Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Pojedyncze to możesz wszystko co zechcesz, tech yeti, barracudy, AC w02- 03, herculesy co chcesz. ?
  2. Jak jest możliwość to niech montuje pojedyncze?
  3. Czy komuś pomogło na obroty wymiana regulatora ciśnienia paliwa ??
  4. Nie wiem jak Ci pomóc, te korekty to zasługa źle wyregulowanego gazu a jak po regulacji dalej będą problemy to przepływomierz ?
  5. Ja miałem akumulator z werrteile i po 2 latach i 3 miesiącach się skończył ?
  6. A byłeś u kogoś ustawiać gaz ?
  7. Nie podobają mi się korekty sondy, +10% i -12% to powinno być jak najbliżej zera.
  8. k232 odpowiedział(a) na lukas770 temat w 1.8
    Wiem, że się zagotował, umiem czytać, ale nie da rady tego naprawić tylko silnik trzeba zmieniać ?
  9. k232 odpowiedział(a) na lukas770 temat w 1.8
    Jeżeli dobrze patrzę to masz z wtyczką czyli droższy. Dlaczego nie chcesz naprawić uszczelki pod głowicą tylko nowy silnik?
  10. k232 odpowiedział(a) na zigula11 temat w 1.8
    Jak się nie doczekasz odpowiedzi to napisz do mnie PW to podam Ci numer telefonu?
  11. k232 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    @kloni napisz do @Dystrybutor SKV i się wszystkiego dowiesz.
  12. k232 odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    SKF założyłem łożysko z przodu i na razie jest okej ?
  13. A B6 1.8 T nie będzie ? Za te pieniądze znajdziesz dobrze wypasioną a czym się od B7 różni? Pewnie Tylko znaczkiem " B "
  14. Jak masz wydać 33k za nie wiadomo co to zrób wpłatę własną a resztę na raty i weź sobie nowe Jeżeli jeździsz po mieście to odpuść Diesla, zaoszczędzisz w Krakowie większego smoga + silnik nie będzie się męczył
  15. Coś widzę, że w 1 logu na LPG przepływomierz przekłamuje delikatnie. Przy 2720 rpm pokazuje 56 g/s, troszkę chyba za mało bo później już idzie dobrze.
  16. Coś ta sonda nie za wysoko pracuje ? Cały czas 0,700V przynajmniej..
  17. Ten 1 log to ja nie wiem jak Ty to robiłeś, miałeś 1200 rpm i zaraz nagle 740 jak Ty to robiłeś ? Przepływka pokazuje dobrze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.