
-
Router tenda ac10
Hamer pytał jaką mam prędkość po kablu a tak to nic więcej o kablu nie było pisane, no spróbuję ten acces point ?
-
Router tenda ac10
5ghz mam na razie wyłączone bo nie mam póki co żadnego urządzenia z 5g i ktoś mi mówił, że to na razie nie potrzebne
-
Router tenda ac10
Po kablu lekko ponad 100 bo w umowie 100 mb
-
Router tenda ac10
Siema, zna się ktoś ma konfiguracji tego routera ? Mam 1 router od światłowodu i drugi właśnie ten tenda, tenda jest skonfigurowany jako ' uniwersalny przekaźnik ' i problem jest taki, że czy stoję przy routerze czy w innym pokoju to speed test wifi cały czas pokazuje maksymalnie 37 Mbps więcej nie pójdzie na wifi, czy można ten router jakoś inaczej skonfigurować ? W ustawieniach są różne opcje, można go ustawić jako router jako acces point i wisp.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Za duże straty były jak na paliwo za 6 zł to trzeba dać limit, gdy paliwo było po 8 zł to można było tankować bez limitu xD
-
Program Vag-Com
Siema, w której grupie czujnik temperatury pokazuje temperaturę powietrza ? W grupie 6 miałem pokazane 17 stopni gdy na zewnątrz jest 13. W grupie 4 też mam pokazane dwie różne temperatury, na którą się patrzy żeby sprawdzić czy czujnik temperatury jest dobry?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Fajnie się to czyta ale nie powinno tak być, o to chodzi tym k**wom , żeby skłócić ze sobą ludzi a później jeszcze bardziej manipulować ?
-
Podłączenie radia
Forum może nie to ale jak się ktoś zna to powinien pomóc, jesteśmy w dziale na każdy temat więc myślę, że tu też można o tym pogadać ?
-
Podłączenie radia
Citroen C4 2007 rok
-
Podłączenie radia
A jakieś inne radio z wejściem na USB czy nic do tego nie dopasuje?
-
Podłączenie radia
Dobrze, że radio za darmo dostałem ?