Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Czyli nic z tego ?
  2. Nie wiem o jakim wyświetlaczu mówisz ale w aucie jest wyświetlacz
  3. Tylko jak? Radio z jakiegoś renault master chyba
  4. Siema, da radę to jakoś połączyć? Dokupić jakąś przejściówkę ?
  5. Siema, zamontowałem sobie belki dachowe i nie wiem czy to tak ma być, dokręciłem wszystkie śruby do dachu na maksa aż te podkładki pod belkami wbiły się w dach z każdej strony i widać takie wgłębienia, można te śruby poluzować czy to tak mocno ma być przykręcone ?
  6. k232 odpowiedział(a) na barteqA4 temat w 1.8
    Ja już audi nie mam ale jak miałem to wymiana pompy oleju pomogła i już kontrolki oleju nie widziałem ?
  7. No już właśnie nie wiem, mam za 15 zł i mam za 100 i też za 15 działa lepiej niż ten za 100 zł ale dalej jest coś nie teges ?
  8. Pany, gdzie szukać problemu jak przy słuchaniu muzyki z transmitera słychać szum? Zmieniłem transmiter, i dalej to samo.
  9. Jeszcze nigdy ubezpieczyciel nie pytał mnie o rozmiar opon w aucie także tego nawet nie brałem pod uwagę, ale dzięki panowie za pomoc, wszystko wiem ?
  10. Auto to citroen C4
  11. No na wlepie jest tylko 205/50/R17. Zimowe wsadziłem 15 i normalnie było tylko właśnie chodzi mi o tą zj***na policję ?
  12. Siema, jak mam fabryczny rozmiar opon podany 205/50R17 to tylko na takich jeździć ? Gdybym chciał dać np. 195/65/R15 to będzie jakiś problem? Mandat, przekłamywanie kilometrów itp, ktoś coś może podpowiedzieć ?
  13. Jaki model i ile cenisz ?
  14. Siema, używa ktoś w aucie transmiter samochodowy? Ja mam fabryczne auto i musiałem dokupić taki transmiter bo słucham muzyki z pendrive ale kupiłem na próbę jakiś za 20 zł i słyszę szumy podczas grania muzyki, czy taki transmiter za 100 czy tam 140 zł będzie bez takich szumów? Ktoś ma i może potwierdzić ?
  15. To jest luźny temat panowie, tak mi gość doradził, żeby przed wymianą oleju tak robić dlatego pytam was o zdanie. Tylko najgorsze jest to, że teraz niewiadomo co robić, ale chyba zostanę przy tym co robię zawsze, wymiana co 10 tysięcy km i ma to wystarczyć ?
  16. O, dzięki za info ?
  17. Ale ja tutaj nie pisałem o swoim silniku, chciałem zaczerpnąć od kogoś informacji czy ktoś tak robił w swoim silniku, bez spiny panie ?
  18. No właśnie ponoć o to chodzi żeby jeździł bo wtedy jest większe ciśnienie oleju i bardziej wyczyści silnik ale czy to staremu silnikowi nie zaszkodzi ?
  19. Siema, tu druga ciekawostka ? Przy wymianie oleju spuścić 0.5 litra starego oleju, dolać 0.5 litra nafty i tak jeździć 2 dni żeby oczyścić silnik, po 2 dniach spuścić znowu 0.5 litra dolać świeżej nafty 0.5 litra na noc, i wtedy po nocy wymienić olej na nowy, ktoś robił taki eksperyment? Jak to tak ma wyczyścić silnik to nie zaszkodzi to bardziej?
  20. Siema, Ostatnio słyszałem taką ciekawostkę, gość mi próbował wmówić, że świece wymienia się tylko na gorącym silniku bo na zimnym one mogą się poluzować i będzie przedmuch w silniku, ktoś robił taki eksperyment? ?
  21. A cholera wie, bo to bez kitu tak nagle a w sumie warsztat gdzieś na uboczu.. dzięki za podpowiedź ?
  22. Siema, auto stoi u gazownika i dzisiaj auto na zimnym silniku nie chciało odpalić, błędy jak były na komputerze to: U0122 przerwa w komunikacji z modułem sterującym i dynamika pojazdu (0) P0501 czujnik prędkości pojazdu "A" zakres sygnału / działanie (0) U1118 (0) P0336 czujnik położenia wału korbowego "A" obwód zakresu/działanie (0) Gdzie szukać przyczyny, ktoś coś pomoże? Gazownik mówił, że zmieniał ten czujnik i dalej silnik nie chciał odpalić. Proszę o pomoc ? Citroen C4 1.6 109 km, 2007 rok
  23. Ale o czym mówisz ?
  24. Nie zarżne silnika ? nie wiem czy będzie pasował bo nie ma normy 501.01, ma tylko acea a3/B4 a to czytam, że jest do wysokowydajnych silników.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.