Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Jest loteria w c**j z tym dziadostwem.. Widzisz, przem8 wyżej napisał, że RTS mu po 2k km pada więc teraz pasuje kupić najtańsze i cieszyć się, że będzie jeździło 30k km : D
  2. Mi w lipcu wypada przegląd, dam znać jak moje górne Febi się sprawują po 20k km : D
  3. A po co bawić się z butlą? Jeżeli będzie gdzieś nieszczelność to wyjdzie przez ściągnięty wężyk.
  4. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Wlewaj co chcesz byle była by norma do Twojego auta
  5. Być może reduktor albo wtryskiwacze LPG puszczają gaz do układu kolektora ssącego i stąd będziesz miał ciężkie odpalanie, jak auto ma za bogatą dawkę paliwa i go zalewa to musisz chwilę poczekać aż przepali tą dawkę i się unormuje. Polecam zrobić test: Przejedź się gdzieś na LPG z 10 km, wróć do domu, i jak zgasisz auto od razu idź ściągnij wężyk podciśnienia z reduktora i zostaw ten wężyk niech sobie wisi, po nocy załóż wężyk i odpal auto, jeżeli auto dobrze odpali to masz reduktor do wymiany. Jeżeli ten test nic nie pokaże to na drugi dzień zrób tak samo z wtryskiwaczami LPG. Daj znać jakie efekty.
  6. Pany, zajmuje się ktoś z was regenerowaniem pompy od wspomagania?
  7. http://m.auto-swiat.pl/zdjecia,87el8f?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=moto Jak komuś chce się bawić to może przerabiać cały silnik po producencie ??
  8. k232 odpowiedział(a) na Robert1984 temat w 1.8
    Chyba w każdym adr na ssaniu jest ten dziwny i nierówny dźwięk, ile słyszałem tych adresów to każdy tak miał. Zobacz u Siebie uszczelkę pod kolektorem wydechowym ale mi się wydaje że to tak ma być.
  9. Hahaha powodzenia ?
  10. Na bank gdzieś ssie lewe powietrze. Kup sobie zmywacz uniwersalny i psikaj po całym układzie dolotowym, po przepustnicy jak gdzieś zassie lewe powietrze to będziesz miał przyczynę. Jak masz błąd czujnika cieczy chłodzącej to za pewne chodzi o czujnik temperatury, zmień go na dobry bo jak czujnik odczytuje złe wskazania temperatury to w aucie też będą cyrki.
  11. k232 odpowiedział(a) na cinekss temat w 1.8
    Pasuje żebyś podpiął vcds i sprawdził jakie błędy wywala, może być coś z przepustnicą może być przepływomierz , sonda..
  12. k232 odpowiedział(a) na cinekss temat w 1.8
    W takim razie spróbuj zmienić przepływomierz na inny ze sprawnego auta.
  13. Nie dało rady go dogonić ? ?
  14. Jakie baty? ?
  15. Jedź do śwagra i niech przestawi tak jak było
  16. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Rozpuszcza tzn , że żaden syf nie zleci do miski ? Jak się jeździ na porządnym oleju 10W40 to bez płukanki można przejść na 5W40 ale jak tam nie wiadomo jaki był olej to pewnie warto płukankę wrzucić.
  17. k232 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Jak zrobisz płukankę to licz się z tym że będziesz ściągał miskę ze smokiem i czyścił wszystko. Jak najszybciej zmień na jakiś 5W40 bo szkoda silnika..
  18. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Przed zmianą oleju zmierz ciśnienie oleju jak będzie dobrze to zmień olej bez płukania silnika.
  19. Załóż skv i daj znać ile wytrzymają.
  20. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Jak masz zaplanowane ściąganie i czyszczenie smoka to przed tym zrób płukankę niech cały syf zleci i wtedy zrobisz wszystko za jednym razem a po tym zabiegu porządny olej 5W40 ?
  21. Siemka
  22. Pozdro dla kolegi ze srebrnej B6 na tablicach TSA i ramkach klubowych, tydzień temu skręcałeś na osiedle Zalesie w Rzeszowie, fajnie odpicowany samochodzik ?
  23. W którym dziale mogę pozdrowić kolegę z b6 tsa na ramkach klubowych ? ?
  24. Problemu jako tako nie ma ale porównałem z tym samym sprawnym autem i jest całkiem inaczej ale dziś zmieniłem tak jak w tym sprawnym aucie i nie chciały się u mnie zamknąć szyby więc wróciłem do tego jak było i już nic nie ruszam. ?
  25. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Czujnik temperatury zmień na dobry i sprawa się rozwiąże a mechanika jedź kopnąć w jaja i niech kasę oddaje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.