Treść opublikowana przez k232
-
Problem z odpaleniem
Sprawdzałeś może czy ECU pokazuje jakieś błędy ? Być może coś Ci odcina zapłon tylko pytanie co.. ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Zapalila sie kontrolka oleju
U mnie w PB jest 1.6 bar norma. Nie wiem jak w TDI, ja mierzyłem zaczynając od zimnego i cały czas obserwowałem wskazówkę na manometrze aż silnik się zagrzał i jeszcze chwilę na rozgrzanym, u mnie na rozgrzanym wskazówka spadła do 0 i już się nie podniosła. Ja wiem, 30-50 zł
-
Zapalila sie kontrolka oleju
Nie resetuje się licznik, pierwsza diagnoza z Twojej strony to musisz zmierzyć ciśnienie pompy oleju.
-
Wymiana zbiorniczka płynu hamulcowego w A4 B5
Myślę, że układ Ci się nie zapowietrzy przy takiej operacji, no wymiana wydaje się bardzo prosta Może akurat Tobie się uda ten zbiorniczek
-
Wymiana zbiorniczka płynu hamulcowego w A4 B5
Na jaki planujesz zmienić? Ja u Siebie zmieniałem tzn, oddałem mechanikowi do zmiany więc nie wiem jak to się robi ale ja wsadziłem do Siebie zbiorniczek z firmy Febi to kostka w zbiorniczku robi mi zwarcie i cały czas mi mruga kontrolka na desce rozdzielczej i jeżdżę teraz z odpiętą kostką, winny jest zbiorniczek ?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Pisz do @dzik ?
-
Po postoju nie odpala...
To po tym wężu sprawdź bo może faktycznie to jego wina ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka, bierz PB
-
Przestawienie wałka rozrządu 1.8T 150km
@Piotrek1.8T jak to zrobisz to później uzupełnij profil
-
Przestawienie wałka rozrządu 1.8T 150km
Rozrząd mógł przeskoczyć , czujesz, że auto jest delikatnie słabsze ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
a4 b6 2.0 FSI przerywa
Nie wiem czy na vagu sprawdzisz, pewnie się da ale ja nie wiem. Pasuje rozkręcić listwę i sprawdzić czy każdy wtryskiwacz dobrze rozprowadza paliwo, może któryś się przycina i coś jest nie tak. A cewki sprawdzałeś ? Może na którejś jest delikatnie przebicie i też będzie powodowało szarpania.
-
a4 b6 2.0 FSI przerywa
To przepływomierz dobry. Może coś z wtryskiwaczami jest nie tak..
-
a4 b6 2.0 FSI przerywa
Albo przez vcds sprawdź w blokach pomiarowych czy wskazuje prawidłową wartość ( nie wiem jaka powinna wartość być dla Twojego silnika ) ewentualnie zrobić podmianę z innego sprawnego auta albo jeszcze odepnij kostkę od swojego przepływomierza i sprawdź czy auto poprawnie jeździ.
-
Droga do Bułgarii złote piaski
Siemka, czy ktoś się orientuje czy jest autostrada przez Rumunię do Bułgarii ? Jak ogólnie tam wygląda droga, dobrze się jedzie ?
-
a4 b6 2.0 FSI przerywa
Przepływomierz sprawdzony ?
-
Układ chłodzenia
Wydaje mi się, że nie było silnika o kodzie ADR z turbo. To, że słabo odpala to raczej nie ma związku z układem chłodzenia. Na początek, podepnij sobie program VCDS, sprawdź jakie błędy pokazuje silnik i przy odpalaniu sprawdź do ile V spada Ci napięcie akumulatora.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Filtry to knecht , mann, Bosch , mayle, wszystko to jest jeden c**j ale pod inną nazwą. Przejedź sobie 10 postów wyżej i tam masz napisane o oleju.
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Pytasz o filtry czy o olej ?
-
Po postoju nie odpala...
Pompka się włącza wtedy gdy cofnie Ci się paliwo i ona ma za zadanie dobić paliwa.