Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    To jak masz wsio zrobione to zmieniaj olej i ciesz się jazdą?
  2. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    To przed czyszczeniem trzeba było zrobić płukankę..
  3. Mi tam obroty falują w c**j więcej i już nic z tym nie robię. Wymieniłem pół auta a obroty jakie były takie są więc te delikatne drgawki sobie odpuść ?
  4. No to najpierw spróbuj dolać
  5. No to na pewno masz problem gdzieś ze zwarciem.
  6. Jeżeli świeci się kontrolka hamulca to gdzieś powinien być czujnik, sprawdź czy czujnik ewentualnie kostka tego hamulca nie robi zwarcia. U mnie świeci się kontrolka hamulców, zbiorniczek z kostką robi zwarcie i się świeci a hamulce, płyn itp. wszystko jest na miejscu.
  7. Bo producent zaleca to na czym ma największe pieniądze
  8. Masz pewnie dwa czujniki po 2 piny, ja u Siebie mam jeden kwadratowy czujnik temperatury na 4 piny. U Ciebie ten co daje sygnał na zegary jest sprawny ale zepsuty jest ten , który daje sygnał do ECU. Nie mam pojęcia gdzie u Ciebie może być ten czujnik.. Poszukaj na google, powinieneś znaleźć. Z tego co widzę, to Ty masz problem z czujnikiem zassysanego powietrza to ten czujnik powinien być gdzieś wkręcony w kolektor ssący, u mnie jest pod zbiornikiem płynu chłodzącego.
  9. Najpierw to zmień czujnik temperatury bo ewidentnie czas na niego.
  10. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Co Wy macie za mechaników że mylą się przy wymianie oleju..
  11. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie znam się na tym ale okap będzie zastosowany jako wyciąg i będzie podłączony do komina. Jest to nowy blok więc wszelkie technologie są zastosowane.
  12. Ale pisałeś , że jak spadnie do 70 stopni to wtedy falują obroty i może wtedy coś termostat piperzy, nie wiem cholera.. Chciałbym pomóc ale to wiesz jak jest..
  13. To może termostat jest do bani ? Coś kiedyś słyszałem od jakiegoś specjalisty, że jak termostat wariuje to obroty też , ja tego nie potwierdzam ale niby to prawda ?
  14. Ja psikałem zmywaczem uniwersalnym lub plakiem. No to Ci powiem , że dziwny objaw, masz zrobioną adaptację przepustnicy ?
  15. Jak wzrastają obroty to gdzieś musi zaciągać lewe powietrze. Psikałeś czymś po układzie dolotowym żeby wyeliminować lewe powietrze?
  16. Już ustawiłem ale z pomocą google ?
  17. Pany , da się ustawić jak jest zablokowany telefon i jak przychodzi wiadomość SMS to żeby nie było widać treści?
  18. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Lifestyle i Hydepark
    To będę dawał ale i tak będzie szło między szafkami, tak aby nie było widoczne
  19. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja mam w bloku, odprowadzenie do rury, która odprowadza parę na zewnątrz. I z tego co się orientuję to będę miał coś takiego: https://www.ecofanet.com.pl/kanal-plaski-120x601-0-mb-p-1277.html
  20. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Lifestyle i Hydepark
    Jaką rurą najlepiej podłączyć ?
  21. Siema, ktoś się orientuje czy przy montażu okapu trzeba dac odpowiednią grubość rury żeby ten okap w pełni spełniał swoje zadanie czy jak to jest ?
  22. Jak Ci na necie nie pokazuje to znajdź gazownika i podjedź się zapytać..
  23. To przepływomierz za dużo pokazuje.. Powinien pokazywać od 3,50 do 4 maksymalnie.
  24. k232 odpowiedział(a) na wojcio124 temat w 1.8
    Przypomnij się jutro to jak znajdę czas to Ci swoje prześlę.
  25. k232 odpowiedział(a) na Husar2408 temat w 1.8
    Przeważnie jak obroty szły na 2k to przepustnica do wymiany.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.