Treść opublikowana przez k232
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Do 1.8t masz NGK PFR6Q.
-
1.8 ADR - falowanie obrotów na ciepłym silniku
I co jak będzie nieszczelność to po odpięciu wężyka będzie falował ? Psikałem po całym układzie dolotowym i nic nie faluje, a tego regulatora jeszcze nie zmieniałem nigdy w tym aucie a jak widać on też ma duże znaczenie ? Jakiej firmy wsadziłeś ten regulator ?
-
1.8 ADR - falowanie obrotów na ciepłym silniku
@Tetrisek jakiej firmy wsadziłeś ten regulator??
-
Silnik na made in wy*eb???
Ciekawe podejście ?
-
1.8 ADR - falowanie obrotów na ciepłym silniku
Ten regulator to jest na listwie paliwa ?
-
Silnik na made in wy*eb???
Zmierz kompresję i przy okazji zrób test uszczelki pod głowicą.
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
A mazda się nie psuje ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
A4 2,8 APR padł - swap na ... ?
Moim zdaniem i za pewne większości tu na forum jak SWAP to na 1.8turbo najlepiej BEX. ?
-
A4 2,8 APR padł - swap na ... ?
Skoro jeździsz 2.8 to raczej oznacza że lubisz jak auto jedzie to co Ci nie pasuje ? ??
-
Drgania napinacza paska wielorowkowego.
Cytuję wpis kolegi z innego forum na temat drgań napinacza paska : Zmieniłem w swoim pasek wielorowkowy i sprzęgiełko alternatora od razu napinacz przestał drgać i pedał gazu
-
3.0 V6 ASN - Proszę o analizę błędów silnika
Sprawdź czy ECU jest zalane wodą. Na bank gdzieś zwarcie robi bo to jest niemożliwe stary : D D
-
A4 2,8 APR padł - swap na ... ?
Dorzuć dwie turbiny i będzie 2.8 Bi turbo, jeżeli się tak da to pakuj
-
1.8 ADR - falowanie obrotów na ciepłym silniku
Dlatego szukam.
-
1.8 ADR - falowanie obrotów na ciepłym silniku
No właśnie autokalibracji nie przeszło tylko gazownik wgrał ustawienia z takiego samego auta tylko je inaczej w czasie jazdy ustawił.
-
Drgania napinacza paska wielorowkowego.
Jakiej firmy wstawiłeś poduszki?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ;)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
1.8 ADR - falowanie obrotów na ciepłym silniku
Ale w ADR nie ma gruszki podciśnienia, gruszka jest od 2000 roku w ARG. Mi to śmierdzi reduktorem bo już ma nalatane 60 k a falowanie mam tylko na LPG.
-
[a4 b5 1.8 adr] Po dodaniu gazu wypadaja zaplony i cos cyka pod kierownica
I teraz ciekawe co pomogło..
-
1.8 ADR - falowanie obrotów na ciepłym silniku
Auto wystrojone na zero, wtryskiwacze AC W02, na benzynie autko idzie igla + brak falowania obrotow.
-
1.8 ADR - falowanie obrotów na ciepłym silniku
@pulpecik
-
1.8 ADR - falowanie obrotów na ciepłym silniku
Gdzie dokładnie są te siłowniki ?
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Gazownicy są dobrzy do pierwszej nierozwiązanej usterki a później to już z górki. ?