Treść opublikowana przez k232
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nie świeci jedna lampka nad rejestracją
Nie zależy mi na kolorze, ważne żeby świeciło ?
-
Nie świeci jedna lampka nad rejestracją
Te blaszki są tam gdzie żarówka tak ?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
@wisiel no chyba to jest właśnie wina rolet bo jak mam rolety opuszczone na sam dół to jest woda po nocy a jak mam lekko uniesione od dołu to już wody nie ma. Ale czy to może być też, że uszczelki lub cała szyba jest nieszczelna?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
No furka fajna, Siemka
-
[B7 BRB] Wibracje i telepanie nadwozia na postoju
No właśnie, sprawdź rozrząd bo być może się przestawił o ząbek albo od razu był źle założony.
-
[B7 BRB] Wibracje i telepanie nadwozia na postoju
A może jest jakaś nieszczelność w kolektorze wydechowym lub w kolektorze dolotowym. Może jeszcze za słabo masz świece dokręcone i kompresja ucieka bokiem, miałem tak u Siebie ale w PB
-
Błąd Audi A4 B6
Wydaje mi się, że to jest kontrolka mówiąca o spalonej którejś żarówce.
-
Katalizator....
No dobrze mówisz, być może, że już nie dadzą 600 zł
-
Katalizator....
Nie wiem czy to plotka czy nie ale ponoć z katalizatora odzyskują srebro także warto sobie więcej krzyknąć.
-
Katalizator....
Nie wiem czy dobrze zrozumiałeś mój wpis, ja miałem pomiar spalin normalnie przez analizator spalin i gdyby norma była przekroczona to na pewno by mi gość przeglądu nie podbił
-
Nie świeci jedna lampka nad rejestracją
Siema, po zmianie żarówki chwilę obie lamki świeciły nad rejestracją i po przejechaniu kilku km lampka w której była spalona żarówka i wstawiona nowa przestała świecić, jak można te kabelki zakonserwować lub przywrócić do sprawnego działania?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Katalizator....
W lipcu miałem przegląd , spaliny badane i jakoś przeszło pozytywnie, pb z gazem bez kata.
-
Wymiana zbiorniczka płynu hamulcowego w A4 B5
To powodzonka?
-
Wymiana zbiorniczka płynu hamulcowego w A4 B5
A nie masz jakiegoś kolegi, który pomógł by Ci koło bloku ?
-
Katalizator....
To niech zaczną bo się udusić można na drodze za takim dieslem..
-
Katalizator....
Przyjdzie czas na przegląd to nie wydaje mi się , że stary diesel przejdzie pomiar spalin pozytywnie ?
-
Problem z odpaleniem
Raczej na pewno trzeba zdjąć kierownicę.
-
Problem z odpaleniem
No to masz problem z immobilizerem, styki do przeczyszczenia i konserwacja.
-
Problem z odpaleniem
Może padł przekaźnik od zapłonu.
-
Katalizator....
Myślę, że jak kat czysty to spokojnie powinieneś wołać 600 zł, przynajmniej po tyle się dostawało kiedyś.