Treść opublikowana przez k232
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Większość Ci pewnie poleci 5W40 ale to Twój wybór A ten czerwony kolor to pewnie resztki płukanki, powinno wszystko wylecieć przy zmianie oleju.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
A czemu zmieniłeś na 5W30 a nie 5W40 ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Nie wiem od czego to zależy ale jak ja wlewałem do swojego lepszy olej typu Liqui molu high tech 5W40 to nie wystarczyło mi butelki od wymiany do wymiany , leję teraz jakiś za 80 zł i praktycznie nic nie dolewam?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Jest jakaś znaczna różnica między 0W40 a 5W40 ?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Jeden mądry , który widzi co jest napisane, brawo Ty ??
-
Seat Exeo - niedoceniany czy niedopracowany?
Ładnie te nowe auta to gówno.. Ja w swoim 22 letnim a4 B5 przy 170 spokojnie w środku można rozmawiać a Wy tu mówicie o autach za 2010 r, masakra ?
-
Nierówna praca silnika
Jaki ten czujnik dałeś? Oryginalny ?
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Trafiło na biedaka
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Pany jak olej Valvoline all climate 5W40 do zwykłego 1.8? Ktoś stosuje ten olej w swoim aucie?
-
Zawór odpowietrzania skrzyni korbowej
No i tak jest do B5 ale do silnika z turbo a do zwykłego to jest odma ?
-
Zawór odpowietrzania skrzyni korbowej
Z tego co widzę na internecie to w B5 w silnikach bez turbo nie ma zaworka tylko to całe odpowietrzenie skrzyni korbowej to jest odma.
-
Zawór odpowietrzania skrzyni korbowej
Jaca, masz jakiś podgląd na zdjęciu tego trójnika ?
-
Zawór odpowietrzania skrzyni korbowej
Siemka, Czy ktoś mi podpowie gdzie w naszym audi znajduje się takowy zawór ?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dali 500+ na każde dziecko i już ceny w piz*uuuuuuu ?
-
Korek wlewu oleju
Zbyt dużo jest narzygane olejem na osłonie silnika ?
-
najtańsza a efektywna sekwencja LPG
Mówię Ci z własnego doświadczenia, że to złe wiesz dlaczego? Bo Silesia to masz sprawdzony warsztat i polecany więc auto będziesz miał na cacy na porządnych komponentach a pójdziesz do takiego za 2700 i nie będzie umiał ustawić auta do jazdy na gazie , temat przerabiany na własnej skórze ( nie z mojej winy ). Zrobisz jak uważasz , pozdro ?
-
Korek wlewu oleju
Siemka, czy jak na osłonie silnika koło korka widać ślady oleju to może być to przyczyna dolewania co jakiś czas oleju? Od spodu wszystko ok.
-
najtańsza a efektywna sekwencja LPG
Ale Ty jesteś upierdliwy.. chcesz zaoszczędzić na instalacji? Zobaczysz później efekty..
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Jeżeli do silnika z turbo to tak 3400-3700 więc jest okej ?
-
Spalanie gazu i prawidłowa regulacja stag Audi a4b5 1.8 125km
Przecież napisałem , że ECU się resetuje ale wszystko działa dobrze, nic nie kalibruję. Tak twierdził typ co zakładał instalację?
-
Spalanie gazu i prawidłowa regulacja stag Audi a4b5 1.8 125km
Ponoć jak się resetuje komputer LPG to jest normalne, u mnie też się resetuje ale wszystko działa dobrze.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Rozmawiałem z gościem , który ALT jeździł lata temu i to miał do zrobienia ale dostał inne auto w spadku i audi sprzedał ale mówił, że to właśnie była przyczyna.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Pany, ponoć w waszych alt tuleje na cylindrach są ze zbyt twardego materiału, trzeba te tuleje zmienić na zamienniki z bardziej miękkiego materiału i oleju nie będzie brało , ktoś próbował ?