Treść opublikowana przez k232
-
Rozgrzany działa dobrze lecz po chwilowym ostygnięciu szarpie
Po ponownym odpaleniu sprawdź jak pokazuje przepływomierz.
-
Klimatronic
Na przednią szybę jak chcesz dać nadmuch to działa jako klimatyzacja , jak jest poniżej 5 stopni na zewnątrz to Ci się nie włączy.
-
stukanie, buczenie z okolic filtra powietrza
Jakiś filmik nagraj albo coś ?
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Jak ja robiłem przez Yanosika i zadzwonili do mnie to w ogóle podali inną cenę niż wyszła na Yanosiku, jak zrobić, żeby wykupić za cenę z Yanosika ?
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Pisz do @dzik
-
Audi A4 B5 1.8 ADR
Panowie, ktoś zakładał do swojego 1.8 nową przepustnicę z firmy SKV i może przekazać informację na temat działania przepustnicy z tej firmy ?
-
Jaki sterownik do 1.8 ADR?
Siemka, Chciałbym włożyć do swojego auta sterownik z nowszego modelu, chodzi mi o model sterownika w którym nie było problemów z falowaniem obrotów. Czy ktoś wie jaki numer sterownika i z jaką końcową literą powinienem do Swojego auta włożyć? Do tego też chcę całą wiązkę zmienić. Ponoć sterowniki z modelów z rocznika 98 już były bezproblemowe, proszę o pomoc kogoś kto na prawdę się na tym zna ?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
To jak już masz opcję ściągnięcia anglika to ściągnij w dobrym stanie i sobie go zostaw, nie musisz robić przekładki kierownicy bo w Polsce można zarejestrować auto z kierownicą po prawej stronie
-
Polecane opony zimowe
Na lodzie to faktycznie opony mają znaczenie..
-
Ceny paliwa marzec 2026
To i tak dobra cena , u mnie na bp czy Orlen LPG po 2.57 ?
-
Ceny paliwa marzec 2026
- Ceny paliwa marzec 2026
I dalej twierdzicie , że 500+ jest za darmo?- Problem z odpalaniem po kilku godzinach
Ja tam w zakręcanie butli nie wierzę , jeżeli zakrecisz gaz na butli to i tak resztki gazu będziesz miał w układzie , jeżeli puszcza tego bąka w układ to zakręcenie butli nic nie da. To zrób na razie test z wtryskiwaczami jeżeli dasz radę. A wężyk podciśnienia to nic nie trzeba odkręcać tylko trzeba go zsunąć, myślę że w Twoim przypadku jest to do zrobienia.- Problem z odpalaniem po kilku godzinach
Wnioskuję , że nasze pomysły po prostu się nie nadały. Dziękuję i pozdrawiam, życzę miłego szukania przyczyny?- Polecane opony letnie
Najlepsza opcja na Twoje auto to kormoran.- iOS - wszystko na temat Jabłka
Działa, dziękuję ?- Problem z odpalaniem po kilku godzinach
Jak reduktor puszcza bąka w układ to jak ściągniesz wężyk to bąk wyjdzie na zewnątrz a nie w układ i wtedy powinno na spokojnie odpalić bo będzie odpalał na benzynie a nie na benzynie z gazem.- iOS - wszystko na temat Jabłka
Jest taka opcja i mam zaznaczone ale jak trzymam palec to telefon nie reaguje, muszę nacisnąć przycisk od góry i wtedy palcem jak dotknę to działa , tak to ma być ?- iOS - wszystko na temat Jabłka
Siemka, Pany, da radę ustawić w iPhone SE 32gb odblokowywanie telefonu przez dotknięcie palcem ? Z tego co ustawiałem to ten środkowy przycisk trzeba nacisnąć i trzymać aż się telefon odblokuje, a da radę na samo dotknięcie ustawić?- Wahacze SKV
- Problem z odpalaniem po kilku godzinach
Jak włączysz zapłon to nie słyszysz jak pompka działa około 3 sekundy ? Jak chcesz to leć do bagażnika ? Jak dojedziesz do domu to ściągnij wężyk podciśnienia z reduktora na całą noc , po nocy załóż wężyk i odpal. Jak będzie git to wina reduktora a jak nie będzie poprawy to tak samo zrób z wtryskiwaczami?- Polecane opony zimowe
Kup continentale ale jak będziesz auto sprzedawał to dokup opony bo z continentali po dwóch sezonach nie ma nic. Dobrze kleją ale i dobrze bieżnik sp***dala- Polecane opony letnie
@s27 sprzedaj auto bo Cię opony wykończą- Problem z odpalaniem po kilku godzinach
Może pompka paliwa siadła? Jak cofa się paliwo po dłuższym postoju i pompka paliwa nie napompuje paliwa to ciężko będzie odpalało.- Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Wlejcie sobie ceramizer do silnika ? - Ceny paliwa marzec 2026