Treść opublikowana przez k232
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Wklejam zdjęcia: https://zapodaj.net/8dfa8da61bdeb.jpg.html https://zapodaj.net/9b1ec49b193f4.jpg.html https://zapodaj.net/01ba92b43c5f1.jpg.html https://zapodaj.net/f9501813ce3e9.jpg.html https://zapodaj.net/745521078135b.jpg.html https://zapodaj.net/9ee659cf50638.jpg.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Jak będę w domu to wrzucę ?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Termostat jest ciągle ustawiony na 3 albo 4 nie pamiętam ale nic tam nie było zmienione.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Te serwisy to pojęcia nie mają, dzwoniłem to gość mówi , że on nie wie o co chodzi ?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Jakoś można odpowietrzyć poprzez opcję w piecu ale jak to zrobić..
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Dlatego pytałem czy tak powinno być ?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Ale dziwi mnie to bardzo bo mam już wszystko ustawione tak samo jak się wprowadziłem i na początku było cieplutko na płytkach a teraz są zimne ?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
No ale jak się wprowadziłem to podłoga normalnie była ciepła, miałem nieszczelność w skrzynce gdzie są wszystkie rurki od ogrzewania , goście przyszli naprawili nieszczelność i od tej pory coś słabo z tą podłogą.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
4 miesiące dopiero ?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Jest sterownik osobny na baterie i on steruje od razu grzejnikami i ogrzewaniem podłogowym. Ustawia się jedną temperaturę i całość idzie na grzejniki na na podłogę od razu. Może tak być jak mówisz , że może podłogówki nie załącza żeby nie przegrzać.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Pany, wcześniej można było bez skarpet chodzić po podłodze bo była cieplutka a teraz się grzeje w mieszkaniu a podłogi zimne tam gdzie jest ogrzewanie podłogowe. @DonDżonson nie rozumiem tego jak odbywa się sterownie ? Możesz inaczej to jakoś ująć ?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Nie potraficie odpowiedzieć na proste pytanie. Mam ustawiony piec na 21.4 stopnia, temperatura spadnie na 20.6 piec się włącza i grzeje do 21.8 bo tak ma fabrycznie ustawione żeby z późniejszym zapłonem się wyłączał i przy tej temperaturze normalnie podłoga jest ciepła tak jak być powinna. Kilka dni temu zmniejszyłem temperaturę na sterowniku do 20.4 a więc jak temperatura na mieszkaniu spadnie do 19.6 to piec się włącza i grzeje do 20.8 i jak już nagrzeje do tych 20.8 to podłoga w miejscu gdzie jest ogrzewanie podłogowe jest zimna, czy tak to powinno być ?
-
najtańsza a efektywna sekwencja LPG
No Silesia Cars będzie bardzo dobra.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Viessmann m182 Czuję pod nogami że to nie jest tak ciepłe jak było wcześniej.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Piec dwufunkcyjny gazowy.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Pany jak to jest z ogrzewaniem podłogowym ? U Siebie zmniejszyłem temperaturę w mieszkaniu do 20.4 i mi nie nagrzewa podłogi, zmieniłem na 21.4 i już normalnie nagrzewa, tak to powinno działać?
-
Temperatura plynu ponad 100 stopni 1 8T AWT
To proponuję zacząć od wymiany czujnika temp
-
Temperatura plynu ponad 100 stopni 1 8T AWT
Na klimatroniku po ponownym odpaleniu na gorącym silniku od razu temp. pokazywała 105 stopni.
-
najtańsza a efektywna sekwencja LPG
To co Ci można polecić? Za pewno Stag Qbox, 2 reduktory po 200km każdy, wtryskiwacze barracudy 130 pojedynczo montowane i PODSTAWOWA RZECZ TO KUMATY GAZOWNIK
-
Temperatura plynu ponad 100 stopni 1 8T AWT
Napisałem Ci z własnego doświadczenia na własnej skórze, ja miałem tak samo jak Ty. Auto dobrze rozgrzane, zgaszone, odpalone ponownie za 10 minut i wskazówka leciała ponad 90 stopni na zegarze. Kupowałem ciągle nowe czujniki temperatury i ciągle było źle, kupiłem jakiś za 20 zł zielony z Febi i działa do dziś
-
Logi 4.2 V8
https://log.malonetuning.com/upload Tutaj wrzucaj logi jak Ci gdzieś tam indziej nie działają W 1 logu widzę, że Ci coś przepływomierz przekłamuje. A co się dzieje z autem ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Temperatura plynu ponad 100 stopni 1 8T AWT
Też z tym walczyłem ale w 1.8, czujnik temperatury do wymiany, mi siadł czujnik dopiero za 8 razem ( takie mamy dobre części )
-
Kontrolka świec
Jeżeli kontrolka świec to nie chodzi tutaj o świece?