Treść opublikowana przez k232
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Wyczyść i dalej ogień ?
-
Nie odpala gdy silnik jest gorący. A4 [B5, ARG, 1.8]
Przepustnicę wrzuciłeś nową?
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
@BraXu lej co chcesz i na co Cię stać byle spełniało normę dla Twojego silnika.
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
To na c**j wrzuciłeś swoje mądrości ? To nie zaśmieciło?
-
Zapalila sie kontrolka oleju
Pewnie pompa oleju szwankuje.
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Pojeździj i zobaczysz ja zawsze robię +\- 10km mniej lub więcej i nie ma to znaczenia na jakiej stacji tankuję czy jest gorąco czy zimno i czy jest klimatyzacja w aucie uruchomiona czy nie. Jak Ci się po 1000km nic nie zmieni to jedź i niech regulują instalację w czasie jazdy.
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
A pb ile Ci spalił ? Może to w cale nie jest wina gazu.
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Oj to coś chłopaki się nie postarali , jedź i niech robią.
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Też nie do końca tak że im większy silnik i więcej cylindrów to bardziej trwały. Są Nissany z dużymi silnikami i wchodzi do nich 3.5 litra oleju i przez taką ilość oleju zaciera się silnik. Nie pamiętam w jakim dokładnie to silniku było ale wiem że było i pewnie jest ?
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
@Dev daj na luz, każdy ma inne doświadczenia a i tak Kosmita zrobi po swojemu, a tych co wyrażają swoje zdanie to pozwól im, przynajmniej jest z czego się pośmiać?
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Z tym olejem po 3k chodzi o to żeby zmienić i pozbyć się opiłków metalu po produkcji silnika a później to każdy wymienia jak mu pasuje ?
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
O w pytkę, niebieski się chowa ?
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
I za takie podejście powinni od razu wsadzać na fotel i za***ać.. Żebyś kiedyś trafił na takiego trupa skatowanego?
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Ciekawe ile ten silnik wytrzyma ?
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Na co Ci 1.8turbo do miasta ? Kup sobie jakieś 1.6, 1.8 i będziesz miał 10 litrów gazu.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Lepiej chyba bez wtyczki oryginalny bo za zamiennik dasz 300-400 zł i może wytrzymać 30 k km a za Ori dasz 700 i na pewno da radę dłużej. Chyba, że zamiennik będzie za 120 zł to wtedy lepiej zamienniki kupować i co jakiś czas wymieniać ?
-
1.8 ADR pomocy w rozpoznaniu, i usunięciu usterki
To jest zawór odpowietrzania zbiornika paliwa.
-
Megasquirt do 1.8 ADR - czy ktoś podłączał?
Ja oddałem do elektryka swój oryginalny ECU on skopiował program i wrzucił do innego ECU, nic niestety to nie dało i wróciłem do oryginalnego ECU.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
W którym miejscu
Siemka, W którym miejscu znajduje się czujnik poziomu oleju ? Audi A4 B5 1.8 ADR
-
Twardy Pedał Hamulca
Zapowietrzony układ hamulcowy prawdopodobnie.
-
Problem z wydajnością chłodzenia przy większych obciążeniach > 1.9TDI AWX
Jak masz program do diagnozy to sprawdź rano na zimnym silniku czy wskazania czujnika temperatury są zbliżone do wskazań temperatury powietrza. Ty może i nie sądzisz, a co jeśli to faktycznie będzie jego wina? Sprawdź najpierw, żebyś kasy niepotrzebnie nie wydał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Problem z wydajnością chłodzenia przy większych obciążeniach > 1.9TDI AWX
Czujnik temperatury zmieniałeś ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka