Treść opublikowana przez k232
-
Bezpieczniki - czy powinno być tak jak na zdjęciu ?
Ale u mnie jest inaczej a mam porównanie z innego B5 z tym samym silnikiem i ten sam rocznik. ?
-
Bezpieczniki - czy powinno być tak jak na zdjęciu ?
Witam, Pany czy tak jak mam na obudowie rozpisane to tak samo powinienem mieć rozmieszczone bezpieczniki w aucie ?
-
[B5 ADR] Wymiana sprzęgła wiskotycznego w ADR bez ściągania przodu - manual
Pany, który bezpiecznik odpowiada za wiskozę w adr ?
-
Audi a4 1.8 problem z obrotami
@poldi152 powiedz mi, jak u Ciebie działa wiskoza? Jak zapalisz silnik to działa na pełnych obrotach czy delikatnie się kręci ? Te obroty to zwykłe obciążenie silnika, u mnie wiskoza od załączenia silnika non stop na pełnych obrotach się kręci stąd mam te falowania obrotów, sprawdź to u Siebie i daj znać.
-
Audi a4 1.8 problem z obrotami
Niby za obroty odpowiada jeszcze czujnik temperatury powietrza dolotowego ale powinien być błąd na VCDS od tego czujnika.
-
Audi a4 1.8 problem z obrotami
A gdzie w 1.8 masz silniczek krokowy ?
-
Audi a4 1.8 problem z obrotami
Ja 3 lata nie mogę u Siebie rozwiązać tego problemu.. Sprawdź jeszcze przepływomierz ewentualnie układ zapłonowy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
A3 na gazie - uboga mieszanka
Po jakim ustawieniu ?
-
1.8 APT- napinacz łańcucha rozrządu, kilka pytań
Ciśnienie oleju mierzyłeś? Może popychacze siadają?
-
Głośny wydech na zimnym silniku
Ja u Siebie mam tylko puszkę po katalizatorze i co to może być że dalej jest głośno ?
-
a4 b7 1.8t bfb poprawny stan oleju
Zawsze lepiej jest mieć max na bagnecie, wszystkie podzespoły będą zanurzone w oleju i będą sobie swobodnie pracować.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Dla mnie 200k km do remontu silnika to jest raczej misja niewykonalna , prędzej mi auto rdza zje nim zrobię remont w nowym aucie ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka Ja bym nie zmieniał, masz nieśmiertelny samochód, z innymi to już tylko problem
-
Nagrzewa się
Czujnik temperatury. Ja już u Siebie w 1.8 zmieniałem 7 razy czujnik Wymieniaj w ciemno.
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Dokładnie
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
To widzę, że same ropniaki Omijam je od samego początku odkąd zacząłem się interesować autami
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Jakie mają te auta, że się tak psują ?
-
Wysokie HC - nie zawsze...
Mapy może nie prędzej korekty mogą głupieć.
-
Wysokie HC - nie zawsze...
Może te 150k km wytrzyma, tak tylko obstawiam, że skoro na LPG jest źle a na PB dobrze to ...
-
Wysokie HC - nie zawsze...
Ja wiem czy słaby Dla mnie takie 100k km to jest pół wieku Pomyśl teraz jak przez 100k km na benzynie ile by Ci wyszło Przy LPG dolicz sobie koszt wtryskiwaczy + robota 400 zł i reduktor tak samo Przelicz czy lepiej nam tym wyszedłeś
-
Wysokie HC - nie zawsze...
Przeważnie po 100k km reduktor i wtryskiwacze do wymiany. ?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
To co Ty masz to jest normalny wynik, nie wydawaj niepotrzebnie pieniędzy bo efekt i tak zostanie taki jaki masz. ?