Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Jak to nie pompa ? Na ciepłym powinieneś mieć przynajmniej 1.6 bar
  2. @sargi a pompę oleju to Ty zmieniłeś? Przecież Twój przypadek to pompa oleju daje za małe ciśnienie, jak dodajesz gazu to ciśnienie w górę a jak schodzisz z obrotów to ciśnienie spada poniżej normy i zapala się kontrolka.
  3. Spróbuj papierosa zapalić przy otwartej masce wszystko się okaże ??
  4. Katalizator raczej nie bo na benzynie też miałbyś duże spalanie a pb wygląda okej.
  5. To może coś z butlą jest nie tak..
  6. Może to nie wina gazu ? Przepływomierz sprawny? Sonda sprawna?
  7. W quattro masz to auto? Wydaje mi się, że nie jest złe to spalanie.
  8. O Panie aż tyle to jo ni wim : D Gdybym to był ja to oddał bym do elektryka specjalisty : D D
  9. Wyświetlacz trzeba naprawić : D
  10. Te auta są jakieś popierdolone, niby ma stukać bo auto nie będzie działało a tu nagle auto igła. Drugi przypadek, przepustnica powinna być zaadoptowana a tu nagle bez adaptacji auto jeździ jak z fabryki, bądź Pan mądry..
  11. k232 odpowiedział(a) na pawelp1320 temat w 1.8
    Ten czujnik masz pod zbiorniczkiem z płynem chłodzącym wkręcony jest w kolektor.
  12. Na benzynie jak jeździłem to nie falował a na LPG od razu. Zresetowałem ECU i nie robiłem adaptacji przepustnicy zobaczę jak tak będzie jeździło .
  13. Ja nie chcę nikomu pokazywać swoich dokumentów ani mówić ile zarabiam i ile wydaję tylko chcę uzyskać odpowiedź: Co zrobić w takiej sytuacji gdy... ? Jak się znajdzie ktoś kto się zna na majątku to proszę o PW
  14. Byłem u gościa w Łodzi z LPG forum i co? I c**j.. Gość mi powiedział, że sonda się zacina ale tak na prawdę sonda działa i nie ma takiego czegoś jak zacinanie, albo działa albo nie.
  15. @Tetrisek Ty miałeś coś takiego jak na filmiku ?
  16. k232 odpowiedział(a) na pawelp1320 temat w 1.8
    Popsikaj wszędzie wokół dolotu i szukaj nieszczelności
  17. Ściągnąłem wężyk i auto działa tak samo źle jak wężyk jest założony, jaki wniosek z tego ?
  18. U mnie słychać ten zawór na wolnych jak stuka więc jest sprawny
  19. To jest ten cieniutki wąż od tego regulatora do przepustnicy ? Mogę odpalić auto jak ten wężyk będzie ściągnięty ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.