Treść opublikowana przez k232
-
Wahacze SKV
Jak chcesz kupić ori zestaw SKV napisz do @Dystrybutor SKV
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Nie czaję tego. Skoro ktoś będzie autem jeździł dopóki trzeba będzie oddać na złom to dlaczego nie zainwestować w droższe zawieszenie ? Takie stare audi przebije jego S8 i nie jedne nowe auto a gość takie teksty ?
-
wysoka temperatura
@wyzyk83 ten czujnik temperatury z Verneta to jakaś lipa, jak odpalam auto na gorącym silniku to wskazówka idzie po za 90 stopni i dopiero po chwili wraca na swoje miejsce.
-
Gaśnie na ciepłym silniku po odpaleniu
Ja jebe, zagadkę mi dałaś w spód ? Zastanawiam się czy to nie przypadkiem jakieś problemy z immobiliserem, też to u Siebie przerabiałem auto zepsute a na vcds brak błędów.. Chyba, że pojedziesz zmierzyć ciśnienie paliwa na listwie , może któryś wtryskiwacz za mało paliwa dostaje i auto gaśnie..
-
Gaśnie na ciepłym silniku po odpaleniu
Masz LPG w aucie ?
-
Gaśnie na ciepłym silniku po odpaleniu
A jak Ci auto gaśnie to widać na zegarach jakąś migająca kontrolkę ??
-
Gaśnie na ciepłym silniku po odpaleniu
@EVI na Twoim miejscu zmieniłbym mechanika, a później reszta ?
-
Gaśnie na ciepłym silniku po odpaleniu
A EGR? Kolega miał problem ostatnio nie mógł rozpędzić auta więcej niż do 50km/h i też mu hasło na ciepłym, winny był właśnie EGR po naprawie auto jak nowe ? Problem o którym piszę był w 1.9 tdi.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Przecież tutaj same pozytywy lecą ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jaca, tylko i wyłącznie SKV ?
-
Gaśnie na ciepłym silniku po odpaleniu
EGR lub ezektor przy odmie ja to samo u Siebie zrobiłem i obroty lux.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Pisz do naszych forumowych sprzedawców @Wandej @dzik @tomekhxc Na pewno Ci powiedzą wszystko co chcesz wiedzieć.
-
Problem z obrotami 1,8 avant 1996
Pany, jak to ogarnąć ? https://youtu.be/biQV3Qw0QUE
-
Wady i zalety Audi A4 B9 2.0 TFSI 252KM
Jakbym siebie widział ?
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
To pierścienie ładnie zawalone..
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Musi postać dobę przynajmniej ewentualnie dłużej aż puszczą pierścienie.
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Pasuje aby się ktoś odezwał kto robił taki test, będzie wiadomo czy ma spływać czy nie.
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
To dlaczego w takim razie na 2 i 4 cylindrze stoi ? Hmm..
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Jeżeli spływa a nie paruje to nie będziesz miał pękniętej głowicy ?
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
@Nefarious19 ogarnąłeś temat z naftą?
-
Wysokie spalanie - przyczyna ?
Dostałeś od chłopaków odpowiedzi. Już byli na forum tacy jak Ty, fura kozak a szukali oszczędności na wszystkim na czym było tylko możliwe więc jak to można inaczej odebrać jak nie dla szpanu ?
-
Wysokie spalanie - przyczyna ?
Lubię to! Auto kupione dla szpanu ? Sprzedaj go i kup coś z gazem wtedy będzie mniejsze spalanie.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
@Anelson a w 2005r nie było już czasem po lifcie 2.0 ALT ?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Dolewaj i nie rób remontu ?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Czekam na info jaki będzie pobór oleju po teście z naftą. ?