Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. A jak nie masz ori wahaczy to oni Ci dają swoje więc z tym nie ma problemu.
  2. Napisałeś , że nie jesteś pewny ?
  3. k232 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    Kupiłem srlline za 427 zł , dwa lata ma wytrzymać bo tyle jest gwarancji a za dwa lata to nie wiadomo co będzie ?
  4. A ktoś inny wie ?
  5. Pany jaka jest zwrotnica w audi A4 B5 1997 rok? Aluminium czy żeliwo ?
  6. Ma ktoś kontakt do dystrybutora?
  7. Ja mam ze swaga dolne proste po obu stronach , zrobiłem 40k km na nich i już są do wymiany a sztukę kupowałem po 170 zł... Z tego wszystkiego to najlepiej mi się trzymają z febi..
  8. Panowie i jak Wam się sprawują te wahacze z skv ? Przyszedł czas i na zmianę u mnie całości zawieszenia bo już za dużo wahaczy puka?
  9. k232 opublikował(a) temat w 1.8
    Siema , ma ktoś instrukcję krok po kroku jak w a4 B5 wymienić przepustnicę? ? *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - wątek przeniesiony
  10. Ty to w ogóle jesteś jakiś ideał. Co by nie przeczytał to Langista ideał no k**wa ze świecą takiego szukać.
  11. Kosmita, kiedy LPG zakładasz ?
  12. Już c**j w to, że kierownica krzywo ale za tyle kasy ile trzeba prosić serwis żeby cokolwiek zrobili.. przecież to ich j**any obowiązek a nie jeszcze prosić trzeba ?
  13. Auto za pół bani i ściąga na prawo, ale gówno..
  14. To lepiej omijam , dzięki chłopaki ?
  15. Cholera wie teraz jaka to była miejscowość ? Na koncie bankowym mam napisane MGR GRUPA NIEDRZEWICA
  16. Pany , stacja benzynowa ARTUS w woj. Lubelskim przy głównej drodze wlotowej i wylotowej godna tankowania? Wczoraj przejeżdżałem i cena gazu 1.88 zł, a PB 95 - 4.97 gdzie takie ceny w ogóle na innych stacjach nie są realne
  17. Zobaczymy jak będzie , też właśnie słyszałem że każdy lotos ma być zmieniony w Orlen.
  18. k232 odpowiedział(a) na Falcone temat w Audi A4 B6/B7
    Masz kogoś kto klei podsufitkę w spoko cenie czy Sam robisz?
  19. 5W40 jest bardziej rzadszy od 10W40 i silnik na zimnym silniku przy odpalaniu ma lżej. 5W40 szybciej dostaje się do kanałów w silniku i jest po prostu lepszy ?
  20. Ja mam ten sam silnik co Ty , 60 tysięcy km zrobiłem na oleju 10W40 a później bez żadnej płukanki zmieniłem olej na 5W40 i po za tym , że moje oczy nie widzą różnicy to silnik na pewno bardziej się cieszy ?
  21. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Było pisane wiele razy, zalej to na co Cię stać byle spełniało normę dla Twojego silnika.
  22. Tutaj kilka postów wyżej ktoś zakładał w Silesia Cars to poszukaj i zapytaj na PW ale nie widziałem zadowolenia. Wejdź sobie na lpg-forum i tam masz polecane zakłady LPG w swojej okolicy. Masz link do polecanych na Śląsku. https://lpg-forum.pl/slaskie-t17776.html
  23. Pytam serio Dev, bez spiny proszę czy warto tych którzy stosują?
  24. Siema , ktoś stosuje w swoich starych autach bez turbo olej lotos z hipermarketów 5W40?? Olej spełnia normę audi 502 00.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.