Treść opublikowana przez k232
-
Szarpie, przerywa itp
Jak gaz jest źle ustawiony to po zdjęciu klem po kilku dniach wróci do tych samych ustawień.
-
Przepalająca cewka na LPG
Przejdź z tym do działu elektrycznego, prędzej Ci tam ktoś pomoże.
-
Szarpie, przerywa itp
Klemy odepnij to Ci się wszystko zresetuje ale ustawienia gazu zostaną takie jak masz.
-
Przerywanie, brak mocy i wkręcania na obroty
Wypadanie zapłonu, coś nie tak masz z zapłonem.
-
Szarpie na wyższych obrotach
Być może gaz jest za słabo wyregulowany w górnej partii obrotów.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Pierwsze to wymień świece na 4 takie same a później rób testy. Biało szary nalot to coś z mieszanką nie tak.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Nic się nie stanie bo nitro paruje. Już tu na forum byli tacy co robili ten test i jak najbardziej to zdało egzamin. W temacie a4 B5 1.8t
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Nie masz przypadkiem zapieczonych pierścieni ? Możesz zrobić eksperyment na początek. Wykręć wszystkie świece i do każdego cylindra nalej po 20 ml nitro, po 12 godzinach dolej znów po 20 ml do każdego cylindra bo nitro paruje, po 24 godzinach wkręć świece i zacznij jeździć. Być może po nitro pierścienie odżyją.
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Do audi to ngk ewentualnie beru.
-
Blokada przy 160km/h Automat
A czujesz, żeby coś blokowało pedał gazu czy nie?
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Jak chcesz wydać worek pieniędzy to kup sobie irydowe do LPG i wymiana co 60 tysięcy km, jak chcesz wydać normalne pieniądze to kup takie jak podaje producent i wymieniaj co 20 tysięcy km.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Przy turbo to możliwe, że już po prostu stracił swoje właściwości.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
@Dystrybutor SKV
-
Samoczynnie włączające się wycieraczki
Witam, Pacjent to peugeot 206 1.6 benzyna, samoczynnie na zgaszonym silniku włączają się wycieraczki, w aucie jest czujnik deszczu. Ktoś wie co może być przyczyną?
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Pojedyncze wtryskiwacze lepsze.
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Panowie, da się ustawić aby było widać powiadomienia SMS lub powiadomienie połączenia przed odblokowaniem telefonu? Chodzi mi o to, że naciskam przycisk od góry, włącza mi się samo podświetlenie i żeby w tym momencie było widać powiadomienia.
-
[s4 b6] 4.2 BBK by Lipton_Rze
Kozak furka i kolor też Kiedy kupiłeś? Jeszcze nie widziałem w Rzeszowie tego autka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Czerwona kontrolka oleju
Powiem Ci tak: Pierwsze jedź do mechanika i sprawdź ciśnienie oleju. Jak ciśnienie będzie słabe to napisz do @dzik nasz forumowy sprzedawca i kup od niego pompę oleju SWAG - ja mam taką już 30 tysięcy zrobione i spokój. Jak ciśnienie będzie dobre to jedź do ASO audi kup oryginalny czujnik za 70 zł. Jak to zrobisz, daj znać jak efekty.
-
1.4 TSI w Alhambrze z 2014
Ja np. w aucie KIA mam już nalatane 160k km rozrząd na łańcuchu i nie wymieniam tego w ogóle.
-
1.4 TSI w Alhambrze z 2014
A nie lepiej podjechać do ASO z numerem VIN ? Od nowości pierwszy rozrząd zmienia się po 120k km.
-
Czerwona kontrolka oleju
Taki błąd jak opisujesz to ewidentnie pompa oleju daje dalej słabe ciśnienie, u mnie jak było słabe ciśnienie to jak silnik schodził z obrotów to świeciła się kontrolka przy przyśpieszaniu gasła.
-
Czerwona kontrolka oleju
Zdjęcia z auditeam są tutaj zablokowane i na odwrót. U Siebie w ADR też miałem czerwona konewkę ale winna była pompa oleju, Ty masz po lifcie więc może być coś więcej ale zacznij od zmiany czujnika ciśnienia oleju. Błędów na vagu nie pokazuje Ci żadnych ?
-
Czerwona kontrolka oleju
Być moze drugi jest w misce olejowej ale nie potwierdzam tego na 100%.
-
Czerwona kontrolka oleju
Zmień na początek czujnik ciśnienia oleju.