Treść opublikowana przez k232
-
[Audi A4 B5 Avant 1,9TDI 81KW] Problem z obrotami
Zacznij od tego, czujnik temperatury zmień i mechanika przy okazji też. Co za kretyn Ci każe rozrząd wymieniać, powiedz mu, żeby po prostu sp***dalał..
-
Wyciek oleju
Najsprawiedliwiej to będzie jak pojedziesz gdzieś, wrócisz i wrzucisz pod auto jakiś większy karton tak abyś rano mógł zobaczyć skąd dokładnie kapało
-
Dobra instalacja do A4 B6 1.8 T Bex 190 Km p/odkarpacie
Ten warsztat w Pogwizdowie mega sobie ludzie chwalą, także wal tam śmiało, ponoć gość ma na prawdę łeb w tym co robi. Jutro próbuj bo dziś już ma zamknięte i wyłączony tel, nie wiem czy w soboty robi ale spróbować można Ewentualnie jak chcesz bliżej Sanoka to masz tutaj: http://autogazprzysieki.pl/ tel. 601 973 178
-
kontrolka niskiego ciśnienia oleju
Jeszcze tego nie robiłeś ? To przed zrzucaniem miski zrób sobie płukankę a później cały syf dokładnie sobie wyczyścisz;)
-
kontrolka niskiego ciśnienia oleju
Zostaje pompa oleju
-
kontrolka niskiego ciśnienia oleju
W sumie u mnie na wolnych też kontrolka się nie zaświecała tylko w czasie jazdy.
-
Przerywanie podczas przyspieszanie. ZERO błędów.
Ty milcz i zacznij działać jak już masz wsio napisane.
-
Przerywanie podczas przyspieszanie. ZERO błędów.
Czemu uwaliłeś się wtryskiwaczy? A sprawdzałeś reduktor?
-
Przerywanie podczas przyspieszanie. ZERO błędów.
Jak ja to lubię hahaha To sobie k**wa KUP MATIZA
-
Czujnik temperatury 1.8
Siemka ? Kto ma jaki u Siebie czujnik temperatury, jaki kolor, firma ? Ja u Siebie zmieniałem już 8 razy i za te pieniądze co straciłem na pier**lone używki miałbym już Ori z ASO. Proszę o opinie bo mój czujnik aktualnie pokazuje 100 stopni na klimatroniku a wiskoza kręci się jak gdyby nigdy nic.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Nie nazywaj takiej k**wy mechanikiem bo jak łaskę robi żeby miskę ściągnąć to co to za mechanik ? ?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
@Lynx licz się z tym, że jak nie wiesz co miałeś wcześniej zalewane do silnika i jak zrobisz płukankę to pewnie będziesz musiał miskę i smoka czyścić. ?
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Kilka opinii słyszałem na żywo i ludzie do alt polecają właśnie 5W50.
-
1.8T AVJ 150KM, DUZE SPALANIE
To oddaj na reklamację niech ją sprawdzą pod kątem sprawności ?
-
1.8T AVJ 150KM, DUZE SPALANIE
W tych czasach nowe nie oznacza dobre, najlepiej jak byś znalazł kogoś na podmiankę przepływką i sprawdził, najbardziej to będzie wiarygodne doświadczenie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Coś bym Ci powiedział ale i tak nie uwierzysz , poczytasz o audi to sam doświadczysz ?
-
kontrolka niskiego ciśnienia oleju
@sargi a czujnik ciśnienia oleju zmieniałeś ?
-
kontrolka niskiego ciśnienia oleju
Wymiana.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ja Ci powiem , że do Swojego ADR kupiłem teraz Liqui Moly 5W40 bo napaliłem się ale tak sobie myślę, że po co przepłacać jak w zupełności wystarczy Valvoline Synpower 5W40 za połowę mniej Patrz na normę a olej to wybieraj z tej półki: Valvoline, Motul
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dużo rzeczy się psuje? Części drogie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka Jak suzuki się sprawuje? : D
-
kontrolka niskiego ciśnienia oleju
Potrzymaj auto dłużej niż 5 min na rozgrzanym na wolnych obrotach to na pewno ciśnienie jeszcze spadnie, skoro kontrolka się zapala to już jest czegoś początek. Może czujnik spada na 1.1 bar i kontrolka już daje sygnał. U mnie na rozgrzanym na wolnych było 1.1 po 30 minutach spadł na 0.8 a po godzinie już w cale ciśnienia nie pokazywało, zmieniłem pompę oleju i już przejechałem 40k km bez kontrolki.
-
kontrolka niskiego ciśnienia oleju
No jak hamujesz to spada ciśnienie i świeci się kontrolka. Miałem to samo u Siebie, przy schodzeniu z obrotów przy 1800 rpm paliła się kontrolka a tylko dałem gazu - obroty 2300 rpm i kontrolka gasła : D
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka