Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. No i to jest porządny zestaw, ale kme tur jest chyba do 180km. Jak masz zwiększać moc czy coś w przyszłości to lepiej załóż reduktor Magic 3 albo Magic 3 big.
  2. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Belka z tyłu jest do robienia więc pewnie dlatego w zimie czuję słabą przyczepność
  3. Może być regulator napięcia ewentualnie jakiś akumulator wadliwy..
  4. Jeżeli jeszcze nie znasz dobrze kondycji auta to lepiej przed założeniem LPG sprawdź co się da bo LPG do takiej mocy nie będzie Cię kosztowało 2800 ? Chociaż są serwisy LPG, które robią diagnozę auta przed założeniem LPG być może w Silesia też tak robią?
  5. k232 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    @Randor tu większość ma auto na pokaz a jak przyjdzie zatankować to ból d*py że auto za dużo pali xD
  6. Kolego z A3 zielonej o rejestracji RPZ , jechałeś chwilę po 18 przez Sikorskiego w Rzeszowie , jak hamujesz to żadna żarówka się z tyłu nie świeci, ogarnij to ?
  7. O taką odpowiedź chodziło mi od 10 postów ?
  8. k232 odpowiedział(a) na AD4M temat w 3.0TFSI
    No właśnie dlatego się w to nie pchałem ?
  9. k232 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    ??????
  10. k232 odpowiedział(a) na AD4M temat w 3.0TFSI
    Jeżeli te całe wodorowanie działa to pewnie trzeba kilka razy zrobić ?
  11. k232 odpowiedział(a) na andrzej 13 temat w Audi A4 B5
    A jakieś błędy w zakładce licznika są na vcds?
  12. k232 odpowiedział(a) na andrzej 13 temat w Audi A4 B5
    A jaki dałeś czujnik temperatury ? Termostat dobrą stroną zamontowany ? Być może jakiś problem z całym licznikiem..
  13. k232 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    Daj sobie już d*pie siana i pogódź się z tym, że masz c**jowe wahacze.
  14. k232 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    Pewnie bym się bał
  15. k232 odpowiedział(a) na AD4M temat w 3.0TFSI
    Jedź na wodorowanie silnika , ja w to nie wierzę ale są tacy co wierzą
  16. k232 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    Na bank ale to Ty masz coś z głową
  17. k232 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    Cudze chwalicie, swego nie znacie, tak?
  18. k232 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    Po 20k km wyjebane tuleje i Ty mi piszesz o dobrym towarze Elo chłopak, good luck
  19. k232 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    Najlepiej to wy***ać ten temat bo to jest tandetny towar i wałek z Waszej strony. Temat miał dotyczyć pisania, kto ile zrobił KM na danej tandecie a nie chwalenie się, że kupił a później cisza.
  20. k232 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    Dziwne jest to, że ludzie tutaj piszą swoje skargi to Was nie ma, cisza. Ale jak ktoś kupi i napisze to Wy czatujecie tutaj cały dzień, ogólnie to sram na te Wasze wahacze i wypowiedzi ale wali tu ewidentnie jakiś wałkiem
  21. k232 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    Znowu dziwna sprawa, wczoraj rejestracja i nagle kupione wahacze SKV

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.