Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. @kijaszi i myslisz, że to przez olej ?
  2. Czytanie nie boli a czasem pomaga ?
  3. Ja stawiam że u mnie reduktor nie trzyma tak jak powinien. Na benzynie z obrotami nic się nie dzieje.
  4. Ludzie, umiecie czytać temat ? Nie będę mówił o co mi chodzi publicznie, jak ktoś zna przepisy i może podpowiedzieć coś w jednej sprawie to na PW. ?
  5. Może tu ktoś na forum jest kto się zna na tym chociaż trochę i coś podpowie poprzez PW.
  6. A z insigniami w benzynie? Też się psują tak jak diesle?
  7. Odgrzybiałeś klimę?
  8. Czemu przesiadłeś się z Insigni ? Jak te samochody w ogóle się sprawują? Tak jest, że w przeciągu 300 k km trzeba dwa razy silnik zmieniać w tych nowych oplach ?
  9. k232 odpowiedział(a) na Tomddz temat w Audi A4 B5
    Obstawiam, że to łożysko ale nie potwierdzam tego na 100%. Ostatnio zmieniałem u Siebie, założyłem z firmy SKF i na razie jest ok, gdybyś szukał do Siebie to mogę polecić SKF
  10. Jak pomogłem to proszę o plusika
  11. Spróbuj tutaj: http://pl.realoem.me/decode/vin Jak zadziała to będzie, mój numer VIN nie działa na tej stronie.
  12. Raczej nie ma darmowej ale są na forum ludzie, którzy Ci sprawdzą auto po numerze VIN za darmo. Jeżeli Ty chciałbyś sobie sprawdzić to ileś tam jest płatne, bodajże 30 zł.
  13. Wyloguj się jak masz tak pomagać. @Jumpman23 - zmieniałeś filtr kabinowy ??
  14. k232 odpowiedział(a) na Fazi81 temat w 1.8T
    Widoczne na zdjęciu.
  15. Napisz do autora tematu, który wstawiał zdjęcia, jak jest aktywny to powiedz mu, żeby je odświeżył.
  16. W logach Ci nie pomogę ale na Podkarpaciu jest mega problem z gazownikami..
  17. za 2400 do 1.8 Turbo to sobie odpuść, od razu odradzam.
  18. Mówiłeś, że nie ma błędów a tu cała strona... Za dużo tego, żeby diagnozować co to będzie, poszukaj w tych błędach czy masz błąd czujnika położenia wału korbowego, jeżeli jest błąd to masz przyczynę słabego odpalania.
  19. Wpisz sobie w google - przepływomierz powietrza, zobacz na obrazku jak ta część wygląda i szukaj pod maską. Błędy mieszanki to masz źle ustawiony gaz.
  20. Ja z tym problemem już walczę około 4 lata, obstawiam, że wszystko wina gazu. Wczoraj jeździłem na benzynie to zero problemów, dojechałem na stację przełączyłem już na opary gazu stałem na biegu jałowym to obroty samoczynnie falowały. U mnie na VCDS żadnych błędów już długi czas a obroty dalej wyjebane, przepustnicę zmieniałem 5 razy i ciągle taki sam efekt.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.