Treść opublikowana przez k232
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
3500 zł na spokojnie.
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Pojedyncze to możesz wszystko co zechcesz, tech yeti, barracudy, AC w02- 03, herculesy co chcesz. ?
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Jak jest możliwość to niech montuje pojedyncze?
-
1.8 ADR - falowanie obrotów na ciepłym silniku
Czy komuś pomogło na obroty wymiana regulatora ciśnienia paliwa ??
-
Dławienie po gwałtownym dodaniu gazu 1.8 ADR 20V
Nie wiem jak Ci pomóc, te korekty to zasługa źle wyregulowanego gazu a jak po regulacji dalej będą problemy to przepływomierz ?
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Ja miałem akumulator z werrteile i po 2 latach i 3 miesiącach się skończył ?
-
Dławienie po gwałtownym dodaniu gazu 1.8 ADR 20V
A byłeś u kogoś ustawiać gaz ?
-
Dławienie po gwałtownym dodaniu gazu 1.8 ADR 20V
Nie podobają mi się korekty sondy, +10% i -12% to powinno być jak najbliżej zera.
-
Silnik ADR
Wiem, że się zagotował, umiem czytać, ale nie da rady tego naprawić tylko silnik trzeba zmieniać ?
-
Silnik ADR
Jeżeli dobrze patrzę to masz z wtyczką czyli droższy. Dlaczego nie chcesz naprawić uszczelki pod głowicą tylko nowy silnik?
-
Pompa oleju Audi A4 B5 ADR
Jak się nie doczekasz odpowiedzi to napisz do mnie PW to podam Ci numer telefonu?
-
Wahacze SKV
@kloni napisz do @Dystrybutor SKV i się wszystkiego dowiesz.
-
Cewki zapłonowe wymiana
SKF założyłem łożysko z przodu i na razie jest okej ?
-
Co wybrać? B7 1.8T vs B8 2.0 TDI
Wiadomo ?
-
Co wybrać? B7 1.8T vs B8 2.0 TDI
A B6 1.8 T nie będzie ? Za te pieniądze znajdziesz dobrze wypasioną a czym się od B7 różni? Pewnie Tylko znaczkiem " B "
-
Co wybrać? B7 1.8T vs B8 2.0 TDI
Jak masz wydać 33k za nie wiadomo co to zrób wpłatę własną a resztę na raty i weź sobie nowe Jeżeli jeździsz po mieście to odpuść Diesla, zaoszczędzisz w Krakowie większego smoga + silnik nie będzie się męczył
-
1.8T ANB Tiptronic. Prośba o analizę logów. Problem z szarpaniem.
Coś widzę, że w 1 logu na LPG przepływomierz przekłamuje delikatnie. Przy 2720 rpm pokazuje 56 g/s, troszkę chyba za mało bo później już idzie dobrze.
-
1.8T ANB Tiptronic. Prośba o analizę logów. Problem z szarpaniem.
Coś ta sonda nie za wysoko pracuje ? Cały czas 0,700V przynajmniej..
-
1.6 sonda lambda - duze spalanie prośba o analize logów
Ten 1 log to ja nie wiem jak Ty to robiłeś, miałeś 1200 rpm i zaraz nagle 740 jak Ty to robiłeś ? Przepływka pokazuje dobrze.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka