Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Wrzucałem tutaj poradnik a4 B5 sam naprawiam , poszukaj może tam będzie podana wartość.
  2. Gazu nie ustawia się na mapy, znajdź kumatego gazownika i niech Ci porządnie wystroi gaz na afr lub na korekty.
  3. k232 odpowiedział(a) na DRóżyk temat w 1.8
    Może napinacz się odezwał ?
  4. Coś mechanik źle popatrzył, powtórz próbę .
  5. Nie możesz uzupełnić profilu ?
  6. To raczej czujnik położenia wału korbowego.
  7. Ale kręci i nie odpala czy w ogóle nie kręci ?
  8. Pany, zmieniłem olej z Motul 6100+ synergie 10W40 na LM High-tech 5W40 i przy odpalaniu słychać grzechot, o co chodzi ?
  9. k232 odpowiedział(a) na dzac4 temat w 1.6
    Jak linka powinna być ustawiona? Może te j**ane obroty są właśnie spowodowane zbyt napiętą linką od przepustnicy..
  10. k232 odpowiedział(a) na VPLD temat w 1.8T
    Dokładnie, ja mam zwykłe, przebieg około 20k km na nich i jak nowe. Jak gaz dobrze ustawiony to na zwykłych 50k km przejedziesz ?
  11. k232 opublikował(a) temat w 1.8
    Siemka Panowie, jak u was działa ten czujnik ? U mnie styka tylko i wyłącznie na biegu jałowym, jak on poprawnie powinien działać? W czasie jazdy też powinien działać?
  12. k232 odpowiedział(a) na zagmatfany1 temat w 1.8
    To ja odpadam, dla mnie to audi B5 to jest jakaś k**wa paranoja, silnik żyleta ale żeby jakąś zagadkę rozwiązać to trzeba lat..
  13. Ogólnie ten regulator w moim przypadku nic nie pomógł , zrobiło się troszkę cieplej i auto dalej głupieje. Nie mam pojęcia co jest nie tak ?
  14. k232 odpowiedział(a) na zagmatfany1 temat w 1.8
    Jeżeli przedmuchanie na autostradzie nic nie daje to nie mam pojęcia.. Błędów od sondy nie ma ?
  15. k232 odpowiedział(a) na zagmatfany1 temat w 1.8
    Jak strzela z pod maski to gdzieś zaciąga lewe powietrze. Kup sobie w sprayu jakiś płyn uniwersalny i psikaj po tych gumach co masz na kolektorze ssącym i po całym układzie dolotowym, przepustnica itp. Nie wymieniaj wszystkiego na raz bo to bez sensu, najpierw postaraj się zdiagnozować..
  16. Zmieniłem na lajcie ręką wcisnąłem? Testuję ten regulator jeszcze czekam aż będzie gorąco na zewnątrz i wtedy dam znać ?
  17. k232 odpowiedział(a) na zigula11 temat w 1.8
    Mos raczej nie do tego auta, jak masz kontakt z dzikiem to zadzwoń i zapytaj jaki olej. Ja jeździłem 60k km na Motul 10W40 i teraz zmieniłem na lm 5W40 i jest miodzio. Następnym razem zmienię na Valvoline synpower 5W40 bo lm za drogi.
  18. Skasuj błędy i daj znać , które wracają.
  19. Regulator wymieniłem, jutro dam znać czy coś się poprawiło
  20. @Tetrisek powiedz mi czym docisnąłeś ten regulator jak zmieniałeś ? Jak dotknąłeś to zaczęło falować? U mnie ren odpowietrznik zbiornika słychać, że stuka na wolnych także obstawiam, że jest sprawny.
  21. Zamówiłem z pierburga i postaram się go jutro zamontować
  22. @MM1311 odpowiedź mamy na pierwszej stronie tego tematu. PROBLEM ROZWIĄZANY!! Okazało się że nie przepustnica ani dolot (chociaż po części tak) Umarło się regulatorowi ciśnienia paliwa, który zamiast oparów to lał benzyne za przepustnicą w dolot. Wymiana trwała jakieś dwie minuty. Zamawiam regulator i w d*pie mam.
  23. Przepływomierz, sonda, uboga mieszanka. Podmień u kogoś przepływomierz bo jak już masz błąd to może być źle, jak masz LPG w aucie to jedź do gazownikiem i porządnie ustaw gaz w czasie jazdy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.