Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Siemka ?
  2. Siemka ?
  3. Siemka ?
  4. Siemka ?
  5. Siemka ?
  6. Siemka ?
  7. Siemka ?
  8. Siemka. ?
  9. Siemka ?
  10. Siemka ?
  11. Siemka. ?
  12. Siemka ?
  13. Siemka ?
  14. Siemka ?
  15. Siemka ?
  16. k232 odpowiedział(a) na pawelp1320 temat w 1.8
    Daj znać co dalej ?
  17. Każdy adr tak ma że na ssaniu jakieś dziwne odgłosy z wydechu i trzęsie autem ale jak u Ciebie jest to bardzo odczuwalne to sprawdź plecionkę koło katalizatora.
  18. k232 odpowiedział(a) na Paka85 temat w 1.8
    Nie mam pojęcia jaki jest prawidłowy naciąg linki.
  19. k232 odpowiedział(a) na Paka85 temat w 1.8
    Możliwe że tak ale u mnie błędów nie ma i jest mega problem. U Ciebie to może jest gaz źle ustawiony dlatego jest błąd mieszanki i sondy. Ja u Siebie też walczyłem z gazem i z mieszanką bo był ustawiony na ubogo.
  20. k232 odpowiedział(a) na Paka85 temat w 1.8
    Gdzie sprawdzić zasysane powietrze na vcds 311? U mnie nie ma żadnych błędów a auto ciągle ma problem z obrotami.
  21. k232 odpowiedział(a) na pawelp1320 temat w 1.8
    Najpierw zmień czujnik temperatury bo źle wskazuje temperaturę i stąd na zegarze wskazówki idą powyżej 90 stopni. Co z tym gazem to nie mam pojęcia bo ciężko z tym końca dojść, jedź może niech Ci wystroją gaz i zobaczysz. ?
  22. Jak ta gruszka wygląda w adr ? W 97r. Jest ta gruszka ?
  23. k232 odpowiedział(a) na Paka85 temat w 1.8
    Może i znajdziesz , ja u Siebie przepustnicę zmieniałem 4 razy i ciągle taki sami efekt.
  24. A po co od razu remont silnika ? Zmień olej na porządny i wtedy sprawdź.
  25. k232 odpowiedział(a) na Paka85 temat w 1.8
    U mnie to samo, patrz na filmik, bez dotykania gazu. Odkąd mam to auto nie mam pojęcia co jest z tymi obrotami..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.