Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Większość Ci pewnie poleci 5W40 ale to Twój wybór A ten czerwony kolor to pewnie resztki płukanki, powinno wszystko wylecieć przy zmianie oleju.
  2. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    A czemu zmieniłeś na 5W30 a nie 5W40 ?
  3. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Nie wiem od czego to zależy ale jak ja wlewałem do swojego lepszy olej typu Liqui molu high tech 5W40 to nie wystarczyło mi butelki od wymiany do wymiany , leję teraz jakiś za 80 zł i praktycznie nic nie dolewam?
  4. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Jest jakaś znaczna różnica między 0W40 a 5W40 ?
  5. Jeden mądry , który widzi co jest napisane, brawo Ty ??
  6. Ładnie te nowe auta to gówno.. Ja w swoim 22 letnim a4 B5 przy 170 spokojnie w środku można rozmawiać a Wy tu mówicie o autach za 2010 r, masakra ?
  7. k232 odpowiedział(a) na Blankos temat w 2.0TDI
    Jaki ten czujnik dałeś? Oryginalny ?
  8. Pany jak olej Valvoline all climate 5W40 do zwykłego 1.8? Ktoś stosuje ten olej w swoim aucie?
  9. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    No i tak jest do B5 ale do silnika z turbo a do zwykłego to jest odma ?
  10. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Z tego co widzę na internecie to w B5 w silnikach bez turbo nie ma zaworka tylko to całe odpowietrzenie skrzyni korbowej to jest odma.
  11. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Jaca, masz jakiś podgląd na zdjęciu tego trójnika ?
  12. Siemka, Czy ktoś mi podpowie gdzie w naszym audi znajduje się takowy zawór ?
  13. Dali 500+ na każde dziecko i już ceny w piz*uuuuuuu ?
  14. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Zbyt dużo jest narzygane olejem na osłonie silnika ?
  15. Mówię Ci z własnego doświadczenia, że to złe wiesz dlaczego? Bo Silesia to masz sprawdzony warsztat i polecany więc auto będziesz miał na cacy na porządnych komponentach a pójdziesz do takiego za 2700 i nie będzie umiał ustawić auta do jazdy na gazie , temat przerabiany na własnej skórze ( nie z mojej winy ). Zrobisz jak uważasz , pozdro ?
  16. k232 opublikował(a) temat w 1.8
    Siemka, czy jak na osłonie silnika koło korka widać ślady oleju to może być to przyczyna dolewania co jakiś czas oleju? Od spodu wszystko ok.
  17. Ale Ty jesteś upierdliwy.. chcesz zaoszczędzić na instalacji? Zobaczysz później efekty..
  18. Jeżeli do silnika z turbo to tak 3400-3700 więc jest okej ?
  19. Przecież napisałem , że ECU się resetuje ale wszystko działa dobrze, nic nie kalibruję. Tak twierdził typ co zakładał instalację?
  20. Ponoć jak się resetuje komputer LPG to jest normalne, u mnie też się resetuje ale wszystko działa dobrze.
  21. Rozmawiałem z gościem , który ALT jeździł lata temu i to miał do zrobienia ale dostał inne auto w spadku i audi sprzedał ale mówił, że to właśnie była przyczyna.
  22. Pany, ponoć w waszych alt tuleje na cylindrach są ze zbyt twardego materiału, trzeba te tuleje zmienić na zamienniki z bardziej miękkiego materiału i oleju nie będzie brało , ktoś próbował ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.