Treść opublikowana przez k232
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
To po kiego ten ps pod spodem..
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Ale o swoim przypadku musiałeś napisać
-
Nagrzewa się
Jaki czujnik wsadziłeś? Trzeba wrzucić sprawny czujnik temperatury a nie jakiś za 10 zł, masz taki problem jak ja miałem a u mnie pomogła wymiana czujnika.
-
Jak wyłączyć klawisze F1 do F12 - Windows 10
Już tak zrobiłem wcześniej ale dzięki, komuś innemu się przyda
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Dlatego się go pytam
-
Jak wyłączyć klawisze F1 do F12 - Windows 10
Siemka Jak w temacie, ktoś pomoże mi wyłączyć te klawisze w laptopie ?
-
[ALL TDI PD] Kontrolka OIL MIN
Szukałeś na necie i nie znalazłeś nic na temat świecącej kontrolki oleju ? Coś słabo szukasz bo internety od tego puchną no ale, masz napisane od Przema co robić.
-
[ALL TDI PD] Kontrolka OIL MIN
O którą Ci chodzi ?
-
Nie pali na PB
Przejedź kilka km na LPG, wróć do domu, zdejmij szybko po przyjeździe wężyk przed wtryskiwaczami LPG i zostaw tak na noc, rano zapnij wężyk, odpal i zobacz.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Na jakim jeździłeś i na jaki zmieniłeś?
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Castrol to nie jest odpwiedni olej.. Najpierw kup porządny olej a później się martw co powinno być napisane
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Od kiedy korzystasz z forum ? Przestudiuj chwilę to forum i daj znać : D
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Do alt to lej 5W50 Valvoline.
-
nie rowna praca po 2 razie
Nie mam pojęcia, nie przerabiałem tego tematu u Siebie : D
-
A4 b7 1.8t bfb termostat do
Masz na forum sprzedawców zaufanych, którzy gówna nie wciskają. @dzik , @tomekhxc @Wandej
-
Audi A4 B6 2.0 ALT wibracje
Nie mów że kupiłeś 2.0 alt ? No to radzę sprzedać i wrócić do Francuzów bo w audi to fajny jest znaczek..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Dokładnie , lepiej chyba te za 500 bo jak się zepsują to nie szkoda a jak dasz 1500 i po roku coś zacznie się dziać to będzie bolało. ?
-
nie rowna praca po 2 razie
Ja do Siebie kupiłem Ori używany przepływomierz i działa cały czas także Ty też musisz zmienić, możesz spróbować go psiknąć może coś się odblokuje.
-
Wypadanie zapłonu na lpg szarpanie
Jak zakładają czerwone valteki to nie dziwne że musieli się zawinąć z rynku.. Auto na tym nie będzie działało.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Pany czym się różnią te oleje ? LIQUI MOLY Leichtlauf High Tech 5W40 z szarą naklejką. A ten Liqui Moly Synthoil High Tech 5W40 z czarną naklejką.
-
Nie pali na PB
Tak ☺️
-
nie rowna praca po 2 razie
To jak masz błąd przepustnicy to ją wymień, mam na sprzedaż dobrą przepustnicę gdybyś chciał. Skasuj wszystkie błędy i zobacz które wrócą.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Wypadanie zapłonu na lpg szarpanie
Jakieś błędy na VCDS pokazuje ? Pasuje znaleźć ogarniętego gazownika i porządnie wystroić LPG.