Treść opublikowana przez k232
-
Problem, ale czy poważny?
Masz gdzieś to nagrane ? Zgłaszaj na policję od razu, Tobie akurat się udało i odzyskasz to a jak ktoś inny tam pojedzie i zostanie wydojony z pieniędzy plus jakaś kosztowna część?
-
Problem, ale czy poważny?
@Konek1721ten fachowiec od szyby ją zabrał ?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
To udało Ci się chyba bo inni też przerabiali odmę i nic to nie dało oprócz starty pieniędzy. ?
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
@ilczy patrz co się dzieje z Twoim silnikiem ?
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Tak o to mi chodzi ale chyba się nie da ?
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Pany jak ustawić żeby przy wysłaniu SMS do kilku oosb można było w łatwy sposób dodać na szybko te kilka osób ? Oprócz tego plusa jest jakaś inna opcja ?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Zrób test uszczelki pod głowicą bo być może masło jest z tym powiązane.
-
Rozgrzany działa dobrze lecz po chwilowym ostygnięciu szarpie
To może sonda coś pierdzieli? Skoro jest błąd mieszanki to tym musisz się zająć na pierwszym miejscu. Może wtryskiwacze benzynowe przelewają? Musisz to ogarnąć w pierwszej kolejności.
-
Rozgrzany działa dobrze lecz po chwilowym ostygnięciu szarpie
No ale jak masz błąd mieszanki to masz źle ustawiony gaz.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Jeżdżę i się tym nie przejmuję. Jak chcesz to Ci mogę napisać co zostało zrobione pod tym kątem ale na pewno się zniechęcisz ?
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Ja tak już jeżdżę 4 lata, wymieniłem pół auta i nic to nie dało także proponuję dać sobie siana. ?
-
Rozgrzany działa dobrze lecz po chwilowym ostygnięciu szarpie
To masz ewidetnie problem z lewym powietrzem. Wystarczy delikatny przedmuch i będzie problem z autem. Musisz oddać komuś i niech szuka nieszczelności ewentualnie baw się sam ?
-
Wahacze SKV
Nie sądziłem, że takie rzeczy trzeba tłumaczyć
-
Wahacze SKV
Po dwóch miesiącach w zawieszeniu coś mogło ulec zmianie, jedź na diagnostykę i dokładnie popsprawdzaj jak będzie dobrze to wymień tylko łączniki stabilizatorów ale to raczej byś pływał na zakręcie a nie słyszał stuk. ?
-
Polecane opony letnie
Porozumienie to podstawa..
-
Problemy z ogrzewaniem w naszych Audi A4 B6 i B7 od A do Z
Ja to myślę, że nagrzewnica jest zapchana albo kamieniem albo syfem. Nie raz widziałem jak ludzie w lecie dolewali wody zamiast płynu chłodzącego a później właśnie się dzieją takie cyrki jak u Ciebie.
-
Problem spryskiwacz reflektorów
Może są dwie pompki, jedna która daje ciśnienie, żeby dysze się wysunęły a druga jest co daje ciśnienie do pryskania płynem, sprawdź.
-
A4 B7 1.8T BFB wibracje na budzie ? blok 26
Właśnie czytałem temat, że telepanie budą + wypadanie zapłonów to jest prawdopodobnie wina odpowietrznika skrzyni korbowej + czujnik DV.
-
Problem spryskiwacz reflektorów
Jak mogę odpowiedzieć jak nie wiem o co chodzi w pytaniu? ? A może spryskiwacze są po prostu zatkane?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Elo chłopok
-
A4 B7 1.8T BFB wibracje na budzie ? blok 26
Przecież Ci napisał, że jak masz cewkę w oleju to prawdopodobnie będzie przyczyna telepania. Napraw cewki i jak nie będzie efektu to szukaj dalej.. Masz jedną przyczynę praktycznie znalezioną a już lecisz na logi
-
Problem spryskiwacz reflektorów
Polska trudna język ?
-
Problem z odpaleniem
Ciśnienie sprawdzasz na listwie wtryskowej, przemo napisał, żebyś sprawdził w sensie jak działa pompka
-
Problem z odpaleniem
Błędy jakieś VAG pokazuje ?
-
Auto przerywa dławi się.
Zobacz czy do ECU nie dostała się przypadkiem woda.