Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. k232 odpowiedział(a) na VPLD temat w 1.8T
    Do 1.8t masz NGK PFR6Q.
  2. I co jak będzie nieszczelność to po odpięciu wężyka będzie falował ? Psikałem po całym układzie dolotowym i nic nie faluje, a tego regulatora jeszcze nie zmieniałem nigdy w tym aucie a jak widać on też ma duże znaczenie ? Jakiej firmy wsadziłeś ten regulator ?
  3. @Tetrisek jakiej firmy wsadziłeś ten regulator??
  4. k232 odpowiedział(a) na Malinowa mamba temat w 1.8
    Ciekawe podejście ?
  5. Ten regulator to jest na listwie paliwa ?
  6. k232 odpowiedział(a) na Malinowa mamba temat w 1.8
    Zmierz kompresję i przy okazji zrób test uszczelki pod głowicą.
  7. k232 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    A mazda się nie psuje ?
  8. k232 odpowiedział(a) na AdamQQ temat w 2.8
    Moim zdaniem i za pewne większości tu na forum jak SWAP to na 1.8turbo najlepiej BEX. ?
  9. k232 odpowiedział(a) na AdamQQ temat w 2.8
    Skoro jeździsz 2.8 to raczej oznacza że lubisz jak auto jedzie to co Ci nie pasuje ? ??
  10. Cytuję wpis kolegi z innego forum na temat drgań napinacza paska : Zmieniłem w swoim pasek wielorowkowy i sprzęgiełko alternatora od razu napinacz przestał drgać i pedał gazu
  11. Sprawdź czy ECU jest zalane wodą. Na bank gdzieś zwarcie robi bo to jest niemożliwe stary : D D
  12. k232 odpowiedział(a) na AdamQQ temat w 2.8
    Dorzuć dwie turbiny i będzie 2.8 Bi turbo, jeżeli się tak da to pakuj
  13. Dlatego szukam.
  14. No właśnie autokalibracji nie przeszło tylko gazownik wgrał ustawienia z takiego samego auta tylko je inaczej w czasie jazdy ustawił.
  15. Jakiej firmy wstawiłeś poduszki?
  16. Siemka ;)
  17. Ale w ADR nie ma gruszki podciśnienia, gruszka jest od 2000 roku w ARG. Mi to śmierdzi reduktorem bo już ma nalatane 60 k a falowanie mam tylko na LPG.
  18. I teraz ciekawe co pomogło..
  19. Auto wystrojone na zero, wtryskiwacze AC W02, na benzynie autko idzie igla + brak falowania obrotow.
  20. @pulpecik
  21. Gdzie dokładnie są te siłowniki ?
  22. Gazownicy są dobrzy do pierwszej nierozwiązanej usterki a później to już z górki. ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.