Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    C3 to jest chyba do Diesla. Ty bierz zwykły. Masz na forum sprzedawców, pisz do którego chcesz. @dzik , @Wandej @tomekhxc
  2. To daj znać jak zrobisz na tym z 40k km czy to się dobrze sprawowało przez ten okres
  3. To tak jak ze wszystkim, jak się uda.. Ja u Siebie mam w aucie i już mam na tym zrobione 70k km i działa dalej
  4. Dlaczego więcej tego nie kupisz ?
  5. W czym tu głupiejesz ? Zalej olej jaki Ci się podoba, najważniejsze , żeby spełniał normę dla Twojego silnika, firma jest w tym wypadku najmniej ważna.. Olej wlewaj 5W40.
  6. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Ja przeszedłem po 60k km z 10W40 na 5W40 bez żadnej płukanki. Wlej sobie Valvoline Synpower 5W40 , polecam. ?
  7. @gracz123ja po co tak d*pę trujesz ? Zalej obojętnie co Ci się podoba byle spełniało normę dla Twojego silnika.
  8. Dziwne by było żeby na stronie Castrola pokazało Ci inny olej niż Castrol..
  9. Nie zapomnij po 2k km wymienić oleju żeby jak najszybciej pozbyć się opiłek metalu.
  10. @p!etrek spróbuj jeszcze dostać się do pompy wody i zdiagnozuje może po prostu się skończyła..
  11. To tak samo i ja, całe audi.. Spróbuj jeszcze wymienić nagrzewnicę, samemu można w dość ławy sposób, sama nagrzewnica też nie dużo kosztuje.
  12. Hmm.. to może uszczelka jest okej, jak masz twarde węże to może masz zakamienioną nagrzewnicę, jak coś to nie baw się w odkamienianie tylko od razu zmień na nową.
  13. Dopóki ci temperatury nie wywala na 120 stopni i nie bierze ani oleju ani płynu to możesz jeździć ale wiesz, ja na Twoim miejscu zrobiłbym dla pewności test uszczelki pod głowicą a później martwił się co dalej.
  14. Dolny wąż powinien być chłodny a górny gorący. Jak masz twarde węże to prawdopodobnie mechanik ma rację.
  15. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    @SzczYpior_n1 jak będziesz kiedyś ściągał miskę i smoka to pamiętaj żeby przed tym zabiegiem zrobić płukanie silnika bo później sobie elegancko cały syf wyczyścisz a teraz rób tak jak mówisz, powodzenia ?
  16. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    To czemu tak czarny olej w Twoim silniku jest ?
  17. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Dopiero auto kupiłeś ?
  18. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    To ładnie musisz mieć silnik zawalony syfem, jak sprawdzałem na szabelce to był bardzo słabo widoczny bo taki czysty a po 10 k km przy zlewaniu był delikatnie brązowy.
  19. Jak otworzysz maskę to w prawym górnym rogu jest czarna skrzynka chyba na 5 śrubek.
  20. Może woda się tam gdzieś dostała, dostań się do sterownika i zobacz ewentualnie go wymień, nie jest to duży koszt.
  21. Najlepiej to skasuj wszystko i zobacz, które pokażą się ponownie.
  22. Jak nie masz DPF to zalej sobie 5W40 i Wybieraj Motul, Valvoline, millers, liqui moly
  23. Kilka lat tu na forum przebywam i nadal nie rozumiem ludzi Skoro macie to napisane, że 2-3 sekundy nie zagraża Waszym silnikom to po jaką k***ę wydajecie pieniądze na coś co i tak po jakimś czasie wróci do tych 2-3 sekund?
  24. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Gość się pyta o dany olej to każdy od Siebie wypada z inną propozycją. Nie umiecie czytać ze zrozumieniem? Jeżeli by pytał co polecacie to wtedy sobie piszcie a on się pyta o Valvoline. Ja w jednym aucie mam zalany Valvoline synpower 5W40 i jest to na prawdę super olej, jak zlewam po 10 tysiącach to jest tak czysty jak bym zlewał świeży olej. Czy to się czymś różni ? Jak dla mnie niczym. Idź do sklepu motoryzacyjnego i weź sobie te dwa oleje i poczytaj właściwości na etykietach wtedy będziesz wiedział najlepiej bo sam widzisz co się tu na forum dzieje ?
  25. k232 odpowiedział(a) na piocio83 temat w 1.8
    Poczytaj kilka stron wcześniej co można z tym zrobić i działaj. Znajdź sobie w dziale 1.8t temat o napinaczy i masz napisane wszystko .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.