Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Ale u mnie jest inaczej a mam porównanie z innego B5 z tym samym silnikiem i ten sam rocznik. ?
  2. Witam, Pany czy tak jak mam na obudowie rozpisane to tak samo powinienem mieć rozmieszczone bezpieczniki w aucie ?
  3. Pany, który bezpiecznik odpowiada za wiskozę w adr ?
  4. k232 odpowiedział(a) na poldi152 temat w 1.8
    @poldi152 powiedz mi, jak u Ciebie działa wiskoza? Jak zapalisz silnik to działa na pełnych obrotach czy delikatnie się kręci ? Te obroty to zwykłe obciążenie silnika, u mnie wiskoza od załączenia silnika non stop na pełnych obrotach się kręci stąd mam te falowania obrotów, sprawdź to u Siebie i daj znać.
  5. k232 odpowiedział(a) na poldi152 temat w 1.8
    Niby za obroty odpowiada jeszcze czujnik temperatury powietrza dolotowego ale powinien być błąd na VCDS od tego czujnika.
  6. k232 odpowiedział(a) na poldi152 temat w 1.8
    A gdzie w 1.8 masz silniczek krokowy ?
  7. k232 odpowiedział(a) na poldi152 temat w 1.8
    Ja 3 lata nie mogę u Siebie rozwiązać tego problemu.. Sprawdź jeszcze przepływomierz ewentualnie układ zapłonowy.
  8. Ciśnienie oleju mierzyłeś? Może popychacze siadają?
  9. Ja u Siebie mam tylko puszkę po katalizatorze i co to może być że dalej jest głośno ?
  10. Zawsze lepiej jest mieć max na bagnecie, wszystkie podzespoły będą zanurzone w oleju i będą sobie swobodnie pracować.
  11. Dla mnie 200k km do remontu silnika to jest raczej misja niewykonalna , prędzej mi auto rdza zje nim zrobię remont w nowym aucie ?
  12. Siemka Ja bym nie zmieniał, masz nieśmiertelny samochód, z innymi to już tylko problem
  13. k232 odpowiedział(a) na AdamAudiA4B5 temat w Audi A4 B5
    Czujnik temperatury. Ja już u Siebie w 1.8 zmieniałem 7 razy czujnik Wymieniaj w ciemno.
  14. Dokładnie
  15. To widzę, że same ropniaki Omijam je od samego początku odkąd zacząłem się interesować autami
  16. Jakie mają te auta, że się tak psują ?
  17. Mapy może nie prędzej korekty mogą głupieć.
  18. Może te 150k km wytrzyma, tak tylko obstawiam, że skoro na LPG jest źle a na PB dobrze to ...
  19. Ja wiem czy słaby Dla mnie takie 100k km to jest pół wieku Pomyśl teraz jak przez 100k km na benzynie ile by Ci wyszło Przy LPG dolicz sobie koszt wtryskiwaczy + robota 400 zł i reduktor tak samo Przelicz czy lepiej nam tym wyszedłeś
  20. Przeważnie po 100k km reduktor i wtryskiwacze do wymiany. ?
  21. To co Ty masz to jest normalny wynik, nie wydawaj niepotrzebnie pieniędzy bo efekt i tak zostanie taki jaki masz. ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.