Treść opublikowana przez k232
- Audi
-
Spadający do zera w ciągu chwili wskaźnik paliwa
A jaki masz zegar? VDO czy Jaeger?
-
[1.8 ARG] Brak mocy, falowanie obrotów
Objaw na filmiku to przecież włączone jest ssanie jak odpaliłeś auto, tak ma być. Ssanie trwa do 2 minut a później obroty mają spaść na takie jakie powinny być. A jak Ci falowało kilka razy do 3k rpm to początki przepustnicy prawdopodobnie.
-
1.8 ADR niskie ciśnienie oleju na rozgrzanym silniku
Temat przerabiałem sam na sobie, na gorącym jak odpalałem to był klekot nie do zniesienia, kontrolka oleju też była w czasie jazdy gdy obroty spadały poniżej 1700 obrotów, wymiana pompy oleju rozwiązała wszystkie te problemy, o których wspomniałem. Po prostu było za słabe ciśnienie oleju, wniosek, skończona pompa oleju
-
Tester wtryskiwaczy benzynowych do mojego B5 ADR, powered by Arduino :)
Poproś moderatora, żeby Ci temat przeniósł na dział elektryczny, tam prędzej Ci ktoś pomoże
-
Płukac silnik czy nie płukac, zmiana oleju na jaki?
Trzeba było zrobić płukankę i wtedy ściągać miskę no ale już trudno. Ja mam ten sam silnik co Ty, jak kupiłem to jeździłem jakieś 60k km na 10W40 olej Motul Synergie 6100+ ale później przyszła wymiana oleju i zalałem bez żadnego płukania 5W40 i do dziś tak zostało i nadal silnik żyje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Opinie o Audi A4 B9 2.0 TFSI 190 KM
@Deva opiłek metalu pewnie było w ciul i w filtrze i w samym oleju ? ?
-
Opinie o Audi A4 B9 2.0 TFSI 190 KM
Nie olewaj salonu ale po 2k km wymień sobie olej kup sobie ori w ASO filtr oleju i sobie wymień sam bo jak masz serwis ustawiony na 30k km to chłopie mnie by serce na to nie pozwoliło żeby wydać tyle kasy na auto i tak zaniedbać.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Te oleje oryginalne to są chyba tylko 5W30 w serwisach, ponoć bardzo dobre oleje ale jak to jest w praktyce to nie wiem. ? W rodzinie w audi używają tego oleju i nie słyszałem żeby narzekali.
-
Opinie o Audi A4 B9 2.0 TFSI 190 KM
- Błąd EGR
- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Z jakiej firmy wybierzecie olej to tylko zależy od waszych pieniędzy. Olej ma spełniać normę dla Waszego silnika, a reszta jest praktycznie nie ważna.. Jak Twój silnik wymaga normy 505.01 to kup olej z taką normą i wystarczy, czy to na prawdę jest takie trudne do zrozumienia?- Błąd EGR
- Błąd EGR
- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Siemka Panowie mam problem i nie wiem jak go rozwiązać. Na zdjęciu pokażę Wam jaki mam nawiewnik na górze okien, są to nawiewniki automatycznie, które same sobie regulują powietrzem. Problem jest taki, że na dole okien zbiera się woda ( też to widać na zdjęciu ), nie ważne czy nawiewnik jest otwarty całkiem, automatycznie czy całkiem zamknięty bo woda i tak się ciągle zbiera. Jak taki nawiewnik używać w mieszkaniu tak, żeby nie zbierała się woda i, żeby mieszkanie było dobrze wentylowane ? Proszę o pomoc https://zapodaj.net/22206e6ed56fb.jpg.html https://zapodaj.net/a2eec91b33e44.jpg.html- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Przecież już Ci odpowiedzieli jaki masz zalać to po co dalej drążyć temat ? ?- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
No k**wa jasnowidz na forum Panowie !!- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ja nie muszę szukać bo mam wszystko napisane na forum. Ty sobie taki kup jak nie potrafisz przystosować się do jednej sensownej odpowiedzi..- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Proponuję Ci znaleźć olej, który dodatkowo robi loda i z tego będziesz mega zadowolony.- Problem z gazem
Pewnie coś się przestawiło jak wymieniałeś pierścienie, wizyta u gazownika i regulacja- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka- Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
A to wynik spoko ?