Treść opublikowana przez k232
-
Czuć drganie silnika na siedzeniu kierowcy
Siema Pany, czy ktoś rozwiązał u Siebie problem wyczuwalnego drgania silnika ?? U mnie jest taki objaw, jak stoi się na wolnych obrotach to czuć na siedzeniu kierowcy drgania i wskazówka, która faluje dosłownie 1 milimetr w górę i w dół. Poduszki pod silnikiem i pod skrzynią sprawne, zawieszenie sztywne co jakiś czas sprawdzane. Czy ktoś ma pomysł jak usunąć te drgania? Iskra nie przeskakuje bo autko elegancko jeździ, świece zmieniane na bieżąco, kable nie dawno zmienione ale efektów nie ma.
-
Dodatek do benzyny ERC
Był ostatnio przerabiany temat dodatków no ale te dodatki to bardziej górna półka niż ten Twój wynalazek za 20 zł. Przeczytaj sobie temat, ja nie używałem i nigdy nie będę używał
-
Jaki wskaźnik doładowania turbo oraz temperatury oleju
Z tego forum coś mi się kilka sztuk kojarzy, chłopaki zakładali do swoich aut, przykład. http://allegro.pl/wskaznik-temperatury-oleju-52mm-addco-czujnik-i7235057529.html http://allegro.pl/zegar-wskaznik-auto-gauge-temperatura-oleju-kubek-i7079414047.html To są od temp. oleju a od turbo to nie pomogę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Lpg 1.8 T Bex(sprawdzone podzespoły)
W sprawie LPG to polecam LPG-forum, wszystko tam masz czarno na białym. Bardzo dobry jest teraz reduktor Magic III i jest o połowę mniejszy niż zwykłe reduktory, temat jest na lpg forum, warto poczytać.
-
Odma 1.8 arg
A przepływomierz masz sprawny?
-
Polecane opony letnie
Tyle razy tu było pisane, żeby nie brać Continentali bo to jest przereklamowane
-
Polecane opony letnie
Continentale dobre na 1 sezon, kleją drogi cholernie dobrze ale bieżnik schodzi w oczach. Ja mam Michelin letnie teraz będzie 3 sezon i wyglądają jak nówki, nie wiem jak przy większych przebiegach ale jak dla mnie to wystarczą na dożywocie tego auta
-
Drgania napinacza paska wielorowkowego.
U mnie się to w cale nie rusza, u Ciebie to masakra chyba, że tak ma być
-
Drgania napinacza paska wielorowkowego.
Idę zobaczyć w swoim aucie, ale ja mam 1.8 U mnie też są wyczuwalne delikatne drgania na wolnych i nie mam pojęcia jak to naprawić :/
-
Jakie przewody zapłonowe 1.8 arg 125km
W 1.8 jest cewka zapłonowa i od cewki idą 2 fajki na 3 i 4 cylinder i do tego masz 2 kable zapłonowe na 1 i 2 cylinder.
-
Odma 1.8 arg
Sposobów jest w ciul, np popsikać wodą z płynem na zimnym silniku i patrzeć czy gdzieś wychodzą bąbelki, u mnie nieszczelność dolotu była na tych 4 gumach które widać od góry na kolektorze. Sprawdzałeś je czy nie puszczają ? W sumie jak gruszka niesprawna to problem będzie przy przyśpieszaniu..
-
Niepokojace "tyrkanie"
No to raczej jest dobrze.. Ja jebe, nie przychodzi mi nic do głowy co to może być na dźwięk..
-
Odma 1.8 arg
No pasuje, żeby ta guma tam była, ja ostatnio u Siebie też zmieniałem całą tą rurę bo guma była już na wyczerpaniu.
-
Niepokojace "tyrkanie"
Większość na forum zakłada rozrząd ina i jest dobrze ale trafiło na Przemka i k**wa problem ? Niech kolega zloguje grupę 093 i będzie wiadomo czy to problem leży po stronie rozrządu.
-
Niepokojace "tyrkanie"
Inteligent mi się trafił. Jakieś te wasze 1.8t zjebane, u mnie rozrząd dobija już 60k km, cały zestaw INA i nigdy nic się nie działo.
-
Niepokojace "tyrkanie"
A co twierdzisz, że to zła firma na rozrząd?
-
Niepokojace "tyrkanie"
- Niepokojace "tyrkanie"
Gdyby było słabe ciśnienie to za pewne widziana byłaby kontrolka oleju. @djtaso - logowałeś tą grupę 093?- Niepokojace "tyrkanie"
- Niepokojace "tyrkanie"
Tak. Filmik musisz wrzucić na youtube i tu przesłać link, ewentualnie bawić się na jakiś innych stronach z uploadem- Dławienie po gwałtownym dodaniu gazu 1.8 ADR 20V
U niego też dobrze pokazywało do 6180 obrotów ale obroty spadły na 5800 i nagle pokazuje 17 g/s czyli coś już przekłamuje.- kontrolka niskiego ciśnienia oleju
Lepszy mechanik od tego co jeździsz do niego, manometr w łapę i mierzymy ciśnienie zaczynając od zimnego silnika .- kontrolka niskiego ciśnienia oleju
Jak się włącza na wolnych obrotach to spada ciśnienie, pompa oleju do wymiany.- Płyta indukcyjna czy gazowa ?
Coś w ten gaz nie wierzę co piszecie, w domu gotuję 15 lat na kuchni gazowo-elektrycznej i od 15 lat nie ma potrzeby malowania ścian, a co najlepsze w tym wszystkim, w kuchni nie ma zrobionego żadnego wywietrznika, żadnego okapu nie ma ani nic, jedynie co mnie ratuje to otworzenie okna, ale sam fakt, 15 lat grzania gazem i zero jakiegokolwiek czarnego nagaru. - Niepokojace "tyrkanie"