Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Mierzone było stetoskopem i wyszły popychacze, popychacze nowe i zero poprawy. Dołu nie sprawdzałem, gazu nie zakładam. Jeżdżę aż panewka wyleci, trudno.. więcej wydam kasy na szukanie niż to warte ?
  2. Nie patrzę na parametry oleju bo i tak zmieniam co 10 tysięcy , kolor zawsze taki sam, silnik czysty i zdrowy więc po co mam dawać za LM 200 zł skoro nic więcej to nie daje oprócz mniejszego portfela ?
  3. Ja do swojego 1.8 ADR wlewam Lotos 5W40 , wcześniej się bawiłem w Liqui moly o inne drogie gówna ale skoro nie ma różnicy to nie będę przepłacał ?
  4. Ja zrobiłem 4 wymiany na motul 10W40 a później bez płukania przy wymianie poszedłem w 5W40 i tak zostało do dziś, auto nie wybuchło ?
  5. @Dev jesteś w stanie coś podpowiedzieć na temat tego stukania? Popychacze nowe INA, żadnej poprawy po ich wymianie.
  6. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Na razie nic nie będę robił, we wtorek oddaję alternator do ponownej naprawy i później będziemy myśleć dalej ?
  7. No o to mi chodziło czy to jest normalny dźwięk czy nie , dzięki ?
  8. Ten piston slap to masakra ale u mnie aż tak nie wali w silniku ?
  9. Popychacze nowe , na starych był taki sam dźwięk.
  10. Tzn ? Nie znam tego określenia
  11. Siemka. Panowie czy ten dodatkowy dźwięk , który dobrze słychać na filmiku to jest coś poważnego czy po prostu te modele aut tak mają ? Jest to rok 2002 Mierzyłem kompresję i na każdym cylindrze jest po 14 bar. Proszę o pomoc gdyż mam umówiony termin na założenie gazu i nie wiem czy zakładać ? VID_20200104_124503.mp4
  12. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    To już mnie nie obchodzi, regenerowali alternator i dalej jest coś nie tak więc niech poprawiają dalej. Najpierw przyłożył miernik do akumulatora i na włączonym silniku bez obciążenia pokazało 13.9 więc stwierdził, że faktycznie szału nie ma. Później zaczął mierzyć na alternatorze już z obciążeniem i tak jak pisałem wcześniej słyszał świst i zobaczył spadek prądu. Z obciążeniem na alternatorze było 13.8 a na akumulatorze 13.6.
  13. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Byłem dzisiaj u gości po wymianie akumulatora i jednak coś jest nie tak z alternatorem. Gość mówił, że jakiś świst w alternatorze słyszy i do tego jest spadek napięcia na kablach więc mają to poprawić , dam znać jak naprawią ?
  14. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Chyba, że mnie ten typ w ciula robi ale sprawdzę teraz ładowanie na dobrym akumulatorze i będzie wiadomo ?
  15. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Akumulator Bosch silver. 45 ah , akumulator normalnie w stanie spoczynku 12.7 w czasie gdy silnik działa 13.9 bez obciążenia. Pojechałem na sprawdzenie akumulatora do ilu spada przy rozruchu , urządzenie pokazało 8v przy rozruchu więc wygląda na to, że akumulator złom. Pojechałem do gości co robili regenerację alternatora i mówił mi, że gdy akumulator niesprawny to alternator będzie wskazywał źle pomiary prądu. Sprawdzę to jutro ?
  16. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Ale te samochody to zagadki, u mnie okazało się, że akumulator zepsuty dlatego było przekłamanie na alternatorze. Akumulator zepsuty a palił na dotyk w każdych warunkach bez żadnego pierdnięcia ?
  17. k232 odpowiedział(a) na ryczi48 temat w 1.8
    Odepnij kostkę od przepływomierza i zobacz jak jeździ i jak odpala.
  18. k232 odpowiedział(a) na ryczi48 temat w 1.8
    Może świeca któraś jest zalana , sprawdzałeś ?
  19. Z jakiej dokładnie firmy kupiłeś cewkę?
  20. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Pomogłeś, dzięki
  21. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Wrzuciłem filmik z pokazanym prądem. Po włączeniu samych świateł prąd spada z 14.1 do 13.6 jak dla mnie za dużo. W ogóle to ten początkowy prąd 14.1 jest za mały chyba? Powinno być na starcie przynajmniej 14.5..
  22. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    To jutro jadę i niech poprawiają, jeszcze żarówka drży ?
  23. Nie pchaj się w dwufunkcyjny ?chyba , że to jest inny dwufunkcyjny niż w bloku to wtedy jo ?
  24. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Uzwojenie nówka sztuka, mówisz żeby jechać do nich i mówić że coś jest nie tak ? Jak Ty to Dev widzisz, faktycznie jest za małe ładowanie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.