Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Wklejam zdjęcia: https://zapodaj.net/8dfa8da61bdeb.jpg.html https://zapodaj.net/9b1ec49b193f4.jpg.html https://zapodaj.net/01ba92b43c5f1.jpg.html https://zapodaj.net/f9501813ce3e9.jpg.html https://zapodaj.net/745521078135b.jpg.html https://zapodaj.net/9ee659cf50638.jpg.html
  2. Termostat jest ciągle ustawiony na 3 albo 4 nie pamiętam ale nic tam nie było zmienione.
  3. Te serwisy to pojęcia nie mają, dzwoniłem to gość mówi , że on nie wie o co chodzi ?
  4. Jakoś można odpowietrzyć poprzez opcję w piecu ale jak to zrobić..
  5. Dlatego pytałem czy tak powinno być ?
  6. Ale dziwi mnie to bardzo bo mam już wszystko ustawione tak samo jak się wprowadziłem i na początku było cieplutko na płytkach a teraz są zimne ?
  7. No ale jak się wprowadziłem to podłoga normalnie była ciepła, miałem nieszczelność w skrzynce gdzie są wszystkie rurki od ogrzewania , goście przyszli naprawili nieszczelność i od tej pory coś słabo z tą podłogą.
  8. Jest sterownik osobny na baterie i on steruje od razu grzejnikami i ogrzewaniem podłogowym. Ustawia się jedną temperaturę i całość idzie na grzejniki na na podłogę od razu. Może tak być jak mówisz , że może podłogówki nie załącza żeby nie przegrzać.
  9. Pany, wcześniej można było bez skarpet chodzić po podłodze bo była cieplutka a teraz się grzeje w mieszkaniu a podłogi zimne tam gdzie jest ogrzewanie podłogowe. @DonDżonson nie rozumiem tego jak odbywa się sterownie ? Możesz inaczej to jakoś ująć ?
  10. Nie potraficie odpowiedzieć na proste pytanie. Mam ustawiony piec na 21.4 stopnia, temperatura spadnie na 20.6 piec się włącza i grzeje do 21.8 bo tak ma fabrycznie ustawione żeby z późniejszym zapłonem się wyłączał i przy tej temperaturze normalnie podłoga jest ciepła tak jak być powinna. Kilka dni temu zmniejszyłem temperaturę na sterowniku do 20.4 a więc jak temperatura na mieszkaniu spadnie do 19.6 to piec się włącza i grzeje do 20.8 i jak już nagrzeje do tych 20.8 to podłoga w miejscu gdzie jest ogrzewanie podłogowe jest zimna, czy tak to powinno być ?
  11. No Silesia Cars będzie bardzo dobra.
  12. Viessmann m182 Czuję pod nogami że to nie jest tak ciepłe jak było wcześniej.
  13. Pany jak to jest z ogrzewaniem podłogowym ? U Siebie zmniejszyłem temperaturę w mieszkaniu do 20.4 i mi nie nagrzewa podłogi, zmieniłem na 21.4 i już normalnie nagrzewa, tak to powinno działać?
  14. To proponuję zacząć od wymiany czujnika temp
  15. Na klimatroniku po ponownym odpaleniu na gorącym silniku od razu temp. pokazywała 105 stopni.
  16. To co Ci można polecić? Za pewno Stag Qbox, 2 reduktory po 200km każdy, wtryskiwacze barracudy 130 pojedynczo montowane i PODSTAWOWA RZECZ TO KUMATY GAZOWNIK
  17. Napisałem Ci z własnego doświadczenia na własnej skórze, ja miałem tak samo jak Ty. Auto dobrze rozgrzane, zgaszone, odpalone ponownie za 10 minut i wskazówka leciała ponad 90 stopni na zegarze. Kupowałem ciągle nowe czujniki temperatury i ciągle było źle, kupiłem jakiś za 20 zł zielony z Febi i działa do dziś
  18. k232 odpowiedział(a) na M0ZART temat w 4.2
    https://log.malonetuning.com/upload Tutaj wrzucaj logi jak Ci gdzieś tam indziej nie działają W 1 logu widzę, że Ci coś przepływomierz przekłamuje. A co się dzieje z autem ?
  19. Też z tym walczyłem ale w 1.8, czujnik temperatury do wymiany, mi siadł czujnik dopiero za 8 razem ( takie mamy dobre części )
  20. k232 odpowiedział(a) na skwir12 temat w 2.0TDI
    Jeżeli kontrolka świec to nie chodzi tutaj o świece?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.