Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. k232 odpowiedział(a) na Konek1721 temat w Audi A4 B7
    Masz gdzieś to nagrane ? Zgłaszaj na policję od razu, Tobie akurat się udało i odzyskasz to a jak ktoś inny tam pojedzie i zostanie wydojony z pieniędzy plus jakaś kosztowna część?
  2. k232 odpowiedział(a) na Konek1721 temat w Audi A4 B7
    @Konek1721ten fachowiec od szyby ją zabrał ?
  3. To udało Ci się chyba bo inni też przerabiali odmę i nic to nie dało oprócz starty pieniędzy. ?
  4. k232 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    @ilczy patrz co się dzieje z Twoim silnikiem ?
  5. Tak o to mi chodzi ale chyba się nie da ?
  6. Pany jak ustawić żeby przy wysłaniu SMS do kilku oosb można było w łatwy sposób dodać na szybko te kilka osób ? Oprócz tego plusa jest jakaś inna opcja ?
  7. Zrób test uszczelki pod głowicą bo być może masło jest z tym powiązane.
  8. To może sonda coś pierdzieli? Skoro jest błąd mieszanki to tym musisz się zająć na pierwszym miejscu. Może wtryskiwacze benzynowe przelewają? Musisz to ogarnąć w pierwszej kolejności.
  9. No ale jak masz błąd mieszanki to masz źle ustawiony gaz.
  10. Jeżdżę i się tym nie przejmuję. Jak chcesz to Ci mogę napisać co zostało zrobione pod tym kątem ale na pewno się zniechęcisz ?
  11. Ja tak już jeżdżę 4 lata, wymieniłem pół auta i nic to nie dało także proponuję dać sobie siana. ?
  12. To masz ewidetnie problem z lewym powietrzem. Wystarczy delikatny przedmuch i będzie problem z autem. Musisz oddać komuś i niech szuka nieszczelności ewentualnie baw się sam ?
  13. k232 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    Nie sądziłem, że takie rzeczy trzeba tłumaczyć
  14. k232 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    Po dwóch miesiącach w zawieszeniu coś mogło ulec zmianie, jedź na diagnostykę i dokładnie popsprawdzaj jak będzie dobrze to wymień tylko łączniki stabilizatorów ale to raczej byś pływał na zakręcie a nie słyszał stuk. ?
  15. Porozumienie to podstawa..
  16. Ja to myślę, że nagrzewnica jest zapchana albo kamieniem albo syfem. Nie raz widziałem jak ludzie w lecie dolewali wody zamiast płynu chłodzącego a później właśnie się dzieją takie cyrki jak u Ciebie.
  17. Może są dwie pompki, jedna która daje ciśnienie, żeby dysze się wysunęły a druga jest co daje ciśnienie do pryskania płynem, sprawdź.
  18. Właśnie czytałem temat, że telepanie budą + wypadanie zapłonów to jest prawdopodobnie wina odpowietrznika skrzyni korbowej + czujnik DV.
  19. Jak mogę odpowiedzieć jak nie wiem o co chodzi w pytaniu? ? A może spryskiwacze są po prostu zatkane?
  20. Elo chłopok
  21. Przecież Ci napisał, że jak masz cewkę w oleju to prawdopodobnie będzie przyczyna telepania. Napraw cewki i jak nie będzie efektu to szukaj dalej.. Masz jedną przyczynę praktycznie znalezioną a już lecisz na logi
  22. Polska trudna język ?
  23. Ciśnienie sprawdzasz na listwie wtryskowej, przemo napisał, żebyś sprawdził w sensie jak działa pompka
  24. Błędy jakieś VAG pokazuje ?
  25. k232 odpowiedział(a) na PawelAG temat w Audi A4 B5
    Zobacz czy do ECU nie dostała się przypadkiem woda.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.