Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Aż tak bardzo Cię to cieszy?
  2. Już działa okej, widzę wszystkie wiadomości e mail . To ja na razie nie robię aktualizacji no u mnie działa dobrze ?
  3. Czyli odpuszczam sobie tą aktualizację?
  4. Ale mi nie chodzi o wiadomości usunięte tylko o te które odczytam bez kasowania a one po jakimś czasie znikają po prostu i nie widać ich w skrzynce odbiorczej.
  5. Przyszło mi powiadomienie żeby zrobić aktualizację do IOS 12 ale ponoć po tej aktualizacji zmula telefon , czy ktoś to może potwierdzić ?
  6. To jak robisz taki przebieg to na co Ci LPG ? Jeszcze zwykłe LPG bez dotrysku to luz ale tfsi to raczej drogi wydatek ? Po dwóch latach na LPG wtryski i reduktor do wymiany to sobie policz wszystko.
  7. Pany, po jakimś czasie wiadomości e-mail znikają ze skrzynki odbiorczej i gdzie one później są ? Każdy inny folder mam pusty a chcę znaleźć na telefonie różne wiadomości. Proszę o pomoc.
  8. k232 odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    To masz źle ustawiony gaz. Świece do gazu to zwykły marketing.
  9. k232 odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w 1.6
    Od razu się nie wymienia, pasuje to zdiagnozować . Wsiądź do auta i słuchaj czy po włączeniu zapłonu słychać pompkę paliwa, sprawdź błędy na kompie może sam przekaźnik od pompki padł.
  10. k232 odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w 1.6
    No w takim sposób ma działać, po włączeniu zapłonu pompka ma pompować, w niektórych autach pompuje 3 sekundy i się wyłącza a u mnie pompuje dotąd aż odpalę. A jak Ty pisałeś, że raz działa raz nie to raczej macie problem
  11. k232 odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w 1.6
    To coś z pompą paliwa nie tak, skoro cofa paliwo to przy włączeniu zapłonu powinna pompa paliwa dobić paliwa i powinien palić
  12. Jak Ci się uda to 3 lata i dłużej a jak będzie bubel to miesiąc i papa ?
  13. k232 odpowiedział(a) na cinekss temat w 1.8
    Może czujniki spalania stukowego coś chrzanią? Albo może sterownik dostaje jakiś zły sygnał ..
  14. Jedź do jakiejś fabryki aut, kup porządne lampy bi led za 2000 zł i wtedy będziesz miał światło , lampy będą przystosowane do tego o nie ma opcji żebyś miał słabe światło ?
  15. @Rosomak91 ale Ty pier**lisz hahaha Ale za to Cię lubię
  16. To Ty masz zdrowy silnik ?
  17. Ludzie chcą za darmo 500+ ale nie widzą że masło w sklepie kosztuje już prawie 6,50 nie mówiąc dalej o paliwie ? Chłopaki już wam z roku temu pisałem , że do waszych silników tylko olej 5W50 ?
  18. Valvoline Synpower 5W40
  19. To jeszcze nie tak źle ?
  20. Ile ta rska na PLN? ?
  21. k232 odpowiedział(a) na VPLD temat w 1.8T
    Ja pisałem o swoim , a ja nie mam turbo ?
  22. k232 odpowiedział(a) na VPLD temat w 1.8T
    Ja mam u Siebie gaz już 14 lat, nie wiem jakie świece były wcześniej ale jeżdżę na zwykłych przypisanych do tego modelu 3 elektrodowe , już 30k km a świece w ogóle nie są zużyte.
  23. k232 odpowiedział(a) na cinekss temat w 1.8
    Spróbuj podłączyć vaga i zaobserwuj sondę czy w któryś momentach przypadkiem się nie zacina. U mnie tak jest , jadę ileś tam km jest dobrze, odpalę ponownie i falują obroty , okazało się , że sonda w którymś momencie po prostu przestaje pracować na kilka sekund.
  24. @dzik wprowadził u Siebie do sprzedaży olej Ravenol, podobno ten olej jest lepszy od LM high tech i tańszy, czy to będzie dobry wybór do silnika z gazem ??
  25. Ale sobie wybrałeś półkę haha ? Jak Cię stać na Lem i będziesz jeździł autem jeszcze z 10 lat to bierz Lem ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.