Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Za zadanie głupiego pytania : D
  2. Przepraszam ?
  3. Nie wymieniaj tego auta na gorszy model. Siemka
  4. Siemka ?
  5. Siemka ?
  6. Siemka Jest tu na forum jakiś radca prawny ? Mam kilka pytań związanych z majątkiem, gdyby się ktoś znalazł kto zna się na rzeczy to proszę o wiadomość prywatną.
  7. Nie ma na co zwalić winy to na konflikt : D
  8. Chcieliśta 500+ to teraz mata i bawta
  9. k232 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    Jak działa to zostaw i kilka dni obserwuj, jeżeli spalanie zostanie na takim poziomie jak było to nic nie rób z tym
  10. Czarny Avant LKR A4 B7 1.9 Tdi widziany dziś w Rzeszowie o godzinie 18, dwa wydechy z tyłu, jakaś kobieta jechała tym autem, na biegu jałowym chmura czarno-niebieskiego dumu z obu wydechów, kolego lub koleżanko jeśli to przeczytasz to działaj z tematem
  11. k232 odpowiedział(a) na Robert1984 temat w 1.8
    No tak bo Ty masz po lifcie to będziesz miał gruszkę ciśnieniową, u mnie w ADR jej nie ma.
  12. Jeżeli tak to w porządku
  13. Masz tam wiskozę? Może wiskoza jest padnięta i elektromagnez nie może jej załączyć aby chłodziła. Wentylator elektryczny odpowiada za załączanie klimatyzacji.
  14. Nikt nie bierze tego pod uwagę, że na forum nie wszyscy są mechanikami. Jeżeli założę cały zestaw SKV wahaczy u mechanika to skasuje mnie 300 zł za robotę pewnie albo i więcej , niech by się trafiła jakaś część wadliwa za miesiąc czasu to znowu trzeba jechać do mechanika wydać 100 zł za ściągnięcie wadliwej części, założenie starej, po reklamacji jechać znowu ściągnąć starą część, założyć nową i znowu 100 zł. Ja wymieniam tylko te rzeczy, które są faktycznie zepsute i póki co dobrze na tym wychodzę.
  15. Jak masz vcds to podłącz się na zimnym silniku i sprawdź ile pokazuje czujnik na vcds a ile masz stopni na zewnątrz, przyjmuj że maksymalnie może być 5 stopni różnicy.
  16. Siemka, Do sprzedania mam 20 zgrzewek po 4 butelki w każdej zgrzewce 0,5 litra coca-cola, cena za całość 151 zł tyle ile ja zapłaciłem, towar jest fabrycznie zamknięty, cola kupiona dnia 9.05.2018r. , data ważności 3.10.2018r. Może komuś się przyda na wesele, lub inne przyjęcia. Mam paragon dla potwierdzenia gdyby ktoś potrzebował, jak jest ktoś zainteresowany to zapraszam na wiadomość prywatną.
  17. Są ludzie co zdziwieni są tym, że olej trzeba w aucie zmieniać ?
  18. Plecionka jak dziurawa to będzie nierówno działał i głośno.
  19. Mati, skoro masz takie dobre zdanie o tym oleju i jeździłeś na nim w innym aucie z silnikiem diesla to na jaką k**wę się pytasz o ten olej ? Skoro wcześniej miałeś diesla i teraz też to chyba powinieneś wiedzieć co ma być napisane na butelce
  20. Ten 20 letni jeszcze będzie jeździł a Ty swój będziesz musiał na złom oddać
  21. To stosuj dalej, dla mnie to możesz i bez oleju jeździć ?
  22. Siemka ?
  23. Siemka ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.