Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. k232 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    No 200 zł poszło z kieszeni ale raczej warto. Następnym razem wrzucę Valvoline Synpower 5W40 i porównam z LM ? W innym aucie z gazem leję już 4 raz Valvoline Synpower 5W40 i jest rewelacja. Po 10k km ciężko zobaczyć na bagnecie ten olej taki kolorek ma ładny. ? Nie chodzi tylko o kolor, ogólnie nie ma problemu z tym Valvoline.
  2. k232 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Ja u Siebie mam zalany aktualnie Liqu moly high tech 5W40 bez żadnych płukanek i jest o wiele lepszy niż Motul 10W40, w ogóle mi tego 5W40 nie pije a motula musiałem dolewać ?
  3. Siemka Kozaczek
  4. Udaje to się tylko lekarzowi?
  5. A jak u Ciebie sytuacja z akumulatorem ? Może już jest skończony i daje rady obrócić wałem? Sprawdź napięcie na akumulatorze?
  6. " Pewnie " ale skąd wiesz czy na pewno ? Rano sprawdź na VCDS temp. zewnętrzną i temp. silnika, wtedy będziemy wiedzieć czy czujnik jest dobry.
  7. A czy Ty widzisz na swoim zegarze jaką wskazuje temp. silnika ? Na pewno masz uszkodzony czujnik temperatury i w pierwszej kolejności pasuje go zmienić.
  8. k232 odpowiedział(a) na adelajdA4 temat w 1.6
    Słyszysz pompę paliwa po włączeniu zapłonu ? Jak czujesz paliwo to coś z wiązką od tłumika ewentualnie odma.
  9. k232 odpowiedział(a) na bartek122694 temat w 1.8
    Na początku filmiku słychać jak by gdzieś jakaś blaszka przez chwilę uderzała, masz olej w silniku ?
  10. k232 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    Jakim cudem pęka? Coś musi dawać za duże ciśnienie skoro go rozrywa. A pompa paliwa w ogóle działa?
  11. k232 odpowiedział(a) na Konieczko27 temat w 1.8
    Na tym forum to musiałbyś mieć przynajmniej A4 B7, żeby ktoś Ci coś pomógł ? Musisz poszukać na necie jak to ma być złączone bo ewidentnie nie działa Ci przepływomierz.
  12. k232 odpowiedział(a) na jaroddz temat w 1.8
    Skoro szarpie to coś z przepustnicą lub gdzieś łapie lewe powietrze, jak na ciepłym nie chce odpalić to szukaj w czujniku położenia wału korbowego.
  13. k232 odpowiedział(a) na maniek2408 temat w 1.8
    Możliwe, że czujnik położenia wału korbowego siada, błędu Ci nie pokaże. Czujnik właśnie daje się we znaki jak na ciepłym nie chce odpalić.
  14. Ja w hondzie miałem filtr stożkowy i wiesz co to dało? Nic
  15. k232 odpowiedział(a) na Maniek_0904 temat w 2.0
    To już mega sukces ??
  16. Kupujcie dalej na allegro od ruskich sprzedawców
  17. @KrzychuTcz ale za febi zestaw byś dał 900 zł u dzika z forum albo i mniej i za robotę byś tyle samo wydał co za te no name. Zawsze lepiej się dowiedzieć co założyć a nie na odwrót ale teraz już po frytkach ?
  18. Każdy nowy samochód lubi sobie coś wypić ?
  19. Na dolewkę oleju ?
  20. Wejdź na lpg-forum, znajdź sobie polecany warsztat w swojej okolicy, pojedź tam do serwisu zapytaj się co Ci polecają, napisz nam tutaj cały zestaw i będziemy dyskutować. Do takiego prostego auta to najlepiej będzie : Sterownik stag qbox, wtryskiwacze barracudy 115 lub 130 , ewentualnie AC w02 i najlepiej jak by były zamontowane pojedynczo i reduktor kme tur.
  21. To raczej chyba na Niemcy robią lepszy a na Polskę gorszy ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.