Treść opublikowana przez k232
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Będzie git olej orlen classic Platinum 5W40 do skody fabi 1? ?
-
program z kablem do wszystkich samochodów
Jeszcze takie coś, do patrzenia jakie są błędy i jakaś nieduża diagnostyka to sprawdzi się takie coś ?
-
program z kablem do wszystkich samochodów
Tylko czy to będzie pasowało do każdego auta ?
-
program z kablem do wszystkich samochodów
-
program z kablem do wszystkich samochodów
A to nie, tak 2 tysiące maks, kiedyś widziałem u jakiegoś mechanika jak gość podpinał program Delphi i interfejs też chyba Delphi, pasowało do każdego auta, jest dalej takie coś ?
-
program z kablem do wszystkich samochodów
Siema, szukam kogoś kto się interesuje programami komputerowymi do samochodów, jest jakiś program, który obsługuje wszystkie samochody i czy jest jakiś uniwersalny interfejs który też będzie pasował do wszystkich samochodów? Jak już kupować to raz a porządnie , proszę o pomoc ?
-
Zamek centralny a4 B5 1.8
Odłączyłem kostkę i z pilota już auta nie otworze ale jak przekręcam kluczem to dalej słychać pompkę centralnego, to jest odłączone czy nie? ?
-
Zamek centralny a4 B5 1.8
Dzięki, jest tam jakaś kostka żeby odpiąć czy kabelkami trzeba się pobawić ? ?
-
Zamek centralny a4 B5 1.8
Siema, gdzie znajdę silniczek zamka centralnego i jak go mogę odłączyć ? Jak by ktoś Łopatologicznie wytłumaczył ewentualnie na jakimś obrazku pokazał jak to zrobić ?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Co sądzicie o oleju Fanfaro 5W40? Znalazłem taką tabelkę na necie, może ktoś się wypowiedzieć na jego temat?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
To mówisz, że eurol jest dobry do silnika który coś tam potrzebuje wypić oleju?
-
Pytanie co do przepływomierza
Jeszcze pytanie, jak się zmienia u mnie na gaz to wartości przepływomierza wyskakują na 4.80 a po chwili spada na 4.50 i tyle pokazuje na biegu jałowym, coś ten przepływomierz chyba wariuje?
-
Pytanie co do przepływomierza
Ale Ty nie masz adr , ciul wie już co robić ?
-
Pytanie co do przepływomierza
To przepływomierz mam sprawny bo pokazuje 4.03, no właśnie regulowany był i dalej lipa, co za partacze w tym zjebanym kraju. ?
-
Pytanie co do przepływomierza
To ja już nowej nie będę kupował, możesz mi podać numery Twojego przepływomierza? Mnie to najbardziej denerwuje, że jak się zmieni na gaz to przez chwilę tak go dławi, że gazu nie da się dodać
-
Pytanie co do przepływomierza
Przepływomierz mam z innymi numerami niż powinny być bo ktoś mi doradził w innym temacie, żeby założyć inny ale muszę to zmienić, coś mi telepie budą jak odpalę na zimnym silniku także coś pewnie ten przepływomierz pieprzy pracę silnika.
-
Pytanie co do przepływomierza
Pany, ile w Waszych adr pokazuje przepływomierz na biegu jałowym ? Ile powinno być ? U mnie jest od 4.03 g/ms do 4.09g/ms
-
[B5 ADR] Brak ssania dławienie na zimnym
Siema , nie mam ssania w aucie po długim postoju, z autem nic się nie dzieje ale czy to źle wpływa na pracę silnika?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Pany, chcę zmienić w skodzie fabi 1 1.4 16V olej, czy ten będzie okej do tego silnika? Nie chcę lać jakiegoś syfu ale też nie chcę ładować 150 zł za olej do tego auta, czy ktoś stosuje ten olej i faktycznie jest wart polecenia? Widzę, że ten jest do diesla i do silnika z gazem, u mnie w skodzie jest gaz.
-
Nowa przepustnica zamiennik, czy ktoś używa ?
Dlaczego mylisz przepustnicę z przepływomierzem? To są dwie różne części..
-
Nowa przepustnica zamiennik, czy ktoś używa ?
Pamiętasz dokładne numery aktualnej przepustnicy?
-
Nowa przepustnica zamiennik, czy ktoś używa ?
A jakie miałeś problemy? Ja już wymieniam 4 raz przepustnicę i ciągle mam ten sam błąd i dodatkowo nie da się zrobić adaptacji, będę wymieniał sterownik bo mechanik mówi że to jest niemożliwe żeby każda przepustnica była tak wadliwa.
-
Czujnik świateł cofania skoda fabia
Szukałem na tej stronie przed dodaniem posta, nie widzę czegoś takiego ?
-
Polecane opony zimowe
Siema, miał ktoś do czynienia w jakimś mniejszym aucie z oponami zimowymi bieznikowanymi? Jakieś opinie? ?
-
Czujnik świateł cofania skoda fabia
Siemka, gdzie znajduje się czujnik świateł cofania w skoda fabia 1 , 1.4 16v 2002 rok ?