Treść opublikowana przez k232
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Co by nie kupił to złe, Ravenol nie dawno wszedł na rynek to jest spoko ale chwila minie i będzie taka sama lipa.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Mówisz , że na Valvoline Ci więcej bierze? Ja do Siebie planuję wlać Valvoline synpower 5W40 ?
-
Regeneracja maglownicy - podkarpackie
Akurat na mazurach mam rodzinę ale nie wybieram się teraz ? U mnie 400 zł wołają razem z ustawieniem zbieżności po całym zabiegu więc chyba nie jest źle a w razie czego jest gwarancja?
-
Regeneracja maglownicy - podkarpackie
No niestety nikt się nie zgłasza ?
-
Regeneracja maglownicy - podkarpackie
Rozwalić umieć ale co dalej ?
-
Regeneracja maglownicy - podkarpackie
U mnie za demontaż i montaż 400 zł ..
-
Regeneracja maglownicy - podkarpackie
A no to luz. 500 zł wołają sobie tak za samą regeneracja + demontaż , montaż , płyn i jakieś uszczelki następne 500 zł ?
-
Regeneracja maglownicy - podkarpackie
Siemka, jest ktoś z Podkarpacia i ma jakieś dojścia do kogoś kto zajmuje się regeneracją maglownicy ? Jest ktoś w stanie coś załatwić po jakiejś mniejszej cenie niż 500 zł za regenerację lub może ktoś sam jest to w stanie zrobić ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Polecane opony letnie
To raczej się Ciebie tyczy
-
Jaka pompa wspomagania nowy zamiennik czy używana 1.8 ADR
To co, że wyje ? Moja mruczy już od 70 tysięcy km, jak Ci to nie przeszkadza to po co pchać się w koszty ?
-
Problemy z odpalaniem na zimnyn
Ostatnio tutaj gość na forum też miał taki problem. U niego pomogła wymiana czujnika temperatury , sprawdź też czujnik u Siebie ewentualnie wymień i jeszcze musisz sprawdzić czy Ci gdzieś lewe powietrze nie wpada.
-
Optymalna dla silnika prędkość i obroty podczas jazdy.
@ARTek/_/\_\ ja już 4 razy byłem nad morzem swoim autem i za każdym razem w jedną i drugą stronę 170-180 km/h na schodziłem a nad morze mam 800 km
-
SKRAPLACZ Chłodnica klimy 2.0 TDI BRE jaka kupić?
Pisz do: @dzik, @Wandej, @tomekhxc , forumowi sprzedawcy. Na pewno szitu Ci nie wcisną
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Polecane opony letnie
Ty jesteś jakiś desperat ? Każdy kto zada pytanie to masz problem. Wyloguj się jak forum źle na Ciebie działa ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Pisz do @dzik, @Wandej, @tomekhxc , Forumowi sprzedawcy i oni Ci polecą to co najlepiej założyć?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
To warto brać ?
-
Zbieżność A4 B5
Chyba , że geometria jest ciulowo zrobiona w tym aucie.
-
Zbieżność A4 B5
Ja cały czas jeżdżę na 195/65 R15
-
Zbieżność A4 B5
Chyba tylko na zimowych , jutro pojadę na stację diagnostyczną sprawdzić zawieszenie i belkę z tyłu.
-
Auto dziwnie chodzi
Dużo rzeczy sprawdziłeś a nie przyszło Ci na myśl, żeby sprawdzić świece ? Obstawiam, że jedna świeca jest zalana olejem dlatego silnik działa na 3 cylindry. Silnik nie chodzi, bo nie ma nóg, chyba, że masz jakiś inny
-
Ciśnienie oleju,napinacz łańcucha.
Jak ciśnienie sprawne ? Na oryginalnym czujniku oleju jest napisane 1.5 bar a Ty masz na dobrze rozgrzanym 1.3 to twierdzisz, że ciśnienie jest dobre ?