Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Nie znam tej firmy to się nie wypowiem, ale po wymianie całego zawieszenie kierownica powinna ciężej się kręcić.
  2. Wytnijcie w piz*u te katalizatory i może auto odżyje?
  3. Ktoś skasował mój post, więc jednak coś prawdy w nim było..
  4. Słyszałem takie coś , że są ludzie co skupują stare butelki z motula i wlewają byle jaki olej, być może Ty na to właśnie trafiłeś. Też właśnie są podrabiane naklejki , materiał taki jak by ktoś w zwykłej drukarce wydrukował.
  5. k232 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    Jak Ci się uda, jeden jeździ 40k km na skv i jest dobrze a Tobie się nie uda i padną po 2k km i lipa. Lepiej kupić od dystrybutora tutaj z forum i nie będziesz miał z niczym problemu ( nie mówię tu o awaryjności ) , z allegro były jakieś wadliwe partie więc sam zdecyduj ?
  6. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    No właśnie te napięcia są masakryczne, oscyluje od 0.100V i zaraz skacze na 0.900V i tak się buja. Nie jeżdżę na sprzęgle tylko jak robiłem ten pomiar
  7. k232 opublikował(a) temat w 1.8
    Siemka Panowie nie wiem czy to problem czy nie ale proszę o pomoc. Jeździłem z podpiętym VCDS i zaobserwowałem w grupie 007 - okno nr 1 Lambda, że jak auto ma wbity obojętnie który bieg i jadę przez chwilę z wciśniętym sprzęgłem to Lambda w ogóle nie działa, stoi na 0.0% dopiero jak zaczynam przyśpieszać to zaczyna działać. Gdy stoję na biegu jałowym to sonda działa normalnie, w czasie jazdy nawet z przyciśniętym pedałem gazu sonda czasem się dosłownie na 1 sekundę przycinała, czy to może być początek końca sondy? Wrzucam filmik - strasznie słabo widać ale chodzi mi o to pierwsze okienko. https://youtu.be/sA1hQXG4W4I
  8. Pomogłeś, dzięki ?
  9. Jak ustawić w iPhone żeby zdjęcia zapisywały się na pamięci telefonu zamiast na backup??
  10. k232 odpowiedział(a) na Maniek_0904 temat w 2.0
    Dawaj znać jak efekty ?
  11. Ktoś opanował temat wolno opadających obrotów ? ?
  12. @Maniek_0904 podaj link do Twojego tematu.
  13. k232 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Zalej sobie 5W40 Motul , Valvoline , liqui moly. Co Ci się podoba ?
  14. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Ja z 10w40 przeszedłem bez płukanki na 5W40 i jest okej ?
  15. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Ogólnie ten gość mówił, że zwykłego castrola w sklepie nie kupiłby ale ten z szarej beczki z ASO jak najbardziej.
  16. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Ogólnie olej to Castrol i do ASO idzie prosto z rafinerii ale co tam jest to nikt nie wie ale tamten twierdzi że na tym oleju najlepiej się zachowuje silnik ?
  17. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Gadałem z jednym mechanikiem co jeździ Audi A6 C7 i mówi, że do swojego leje tylko oryginalny olej z ASO ze srebrnej beczki bo to jest prawdziwy olej. W poprzednim aucie audi A6 C6 zajechał silnik a jeździł na oleju Motul.
  18. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Oj w tym nie pomogę
  19. k232 odpowiedział(a) na Patrykgt temat w 1.8T
    Ile na tym zaoszczędzisz? Zregeneruj swoją i będziesz wiedział co masz.
  20. k232 odpowiedział(a) na Patrykgt temat w 1.8T
    Mnie zabolało? Napisałem Ci swoje zdanie w 1 poście a Ty do mnie, że nic nie wnoszę do tematu.
  21. k232 odpowiedział(a) na Patrykgt temat w 1.8T
    Chyba przyjadę do Lublina bo tam jest większy rynek o i c**j hahaha Stary wyjadaczu, przejdź się do lekarza i pokaż tutaj wyniki
  22. k232 odpowiedział(a) na Patrykgt temat w 1.8T
    Słuchaj stary wyjadaczu, rób co chcesz, dla mnie to w ogóle nie musisz mieć auta - ja wyraziłem swoje zdanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.