Treść opublikowana przez k232
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Nie znam tej firmy to się nie wypowiem, ale po wymianie całego zawieszenie kierownica powinna ciężej się kręcić.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Wytnijcie w piz*u te katalizatory i może auto odżyje?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ktoś skasował mój post, więc jednak coś prawdy w nim było..
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Słyszałem takie coś , że są ludzie co skupują stare butelki z motula i wlewają byle jaki olej, być może Ty na to właśnie trafiłeś. Też właśnie są podrabiane naklejki , materiał taki jak by ktoś w zwykłej drukarce wydrukował.
-
Wahacze SKV
Jak Ci się uda, jeden jeździ 40k km na skv i jest dobrze a Tobie się nie uda i padną po 2k km i lipa. Lepiej kupić od dystrybutora tutaj z forum i nie będziesz miał z niczym problemu ( nie mówię tu o awaryjności ) , z allegro były jakieś wadliwe partie więc sam zdecyduj ?
-
Problem z sondą?
No właśnie te napięcia są masakryczne, oscyluje od 0.100V i zaraz skacze na 0.900V i tak się buja. Nie jeżdżę na sprzęgle tylko jak robiłem ten pomiar
-
Problem z sondą?
Siemka Panowie nie wiem czy to problem czy nie ale proszę o pomoc. Jeździłem z podpiętym VCDS i zaobserwowałem w grupie 007 - okno nr 1 Lambda, że jak auto ma wbity obojętnie który bieg i jadę przez chwilę z wciśniętym sprzęgłem to Lambda w ogóle nie działa, stoi na 0.0% dopiero jak zaczynam przyśpieszać to zaczyna działać. Gdy stoję na biegu jałowym to sonda działa normalnie, w czasie jazdy nawet z przyciśniętym pedałem gazu sonda czasem się dosłownie na 1 sekundę przycinała, czy to może być początek końca sondy? Wrzucam filmik - strasznie słabo widać ale chodzi mi o to pierwsze okienko. https://youtu.be/sA1hQXG4W4I
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Pomogłeś, dzięki ?
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Jak ustawić w iPhone żeby zdjęcia zapisywały się na pamięci telefonu zamiast na backup??
-
Mod tłoków w ALTku
Dawaj znać jak efekty ?
-
Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
Ktoś opanował temat wolno opadających obrotów ? ?
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
@Maniek_0904 podaj link do Twojego tematu.
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Zalej sobie 5W40 Motul , Valvoline , liqui moly. Co Ci się podoba ?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ja z 10w40 przeszedłem bez płukanki na 5W40 i jest okej ?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ogólnie ten gość mówił, że zwykłego castrola w sklepie nie kupiłby ale ten z szarej beczki z ASO jak najbardziej.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ogólnie olej to Castrol i do ASO idzie prosto z rafinerii ale co tam jest to nikt nie wie ale tamten twierdzi że na tym oleju najlepiej się zachowuje silnik ?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Gadałem z jednym mechanikiem co jeździ Audi A6 C7 i mówi, że do swojego leje tylko oryginalny olej z ASO ze srebrnej beczki bo to jest prawdziwy olej. W poprzednim aucie audi A6 C6 zajechał silnik a jeździł na oleju Motul.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Oj w tym nie pomogę
-
Głowica 1.8t Q AMB
Ile na tym zaoszczędzisz? Zregeneruj swoją i będziesz wiedział co masz.
-
Głowica 1.8t Q AMB
Mnie zabolało? Napisałem Ci swoje zdanie w 1 poście a Ty do mnie, że nic nie wnoszę do tematu.
-
Głowica 1.8t Q AMB
Chyba przyjadę do Lublina bo tam jest większy rynek o i c**j hahaha Stary wyjadaczu, przejdź się do lekarza i pokaż tutaj wyniki
-
Głowica 1.8t Q AMB
Słuchaj stary wyjadaczu, rób co chcesz, dla mnie to w ogóle nie musisz mieć auta - ja wyraziłem swoje zdanie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka