Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Siema Pany, czy ktoś rozwiązał u Siebie problem wyczuwalnego drgania silnika ?? U mnie jest taki objaw, jak stoi się na wolnych obrotach to czuć na siedzeniu kierowcy drgania i wskazówka, która faluje dosłownie 1 milimetr w górę i w dół. Poduszki pod silnikiem i pod skrzynią sprawne, zawieszenie sztywne co jakiś czas sprawdzane. Czy ktoś ma pomysł jak usunąć te drgania? Iskra nie przeskakuje bo autko elegancko jeździ, świece zmieniane na bieżąco, kable nie dawno zmienione ale efektów nie ma.
  2. k232 odpowiedział(a) na Dave.50 temat w 1.8
    Był ostatnio przerabiany temat dodatków no ale te dodatki to bardziej górna półka niż ten Twój wynalazek za 20 zł. Przeczytaj sobie temat, ja nie używałem i nigdy nie będę używał
  3. Z tego forum coś mi się kilka sztuk kojarzy, chłopaki zakładali do swoich aut, przykład. http://allegro.pl/wskaznik-temperatury-oleju-52mm-addco-czujnik-i7235057529.html http://allegro.pl/zegar-wskaznik-auto-gauge-temperatura-oleju-kubek-i7079414047.html To są od temp. oleju a od turbo to nie pomogę
  4. W sprawie LPG to polecam LPG-forum, wszystko tam masz czarno na białym. Bardzo dobry jest teraz reduktor Magic III i jest o połowę mniejszy niż zwykłe reduktory, temat jest na lpg forum, warto poczytać.
  5. k232 odpowiedział(a) na Turbo1 temat w 1.8
    A przepływomierz masz sprawny?
  6. Tyle razy tu było pisane, żeby nie brać Continentali bo to jest przereklamowane
  7. Continentale dobre na 1 sezon, kleją drogi cholernie dobrze ale bieżnik schodzi w oczach. Ja mam Michelin letnie teraz będzie 3 sezon i wyglądają jak nówki, nie wiem jak przy większych przebiegach ale jak dla mnie to wystarczą na dożywocie tego auta
  8. U mnie się to w cale nie rusza, u Ciebie to masakra chyba, że tak ma być
  9. Idę zobaczyć w swoim aucie, ale ja mam 1.8 U mnie też są wyczuwalne delikatne drgania na wolnych i nie mam pojęcia jak to naprawić :/
  10. W 1.8 jest cewka zapłonowa i od cewki idą 2 fajki na 3 i 4 cylinder i do tego masz 2 kable zapłonowe na 1 i 2 cylinder.
  11. k232 odpowiedział(a) na Turbo1 temat w 1.8
    Sposobów jest w ciul, np popsikać wodą z płynem na zimnym silniku i patrzeć czy gdzieś wychodzą bąbelki, u mnie nieszczelność dolotu była na tych 4 gumach które widać od góry na kolektorze. Sprawdzałeś je czy nie puszczają ? W sumie jak gruszka niesprawna to problem będzie przy przyśpieszaniu..
  12. k232 odpowiedział(a) na djtaso temat w 1.8T
    No to raczej jest dobrze.. Ja jebe, nie przychodzi mi nic do głowy co to może być na dźwięk..
  13. k232 odpowiedział(a) na Turbo1 temat w 1.8
    No pasuje, żeby ta guma tam była, ja ostatnio u Siebie też zmieniałem całą tą rurę bo guma była już na wyczerpaniu.
  14. k232 odpowiedział(a) na djtaso temat w 1.8T
    Większość na forum zakłada rozrząd ina i jest dobrze ale trafiło na Przemka i k**wa problem ? Niech kolega zloguje grupę 093 i będzie wiadomo czy to problem leży po stronie rozrządu.
  15. k232 odpowiedział(a) na djtaso temat w 1.8T
    Inteligent mi się trafił. Jakieś te wasze 1.8t zjebane, u mnie rozrząd dobija już 60k km, cały zestaw INA i nigdy nic się nie działo.
  16. k232 odpowiedział(a) na djtaso temat w 1.8T
    A co twierdzisz, że to zła firma na rozrząd?
  17. k232 odpowiedział(a) na djtaso temat w 1.8T
  18. k232 odpowiedział(a) na djtaso temat w 1.8T
    Gdyby było słabe ciśnienie to za pewne widziana byłaby kontrolka oleju. @djtaso - logowałeś tą grupę 093?
  19. k232 odpowiedział(a) na djtaso temat w 1.8T
    Strona nie działa.
  20. k232 odpowiedział(a) na djtaso temat w 1.8T
    Tak. Filmik musisz wrzucić na youtube i tu przesłać link, ewentualnie bawić się na jakiś innych stronach z uploadem
  21. U niego też dobrze pokazywało do 6180 obrotów ale obroty spadły na 5800 i nagle pokazuje 17 g/s czyli coś już przekłamuje.
  22. Lepszy mechanik od tego co jeździsz do niego, manometr w łapę i mierzymy ciśnienie zaczynając od zimnego silnika .
  23. Jak się włącza na wolnych obrotach to spada ciśnienie, pompa oleju do wymiany.
  24. Coś w ten gaz nie wierzę co piszecie, w domu gotuję 15 lat na kuchni gazowo-elektrycznej i od 15 lat nie ma potrzeby malowania ścian, a co najlepsze w tym wszystkim, w kuchni nie ma zrobionego żadnego wywietrznika, żadnego okapu nie ma ani nic, jedynie co mnie ratuje to otworzenie okna, ale sam fakt, 15 lat grzania gazem i zero jakiegokolwiek czarnego nagaru.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.