Treść opublikowana przez k232
-
Podłączenie radia
Czyli nic z tego ?
-
Podłączenie radia
Nie wiem o jakim wyświetlaczu mówisz ale w aucie jest wyświetlacz
-
Podłączenie radia
-
Podłączenie radia
-
Belki samochodowe dachowe
Siema, zamontowałem sobie belki dachowe i nie wiem czy to tak ma być, dokręciłem wszystkie śruby do dachu na maksa aż te podkładki pod belkami wbiły się w dach z każdej strony i widać takie wgłębienia, można te śruby poluzować czy to tak mocno ma być przykręcone ?
-
Jaki olej do audi A4 B5 1.8 + LPG?
Ja już audi nie mam ale jak miałem to wymiana pompy oleju pomogła i już kontrolki oleju nie widziałem ?
-
Transmiter samochodowy
No już właśnie nie wiem, mam za 15 zł i mam za 100 i też za 15 działa lepiej niż ten za 100 zł ale dalej jest coś nie teges ?
-
Transmiter samochodowy
Pany, gdzie szukać problemu jak przy słuchaniu muzyki z transmitera słychać szum? Zmieniłem transmiter, i dalej to samo.
-
Fabryczny rozmiar opon
Jeszcze nigdy ubezpieczyciel nie pytał mnie o rozmiar opon w aucie także tego nawet nie brałem pod uwagę, ale dzięki panowie za pomoc, wszystko wiem ?
-
Fabryczny rozmiar opon
Auto to citroen C4
-
Fabryczny rozmiar opon
No na wlepie jest tylko 205/50/R17. Zimowe wsadziłem 15 i normalnie było tylko właśnie chodzi mi o tą zj***na policję ?
-
Fabryczny rozmiar opon
Siema, jak mam fabryczny rozmiar opon podany 205/50R17 to tylko na takich jeździć ? Gdybym chciał dać np. 195/65/R15 to będzie jakiś problem? Mandat, przekłamywanie kilometrów itp, ktoś coś może podpowiedzieć ?
-
Transmiter samochodowy
Jaki model i ile cenisz ?
-
Transmiter samochodowy
Siema, używa ktoś w aucie transmiter samochodowy? Ja mam fabryczne auto i musiałem dokupić taki transmiter bo słucham muzyki z pendrive ale kupiłem na próbę jakiś za 20 zł i słyszę szumy podczas grania muzyki, czy taki transmiter za 100 czy tam 140 zł będzie bez takich szumów? Ktoś ma i może potwierdzić ?
-
Wymiana oleju + nafta
To jest luźny temat panowie, tak mi gość doradził, żeby przed wymianą oleju tak robić dlatego pytam was o zdanie. Tylko najgorsze jest to, że teraz niewiadomo co robić, ale chyba zostanę przy tym co robię zawsze, wymiana co 10 tysięcy km i ma to wystarczyć ?
-
Wymiana świec - ciepły czy zimny silnik ?
O, dzięki za info ?
-
Wymiana oleju + nafta
Ale ja tutaj nie pisałem o swoim silniku, chciałem zaczerpnąć od kogoś informacji czy ktoś tak robił w swoim silniku, bez spiny panie ?
-
Wymiana oleju + nafta
No właśnie ponoć o to chodzi żeby jeździł bo wtedy jest większe ciśnienie oleju i bardziej wyczyści silnik ale czy to staremu silnikowi nie zaszkodzi ?
-
Wymiana oleju + nafta
Siema, tu druga ciekawostka ? Przy wymianie oleju spuścić 0.5 litra starego oleju, dolać 0.5 litra nafty i tak jeździć 2 dni żeby oczyścić silnik, po 2 dniach spuścić znowu 0.5 litra dolać świeżej nafty 0.5 litra na noc, i wtedy po nocy wymienić olej na nowy, ktoś robił taki eksperyment? Jak to tak ma wyczyścić silnik to nie zaszkodzi to bardziej?
-
Wymiana świec - ciepły czy zimny silnik ?
Siema, Ostatnio słyszałem taką ciekawostkę, gość mi próbował wmówić, że świece wymienia się tylko na gorącym silniku bo na zimnym one mogą się poluzować i będzie przedmuch w silniku, ktoś robił taki eksperyment? ?
-
Nie odpala na zimnym citroen C4
A cholera wie, bo to bez kitu tak nagle a w sumie warsztat gdzieś na uboczu.. dzięki za podpowiedź ?
-
Nie odpala na zimnym citroen C4
Siema, auto stoi u gazownika i dzisiaj auto na zimnym silniku nie chciało odpalić, błędy jak były na komputerze to: U0122 przerwa w komunikacji z modułem sterującym i dynamika pojazdu (0) P0501 czujnik prędkości pojazdu "A" zakres sygnału / działanie (0) U1118 (0) P0336 czujnik położenia wału korbowego "A" obwód zakresu/działanie (0) Gdzie szukać przyczyny, ktoś coś pomoże? Gazownik mówił, że zmieniał ten czujnik i dalej silnik nie chciał odpalić. Proszę o pomoc ? Citroen C4 1.6 109 km, 2007 rok
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ale o czym mówisz ?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
1.4 benzyna 55kw
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Nie zarżne silnika ? nie wiem czy będzie pasował bo nie ma normy 501.01, ma tylko acea a3/B4 a to czytam, że jest do wysokowydajnych silników.