Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Ja takiej sytuacji nie miałem, jedynie mogę podpowiedzieć.
  2. W autach to wszystko nagle pada, musisz się zająć skrzynią ewentualnie najpierw dostać się do sprzęgła i sprawdzić czy wszystko jest na swoim miejscu.
  3. Jak mechanik Ci stwierdził, że pompa oleju jest dobra ? Bo nowa ?
  4. Może tam już synchronizatorów nie ma ?
  5. A jakie w końcu to ciśnienie oleju na wolnych obrotach ?
  6. Pasuje go zmienić bo już będzie psuł robotę ?
  7. Z mechanikami to jest ciężko.. Dwóch mógłbym Ci polecić ale to w Rzeszowie. Chłopaki co siedzą w audi.
  8. Polecam wejść na www.lpg-forum.pl - tutaj masz wszystkie polecane warsztaty gdzie tylko chcesz, wybierzesz sobie sam i jak coś będzie nie tak to do nikogo nie będziesz miał pretensji Co do mechaników to najlepiej jak byś to sobie zrobił sam
  9. Przy wymianie cewek nie patrzyłeś na świece czy są mokre?
  10. k232 odpowiedział(a) na Chelios temat w Audi A4 B5
    Nie widzę, żebyś napisał o czujniku położenia wału korbowego, zmieniałeś go ?
  11. Da się ale musisz poszukać, ja Ci w tym nie pomogę bo nie używam polskiego Vag.
  12. Co to za gazownik, zmień go.. Jeżeli Ci dławi to sprawdź na VCDS parametry jakie pokazuje przepływomierz i sprawdź czy masz jakieś błędy.. Jeżeli to będzie wina gazu to może, któryś wtryskiwacz LPG jest zapchany syfem. Zawsze w programie LPG można zrobić test wtryskiwaczy i postawić jakąś diagnozę
  13. Nie lepiej iPhone? Za 1200 jest jest iPhonse SE 32 gb, mam taki i jest mega telefon, te Androidy to się chowają, co prawda ma tylko 4" ale dla mnie okej
  14. k232 odpowiedział(a) na bruski16 temat w 1.6
    Szczelność dolotu poaprawdzaj, musisz komputer podpiąć żeby sprawdzić jakie błędy się pokazały.
  15. k232 odpowiedział(a) na Rejo788 temat w 1.8T
    Ratuje go tylko i wyłącznie zmiana licznika na VDO.
  16. Pewnie po wymianie przepustnicy błąd zniknie
  17. Temperatura w aucie ok? Może coś z termostatem..
  18. k232 odpowiedział(a) na kamil1029 temat w Lifestyle i Hydepark
    Rozrząd bierz z firmy INA. Ewentualnie napisz do @dzik i on Ci dobierze rozsądny rozrząd.
  19. k232 odpowiedział(a) na kamil1029 temat w Lifestyle i Hydepark
    Zamienniki, ale SWAG to firma godna polecenia.
  20. k232 odpowiedział(a) na bruski16 temat w 1.6
    Podpinałeś vcds, jakieś błędy ? Może przepływomierz pada?
  21. Mi przepływomierz pokazuje od 3,50 mg/s do 4.0 mg/s. Jak odpalę samochód po całej nocy, zejdzie ssanie to nie mogę tak szybko wcisnąć pedału gazu bo go przerywa, ale po jakimś czasie się to uspokaja, błędu nie mam od przepływomierza ale może gdzieś się zacina, że nie da rady dynamicznie dodać gazu na biegu jałowym.. Jak odpiąłem przepływomierz na odpalonym silniku to obroty zaczęły mega falować ale to trwało może 20 sekund a później się obroty ustabilizowały ale czuć było drgania..
  22. Nie wiem jak jest w turbo ale jak ja mierzyłem u Siebie to tylko odkręciłem świece i tyle. Żadnego zasilania pompy nie odłączałem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.