Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Co by nie kupił to złe, Ravenol nie dawno wszedł na rynek to jest spoko ale chwila minie i będzie taka sama lipa.
  2. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Mówisz , że na Valvoline Ci więcej bierze? Ja do Siebie planuję wlać Valvoline synpower 5W40 ?
  3. Akurat na mazurach mam rodzinę ale nie wybieram się teraz ? U mnie 400 zł wołają razem z ustawieniem zbieżności po całym zabiegu więc chyba nie jest źle a w razie czego jest gwarancja?
  4. No niestety nikt się nie zgłasza ?
  5. Rozwalić umieć ale co dalej ?
  6. U mnie za demontaż i montaż 400 zł ..
  7. A no to luz. 500 zł wołają sobie tak za samą regeneracja + demontaż , montaż , płyn i jakieś uszczelki następne 500 zł ?
  8. Siemka, jest ktoś z Podkarpacia i ma jakieś dojścia do kogoś kto zajmuje się regeneracją maglownicy ? Jest ktoś w stanie coś załatwić po jakiejś mniejszej cenie niż 500 zł za regenerację lub może ktoś sam jest to w stanie zrobić ?
  9. To raczej się Ciebie tyczy
  10. To co, że wyje ? Moja mruczy już od 70 tysięcy km, jak Ci to nie przeszkadza to po co pchać się w koszty ?
  11. Ostatnio tutaj gość na forum też miał taki problem. U niego pomogła wymiana czujnika temperatury , sprawdź też czujnik u Siebie ewentualnie wymień i jeszcze musisz sprawdzić czy Ci gdzieś lewe powietrze nie wpada.
  12. @ARTek/_/\_\ ja już 4 razy byłem nad morzem swoim autem i za każdym razem w jedną i drugą stronę 170-180 km/h na schodziłem a nad morze mam 800 km
  13. Pisz do: @dzik, @Wandej, @tomekhxc , forumowi sprzedawcy. Na pewno szitu Ci nie wcisną
  14. Ty jesteś jakiś desperat ? Każdy kto zada pytanie to masz problem. Wyloguj się jak forum źle na Ciebie działa ?
  15. Pisz do @dzik, @Wandej, @tomekhxc , Forumowi sprzedawcy i oni Ci polecą to co najlepiej założyć?
  16. To warto brać ?
  17. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Chyba , że geometria jest ciulowo zrobiona w tym aucie.
  18. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Ja cały czas jeżdżę na 195/65 R15
  19. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Chyba tylko na zimowych , jutro pojadę na stację diagnostyczną sprawdzić zawieszenie i belkę z tyłu.
  20. k232 odpowiedział(a) na Konrad1996 temat w 1.8
    Dużo rzeczy sprawdziłeś a nie przyszło Ci na myśl, żeby sprawdzić świece ? Obstawiam, że jedna świeca jest zalana olejem dlatego silnik działa na 3 cylindry. Silnik nie chodzi, bo nie ma nóg, chyba, że masz jakiś inny
  21. k232 odpowiedział(a) na tur5 temat w 1.8
    Jak ciśnienie sprawne ? Na oryginalnym czujniku oleju jest napisane 1.5 bar a Ty masz na dobrze rozgrzanym 1.3 to twierdzisz, że ciśnienie jest dobre ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.