Treść opublikowana przez k232
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Mi się wydaje, że to przepływomierz nie daje już rady. Trzeba kupić nowy oryginalny z prawidłowymi cyferkami i literami i ma być. Ja u Siebie wymieniłem co się tylko da, niektóre rzeczy używane, niektóre nowe i efekt ciągle taki sam ?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Możesz sprawdzić wydech ale to raczej nie będzie to, ja mam wszystko nowe pod spodem od początku do końca auta i tak samo mi co jakiś czas przerywa pracę silnika.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
To nie wasze, to z produkcji od razu idą w kosz ??
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
-
Dziwna sytuacja z odpalaniem
Ziomek, jedź gdzieś, jak wrócisz do domu to ściągnij wężyk z listwy wtryskowej i zostaw na noc, jak będzie nieszczelność to wyjdzie wężykiem, rano przed odpaleniem załóż wężyk i odpal auto, jak dobrze odpali to problem z głowy.
-
Dziwna sytuacja z odpalaniem
Wtryskiwacze gazowe masz na listwie czy pojedyncze?
-
Skoda fabia 1.4 16v
Hahah, luz ?
-
Skoda fabia 1.4 16v
To temat z olejem zamknięty, chciałeś kod silnika, podałem Ci, jakieś informacje?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
@Busiek100 słabiutkie masz to ciśnienie na cylindrach.. Ja u Siebie miałem po 11 bar i się bałem że to za mało..
-
Sprawne ładowanie alternatora 1.8 ADR
Batalionów chłopskich przy stacji benzynowej źródełko w Rzeszowie ?
-
Sprawne ładowanie alternatora 1.8 ADR
Jedź do gości co regenerują i fajnie wszystko sprawdzą a jak coś będzie nie tak to Cię umówią na termin i zrobią na miejscu bez szukania mechaników ?
-
Sprawne ładowanie alternatora 1.8 ADR
To Ci co mi regenerowali alternator mówili że w środku w alternatorze jakieś kabelki wymienili bo były przetarte.
-
Skoda fabia 1.4 16v
Na kartce było wpisane Shell 10w40 do diesla ale nie pamiętam dokładnie . Ja zmieniłem na 5W40 Valvoline synpower.
-
Dziwna sytuacja z odpalaniem
Raczej reduktor ale sprawdź ?
-
Skoda fabia 1.4 16v
Na kartce olejowej był wpisany olej do diesla, może to coś popsuło ? Może trzeba płukankę jakąś zrobić po tym oleju do diesla bo auto jak na 1.4 fajnie się zbiera i kompletnie z tym autem nic się nie dzieje oprócz tego stukania.
-
Skoda fabia 1.4 16v
Kod silnika : BBY
-
Skoda fabia 1.4 16v
No lepiej tylko tak jak pisałem wcześniej. Jeden mechanik słuchał stetoskopem popychacze stwierdził, że to jest zużyte, robota na marne, po wymianie stwierdził, że to prawdopodobnie tłok ale nie jest pewny. Następny mechanik mówił , że to na pewno popychacze. Następny mówił że to tłok i żebym się pozbył tego auta bo za duże koszty roboty. Sprawdzałem kompresję to każdy cylinder po 14 bar , dlatego jak każdy to diagnozuje na wyjeb się to stwierdziłem, że szkoda czasu, niech się zepsuje całkiem i auto na szrot. Innej opcji tutaj nie widzę chyba że znajdzie się mechanik który na prawdę podejdzie do tego z wiedzą ?
-
Skoda fabia 1.4 16v
Więc wygląda na to, że tłok do roboty ?
-
Skoda fabia 1.4 16v
Dziwna sytuacja z tymi popychaczami bez kitu. Całość nowa a poprawy zero.. A rozrząd ma coś do tego ? Może któraś rolka jest krzywa i daje takie oznaki ?
-
Skoda fabia 1.4 16v
Tak myślę właśnie że to tłok .. nie wiedziałem że te silniki tak mają że odma lubi w zimie zamarzać ?
-
Skoda fabia 1.4 16v
No pewności nie mam żadnej.. nie wiem nie robię nic z tym autem tylko jeżdżę.
-
Sprawne ładowanie alternatora 1.8 ADR
Wymieniony mostek + wymienione kable bo były przetarte i ładowanie na obciążeniu 14.2 więc jest jak powinno być, w końcu..
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
To może Ty masz problem z rozrządem a nie napinaczem ?
-
Skoda fabia 1.4 16v
Nie słyszysz tego metalicznego klekotu?
- Skoda fabia 1.4 16v