Treść opublikowana przez k232
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
@kijaszi i myslisz, że to przez olej ?
-
Jest tu jakiś Radca prawny ?
Czytanie nie boli a czasem pomaga ?
-
1.8 ADR - falowanie obrotów na ciepłym silniku
Ja stawiam że u mnie reduktor nie trzyma tak jak powinien. Na benzynie z obrotami nic się nie dzieje.
-
Jest tu jakiś Radca prawny ?
Ludzie, umiecie czytać temat ? Nie będę mówił o co mi chodzi publicznie, jak ktoś zna przepisy i może podpowiedzieć coś w jednej sprawie to na PW. ?
-
Jest tu jakiś Radca prawny ?
Może tu ktoś na forum jest kto się zna na tym chociaż trochę i coś podpowie poprzez PW.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A z insigniami w benzynie? Też się psują tak jak diesle?
-
A4 b6 nieprzyjemny zapach z klimatyzacji pomimo ozonowania
Odgrzybiałeś klimę?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czemu przesiadłeś się z Insigni ? Jak te samochody w ogóle się sprawują? Tak jest, że w przeciągu 300 k km trzeba dwa razy silnik zmieniać w tych nowych oplach ?
-
łożysko od a4 b5?
Obstawiam, że to łożysko ale nie potwierdzam tego na 100%. Ostatnio zmieniałem u Siebie, założyłem z firmy SKF i na razie jest ok, gdybyś szukał do Siebie to mogę polecić SKF
-
servis audi
Jak pomogłem to proszę o plusika
-
servis audi
Spróbuj tutaj: http://pl.realoem.me/decode/vin Jak zadziała to będzie, mój numer VIN nie działa na tej stronie.
-
servis audi
Raczej nie ma darmowej ale są na forum ludzie, którzy Ci sprawdzą auto po numerze VIN za darmo. Jeżeli Ty chciałbyś sobie sprawdzić to ileś tam jest płatne, bodajże 30 zł.
-
A4 b6 nieprzyjemny zapach z klimatyzacji pomimo ozonowania
Wyloguj się jak masz tak pomagać. @Jumpman23 - zmieniałeś filtr kabinowy ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
- Przepustnica
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Lusterko fotochromatyczne co mi potrzeba?
Napisz do autora tematu, który wstawiał zdjęcia, jak jest aktywny to powiedz mu, żeby je odświeżył.
-
A4 b6 1.8t avj prośba o zerkniecie na logi przeładowuje
W logach Ci nie pomogę ale na Podkarpaciu jest mega problem z gazownikami..
-
najtańsza a efektywna sekwencja LPG
za 2400 do 1.8 Turbo to sobie odpuść, od razu odradzam.
-
Nie odpala gdy silnik jest gorący. A4 [B5, ARG, 1.8]
Mówiłeś, że nie ma błędów a tu cała strona... Za dużo tego, żeby diagnozować co to będzie, poszukaj w tych błędach czy masz błąd czujnika położenia wału korbowego, jeżeli jest błąd to masz przyczynę słabego odpalania.
-
Gaśnie na zimnym/szarpanie
Wpisz sobie w google - przepływomierz powietrza, zobacz na obrazku jak ta część wygląda i szukaj pod maską. Błędy mieszanki to masz źle ustawiony gaz.
-
1.8 ADR - falowanie obrotów na ciepłym silniku
Ja z tym problemem już walczę około 4 lata, obstawiam, że wszystko wina gazu. Wczoraj jeździłem na benzynie to zero problemów, dojechałem na stację przełączyłem już na opary gazu stałem na biegu jałowym to obroty samoczynnie falowały. U mnie na VCDS żadnych błędów już długi czas a obroty dalej wyjebane, przepustnicę zmieniałem 5 razy i ciągle taki sam efekt.