Treść opublikowana przez k232
-
Dobra instalacja do A4 B6 1.8 T Bex 190 Km p/odkarpacie
Ewentualnie podjedź jeszcze na Malowniczą 5 w Rzeszowie, stagowski serwis i gość na prawdę fajnie robi instalacje, wszystko zakłada na pojedynczych wtryskiwaczach itp. nie słyszałem żeby ktoś na niego narzekał.
-
[Audi A4 B5 Avant 1,9TDI 81KW] Problem z obrotami
Jakie to są błędy ?
-
kontrolka niskiego ciśnienia oleju
Może faktycznie ten smok się zapchał po tej płukance.
-
Czujnik temperatury 1.8
Ori Ori jest za 160 w ASO, Ty masz podróbkę Ori , ile Ci działa ? Mi ta podróbka wytrzymała 10 tysięcy km ?
-
Czujnik temperatury 1.8
Mi zielony z Verneta działał cały tydzień.. a Tobie ile już działa ?
-
Przerywanie podczas przyspieszanie. ZERO błędów.
No i właśnie te reduktory stagowskie są słabe do polecenia..
-
Przerywanie podczas przyspieszanie. ZERO błędów.
A napisałeś gdzieś , że to nowa instalacja , że teraz zadajesz takie pytanie ?
-
[B6 AWX] Wyrzucania płynu chłodniczego zbiorniczkiem
Wiarygodny bo gdyby coś było nie tak to zawsze pokaże. Masz tylko problem z płynem w zbiorniczku czy problem z temperaturą też ?
-
[B6 AWX] Wyrzucania płynu chłodniczego zbiorniczkiem
Termostat zmieniałeś kiedykolwiek ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ftyczka hahaha : D