Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. To po kiego ten ps pod spodem..
  2. Ale o swoim przypadku musiałeś napisać
  3. k232 odpowiedział(a) na AdamAudiA4B5 temat w Audi A4 B5
    Jaki czujnik wsadziłeś? Trzeba wrzucić sprawny czujnik temperatury a nie jakiś za 10 zł, masz taki problem jak ja miałem a u mnie pomogła wymiana czujnika.
  4. Już tak zrobiłem wcześniej ale dzięki, komuś innemu się przyda
  5. Dlatego się go pytam
  6. Siemka Jak w temacie, ktoś pomoże mi wyłączyć te klawisze w laptopie ?
  7. k232 odpowiedział(a) na vofrrn temat w 1.9TDI
    Szukałeś na necie i nie znalazłeś nic na temat świecącej kontrolki oleju ? Coś słabo szukasz bo internety od tego puchną no ale, masz napisane od Przema co robić.
  8. k232 odpowiedział(a) na vofrrn temat w 1.9TDI
    O którą Ci chodzi ?
  9. Przejedź kilka km na LPG, wróć do domu, zdejmij szybko po przyjeździe wężyk przed wtryskiwaczami LPG i zostaw tak na noc, rano zapnij wężyk, odpal i zobacz.
  10. Na jakim jeździłeś i na jaki zmieniłeś?
  11. Castrol to nie jest odpwiedni olej.. Najpierw kup porządny olej a później się martw co powinno być napisane
  12. Od kiedy korzystasz z forum ? Przestudiuj chwilę to forum i daj znać : D
  13. Do alt to lej 5W50 Valvoline.
  14. k232 odpowiedział(a) na cinekss temat w 1.8
    Nie mam pojęcia, nie przerabiałem tego tematu u Siebie : D
  15. Masz na forum sprzedawców zaufanych, którzy gówna nie wciskają. @dzik , @tomekhxc @Wandej
  16. k232 odpowiedział(a) na Ddarecki temat w 2.0
    Nie mów że kupiłeś 2.0 alt ? No to radzę sprzedać i wrócić do Francuzów bo w audi to fajny jest znaczek..
  17. Siemka
  18. Dokładnie , lepiej chyba te za 500 bo jak się zepsują to nie szkoda a jak dasz 1500 i po roku coś zacznie się dziać to będzie bolało. ?
  19. k232 odpowiedział(a) na cinekss temat w 1.8
    Ja do Siebie kupiłem Ori używany przepływomierz i działa cały czas także Ty też musisz zmienić, możesz spróbować go psiknąć może coś się odblokuje.
  20. Jak zakładają czerwone valteki to nie dziwne że musieli się zawinąć z rynku.. Auto na tym nie będzie działało.
  21. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Pany czym się różnią te oleje ? LIQUI MOLY Leichtlauf High Tech 5W40 z szarą naklejką. A ten Liqui Moly Synthoil High Tech 5W40 z czarną naklejką.
  22. Tak ☺️
  23. k232 odpowiedział(a) na cinekss temat w 1.8
    To jak masz błąd przepustnicy to ją wymień, mam na sprzedaż dobrą przepustnicę gdybyś chciał. Skasuj wszystkie błędy i zobacz które wrócą.
  24. Siemka
  25. Jakieś błędy na VCDS pokazuje ? Pasuje znaleźć ogarniętego gazownika i porządnie wystroić LPG.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.